Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyökérkezelés után visszajött a fájdalom fórum

Gyökérkezelés után visszajött a fájdalom (beszélgetős fórum)


21. JuditC
jan. 12. 16:03
hát ez egész nap nagyon fáj:(..hétvégén nem tudok visszamenni..de minek is mennék, nem feszítő érzést érzek, hogy ki kellene szedni a tömést hanem olyan fogfájás szerűt...de hogy lehet ilyet érezni egy kétszer kitisztított fogban, amit mikroszkóppal néznek és kiszedtek belőle mindent..:(
20. JuditC (válaszként erre: 19. - JuditC)
jan. 12. 07:37

kb 3 napig megint jó volt, de most megint hajnalban visszajött a fájdalom. Fekve kezdődött... és a fülembe is sugárzik:(

Nagyon el vagyok keseredve....mitől fájhat ha semmit se latnak benne..ki van kétszer is tisztítva..


most már nincs benne az a feszülés csak ez a fájdalom:(

19. JuditC (válaszként erre: 18. - JuditC)
jan. 9. 14:37
azt mondták, hogy szépt iszta a belseje ,nincs benne gyulladás..de azért újra kitisztították, öblögették stb..a fájdalom valószínű, hogy a csontból jön...kaptam augmentint. Mondjuk azt nem teljesen értem, hogy milyen csontból?kérdeztem, hogy nem e alatta az állkapocscsönt vagy arccsont..de azt mondták nem...
18. JuditC
jan. 8. 14:06
Holnap megyek töméscserére..hátha ez újabb gyógyszer megoldja:(
17. JuditC (válaszként erre: 13. - 80ASIQ)
jan. 4. 06:27

Szerintem nagyon jó orvos, és ahová mentem szerintem az egyik legjobb gyökérkezelő hely...de mégis, bármi lehet:(

Azt mondta, hogy pénteken újra hívjam fel és valószínű kicseréli a gyógyszert benne...

16. JuditC (válaszként erre: 11. - Anyagi)
jan. 4. 06:25

most gyógyszer van benne és ideiglenes tömés rajta.

Akkor szerinted nem baj ha többször kell menni? Már annyi fogamat kihúzták-nem sikerült a gyökérkezelés....

Teljesen kétségbe vagyok esve és pánikolok...


Az nem úgy van, hogy minél többször felnyitják..annál rosszabbak a fog esélyei?

15. JuditC (válaszként erre: 11. - Anyagi)
jan. 4. 06:23

december 28-án gyökérkezelték ezt a fogat.

Előtte decmber 23-án egy másikat gyökérkezeltek-de azzal semmi gond azóta sem.

Ezért félek, hogy ez a fog miért nem úgy "viselkedik"..

dehogynem készült röntgen, ct is..elvileg egy gyökerű, egynes gyökerű fog. 5.

jan. 3. 22:14
Menj vissza az orvoshoz, csinál majd egy röntgent.
13. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - JuditC)
jan. 3. 22:12
Szegény Judit! Sokat szenvedsz a fogaddal! De mi nem tudjuk a választ, mert nem értünk hozzá... De amit írtál, nem tűnik normális dolognak! Ha fáj, akkor nyomás a fogorvashoz! Lehet, hogy az új dokival sem jártál jól?
12. Anyagi (válaszként erre: 11. - Anyagi)
jan. 3. 21:35

De a röntgenen az is látszik, ha netán a gyökércsúcson van egy gennyzacskó!

De ha netán van, akkor sem jelenti, hogy feltétlenül ki kell húzni a fogat!

11. Anyagi (válaszként erre: 1. - JuditC)
jan. 3. 21:33

Mit jelent, hogy 28-án gyökérkezelték a fogadat???

Ez egy hosszas folyamat és ideiglenes tömést tesznek bele csak, hogy a többszöri alkalommal, amikor visszamész, újra meg újra ki tudják szedni és gyógyszerrel kezelni és áttisztítani a gyökér belsejét.

Szóval tessék visszamenni a dokihoz!!!

95%, hogy megoldja!


Nem készült röntgen? Általában csinálnak és akkor pontosan tudják a gyökérlefutást!

10. JuditC (válaszként erre: 9. - Enissa)
jan. 3. 18:26

jajjj..de szornyen hangzik:(

hogy derult ki, a nagy kunkor?hanyas fogad volt?

9. Enissa (válaszként erre: 1. - JuditC)
jan. 3. 18:22
Nekem volt ilyen, ki kellett húzni, mert mint kiderült egy nagy kunkor volt a gyökérben és nem tudták kiszedni az összes ideget, majd "szerencsésen" megrepesztette az orvos a gyökeret az erőltetésben.
8. de16c8f9e6 (válaszként erre: 7. - JuditC)
jan. 3. 18:06
Hát, ja. Az lenne a megoldás. Majd a doki megmondja hogyan tovább.
7. JuditC (válaszként erre: 6. - De16c8f9e6)
jan. 3. 18:04

én azon gondolkozok, hogy visszamegyek megint tisztíttani illetve gyógyszeres tömés cserére.

Csak félek, hogy a mellette lévő fogam fáj..lehet azt is gyökérkezelni kellene?

6. de16c8f9e6 (válaszként erre: 4. - JuditC)
jan. 3. 18:01
Nem tudom. Lehet nincs is ilyen. Mármint fognál. De gondolom előbb-utóbb elmúlik magától.
5. Hattori (válaszként erre: 1. - JuditC)
jan. 3. 18:01
Nincs jók ititsztitva a gyökércsatorna, talán eleve túl kesze-kusza
4. JuditC (válaszként erre: 3. - De16c8f9e6)
jan. 3. 18:00

de érdekes!

és ezzel mit lehet csinálni?

jan. 3. 17:48
Fantomfájdalom. Van olyan. Bár nem tudom fognál van-e.
jan. 3. 17:46
van ilyen, hogy pár panaszmentes nap után szinte ugyanúgy fáj? Lehetséges, hogy egy másik , mellette lévő fogam fáj?
jan. 3. 17:45

Sziasztok!

December 28-án gyökérkezelték a bal alsó 5. fogamat. Steril gyulladásban volt, mikor felnyitották már kb 80 % ban elhalt a fogbél...

Kb 5 napig teljesen jól voltam. Úgy éreztem minden tünetem megszűnt.

De a mai napon újra elkezdett fájni... ez mitől lehet? Éjszaka fekvéskor nagyon rossz, fel kell ülnöm, illetve nappal pedig tompán fáj:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook