Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyszerek a hátam mögött fórum

Gyógyszerek a hátam mögött (beszélgetős fórum)


1 2
6. kristo_f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 15:43

Fogadd el hogy egy férfinél nagyobb gond ha nem önmagátol működik a szerszáma. Miért lenne ezzel vége egy kapcsolatnak?

"és sosem volt gond köztünk semmilyen téren"

Lehet, pont ezért nem volt gond

Kiváncsi lennék hogy állnál hozzá ha nem jól működne szex terén

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 15:31
Tőle kérdezd, egy alkalmas pillanatban.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. márc. 24. 15:24
A hazugság véget vet mindennek hova lett a bizalom,az őszinteség,hogy együtt...
2020. márc. 24. 15:23
De abszolut rendben van az életünk ezen a téren,és ennél sokkal kínosabb dolgot végigcsináltunk màr együtt...
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 14:58

Azért tagadott, mert kínos lehet neki. Valószínűleg úgy érzi, nem tudna megfelelni az ágyban. Ő érzi, ha nem érted is.

Miért lenne ettől mindennek vége?

2020. márc. 24. 14:51

Sziasztok!A napokban itthon találtam egy levél gyógyszert a párom fiókjában,miközben takarítottam.Rákérdeztem,azt mondta fájdalomcsillapító a fejfájására.Annyiban hagytam,de végül is nem hagyott a dolog nyugodni,mert ilyen fajta gyógyszert még sosem láttam,így utánajártam,és sajnos kiderült hogy másra való...ismét rákérdeztem,ugyanaz a hazugság...

Mi nagyon szeretjük egymást,és sosem volt gond köztünk semmilyen téren,így most nem is értem miért hazudott nekem,illetve azt sem értem minek neki férfierősítő gyógyszer és hogy miért nem beszélte ezt meg velem?De leginkább a hazugsága zavar...Vajon vége mindennek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook