Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyed után, ha vissza megyek dolgozni és terhes leszek mennyi időt kell ledolgozni, hogy újra kaphassak csedet táppénzt gyedet? fórum

Gyed után, ha vissza megyek dolgozni és terhes leszek mennyi időt kell ledolgozni, hogy újra kaphassak csedet táppénzt gyedet? (tudásbázis kérdés)


10. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 7. 07:28
Ha nem álltok jól anyagilag, talán várni kellene a 2. gyerekkel.
2022. jún. 6. 01:49
Április 8-án lejárt a gyedem, elintéztem a gyest, április 9óta szabin vagyok, juni7től táppénz, augusztus 19re vagyok kiirva
8. Léna123 (válaszként erre: 7. - Epycsa)
2022. máj. 31. 19:13
De gyed alatt átkerül passzív állomànyba. Én úgy tudom, kell 180 napot aktív állományban tölteni,hogy minden teljes összegben járjon. Vagy màr nem így van?
2022. máj. 31. 18:50
Nem számít... Mert gyes alatt is ugyanugy megvan a munkaviszonyod. :)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2022. máj. 31. 13:07

Persze tudom csoda.De sajnos a muszáj nagy úr..

Illetve a kérdésem a gyed lejárta után ha, gyes idő alatt visszamegyek és közbe leszek terhes akkor számít e hány napot dolgoztam a gyed lejárta óta..

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Epycsa)
2022. máj. 31. 13:05
A kérdésem a gyed utáni időszakra szól. Miután lejárt a gyed és gyes idő alatt megyek vissza dolgozni, akkor számít e hány napom van le dolgozva a gyed lejárta után. 🙂
2022. máj. 30. 19:25

Szia! Nem kell dolgoznod egy napot sem! :) Ha nem szakadt meg a munkaviszony, ugyanúgy jár minden mint az első picire.

Sőt, ha még gyeden vagy, akkor megteheted azt is, hogy pár napra visszamész állapotosan dolgozni, majd eljössz táppénzre veszélyeztetett terhességgel, és akkor a szülésig jár a táppénz és a gyed vagy akár a gyes is... Utána ugyanúgy 6 hónap csed, majd gyed.

3. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 17:17
Úgy tudom, 180 napot kell dolgozni, hogy a 2.gyermek után is mindent úgy kapj, mint az első után. Legalábbis pár éve így volt. De a munkahelyeden biztos meg tudják mondani.
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 16:57

Ha megteheted, maradj otthon, az a 3 év csoda egy kicsi életében.:))))))


Amúgy 1 év munkaviszony után minden jár.

2022. máj. 30. 16:38

Sziasztok. Gyed után, ha vissza megyek dolgozni és terhes leszek mennyi időt kell ledolgozni, hogy újra kaphassak csedet táppénzt gyedet? Gyes alatt erre van valami szabály, hogy hány napot?

Maradjak inkább itthon 3 évig és úgy biztosan jár minden??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook