Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekorvost keresek Kispesten, ajánlatokat, véleményeket várok! fórum

Gyermekorvost keresek Kispesten, ajánlatokat, véleményeket várok! (beszélgetős fórum)


14. tixtina (válaszként erre: 13. - Niko123)
2011. szept. 22. 14:05

Sajnos,sok hasonlót hallani.

Barátnőmnek is van egy nagyon aranyos,kedves cuki doktornénije a szakrendelőben-oda viszi a kislányát,de később elárulta,hogy pénzeli-ettől olyan "cuki"

Nos,a Győri doktor egyáltalán nem fogad el pénzt,és a védőnő sem fogadott el egy fillért sem,sőt megsértődött,hogy adni próbáltunk-ilyennel sem találkoztam még:oo

2011. szept. 22. 14:02

Sziasztok!


Mi Ambrózy doktornőhöz járunk, nem hozzá tartozunk, sajnos választottuk. Igen, igaz, hogy kimegy csak ehhez tömni kell a zsebét. Amíg ad neki az ember addig aranyos, kedves, de egy idő után már nem tudtunk annyit adni és úgy tűnt kevesellte amit kapott, mert onnantól kezdve mindent rosszul csináltunk.........

2011. aug. 25. 20:39
Szia! Nekünk Csonka doktornéni az orvosunk, nagyon meg vagyunk vele elégedve, az egyetlen gond nála az, hogy rengeteg betege van, mert az a fajta orvos aki nem utasít el, ha szükség van rá, vállal. Akit semmiképp sem ajánlanék az a Major doktornő, Ő többször is félrediagnosztizálta a fiamat, abszolút nem bíznék semmilyen megállapításában.
2011. aug. 25. 15:52
Még van 10 hetem papíron, most vagyunk 30 hetesek a pocakbérlőmmel, de már legalább látom a fényt az alagút végén :-) Akihez tartozom, már nagyon idős és nem akar dolgozni. Olyan orvost keresek, akihez 14-18 éves koráig járhatunk, én így voltam a saját gyerekorvosommal, csak egy másik kerületben.
2011. aug. 25. 15:37

[link]


Itt is nagyon ajánlják Ambrózy doktornőt.

Mivel házhoz is kimegy-én őt választanám-bár meg vagyunk elégedve a jelenlegi orvosunkkal is:)

9. 1675f7fe54 (válaszként erre: 4. - Juharlevél)
2011. aug. 25. 15:35
ja és elötte 3db gyerekdokit "fogyasztottunk" el:DD mert én egy igen érdekes anyuka vagyok:D
8. tixtina (válaszként erre: 4. - Juharlevél)
2011. aug. 25. 15:33

Nem kell foglalkozni vele.Csak a kötelező oltásokat adhatja be,a nem kötelezőt pedig az ember maga eldöntheti,be kívánja-e adni.

Van a kullancs terjesztette agyvelőgyulladásra oltás,amit később ugyan,de ajánlatos beadni,mert aki sokat jár kirándulni,gyakorta találkozhat fertőző kullanccsal.

A bárányhimlőre nem érdemes sztem beoltatni,jobb,ha átesik rajta-bár lehetnek súlyos szövődmények is.:O

Amondó vagyok,hogy a sok oltás nem jó,tönkrevágja az immunrendszert.

Viszont ,Győri doktor elővigyázatosságból oltat-mert ismeri a súlyos szövődményeket-gyakorta találkozik velük.

7. 1675f7fe54 (válaszként erre: 4. - Juharlevél)
2011. aug. 25. 15:31
és önzetlen.
6. 1675f7fe54 (válaszként erre: 4. - Juharlevél)
2011. aug. 25. 15:29
Hajlik a természetes gyógymodok felé.Antibiotikumot csak akkor ad amikor az elengedhetetlen, odafigyel a gyerek immunrendszerére..
5. 1675f7fe54 (válaszként erre: 4. - Juharlevél)
2011. aug. 25. 15:28
12 éve ismerem, 3 gyerekemet ő kezeli.gyerekcentrikus, és kemény.Csak a legvégső esetben ad antibigyót, odafigyel a gyerekekre, és ha túlaggodod a dolgot-megmossa a fejed. Bármikor hivhatod-ha baj van, és akár vasárnap is. Max.akkor nem ha külföldön vagy olyan helyen van szabin, ahol gáz-de akkor átirányit...de az ritka.Kiváló diagnoszta és okos, alapos. rengeteg kisbetege van...
2011. aug. 25. 15:23

Köszönöm a válaszokat. Mesélnétek róluk, melyik milyen, mennyire rugalmas, hajlanak-e a természetes gyógymódok felé? Győri doktorról azt hallottam, hogy nagyon oltáspárti, beadatja az atyaúristent is és ha megkérdőjelezed a javaslatát, akkor keményen kapsz a fejedre.

Ambrózy Juditról még nem hallottam véleményt.

2011. aug. 25. 15:13

Mi a Győri doktorhoz járunk,immáron kilencedik éve.

Meg vagyunk elégedve vele:)

2011. aug. 25. 15:07
Dr. Ambrózy Judit-egyszóval jellemezném: kiválló.
2011. aug. 25. 15:03
Gyermekorvost keresek Kispesten, ajánlatokat, véleményeket várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook