Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermekkori zaklatás fórum

Gyermekkori zaklatás (beszélgetős fórum)


1 2
21. Szilesz78 (válaszként erre: 20. - Virgilius)
2007. dec. 14. 20:37

Persze ezzel én is egyetértek.A közelébe sem szabad engedni a kislányt!Csak úgy értettem,hogy ennyi kevés,mert más gyermek is ádolzatáúl eshet ha szabadlábon kezelés nélkül marad,mert ez nem normális dolog amit ez a fiú csinált.

Az meg a fiú anyjának a lelkiismeretén múlik,hogy tesz e valamit,mert egy pszicholó

20. virgilius (válaszként erre: 19. - Szilesz78)
2007. dec. 14. 20:29

Én is azt írtam fentebb, hogy a srácnak mihamarabb pszichológus elé kell jutnia. Csak kérdés, hogy lehet elérni, hogy az anyja higgyen nekik?

Ettől függetlenül, számukra a menekülés nagyon is ajánlatos megoldás.

19. Szilesz78 (válaszként erre: 16. - Virgilius)
2007. dec. 14. 20:25
Igen,csak ezzel az abaj,hogy az kevés ha ő kiiktatja a környezetéből,mert a dolonak van egy másik oldala is.Nyilvánvaló,hogy ez a srác beteg és taláni fog idővel más áldozatot magának!!!Ezért előrelátóbbnak kell lenni és bármilyen kényelmetlen is bele kéne vonni a hatóságokat is vagy minimum egy pszichológust...de semmiképp sem szabad meneküléssel és védekezéssel lezárni ezt a dolgot,mert ez a kislány lehet ennyivel"megúszta",de más picurka még áldozatáúl eshet és ez szörnyű!!!(A többit leírtam priviben)
2007. dec. 14. 20:18
Én is beszélnék a szülőkkel, a tesómmal, a helyedben.
17. virgilius (válaszként erre: 14. - Livia38)
2007. dec. 14. 20:18
Livia, nagyon sajnálom. :(((
16. virgilius (válaszként erre: 15. - E5041cbf7f)
2007. dec. 14. 20:18

Így van, el kell kerülni a helyzeteket, amikor találkozhatnak egyáltalán. Legjobb, ha kizárólag akkor mentek a szüleidhez, ha ők nem. Vagy együtt laktok velük?

És beszélj a testvéreddel, ha nem hisz neked, akkor is el kell gondolkodnia az egészen. Egy 6 éves kislány honnét találna ki ilyesmit?

15. e5041cbf7f (válaszként erre: 2. - Sirga)
2007. dec. 14. 20:16

Nagyon nehéz helyzet.

De azt hiszem a ksilányom érdekében én a következőket tenném:

beszélnék a szüleivel -vagy cscak azzal, akivel jobban szót értek (nem mindig a testvér az) és ha nem megyünk semmire, akkor megszakítanám velük a kapcsolatot.

Irom én mindezt ugy, hogy el sem tudom képzelni, hogy a tesómmal rosszban legyek.

2007. dec. 14. 20:12

Igen az a szomorú még ebben a történetben, hogy az ilyen dolgok nagyrészt szük családikörben vagy baráti körben történnek meg és mindig akkor ha a szülök, nagyszülök nincsenek a közelben. Amugy sajnos nekem is van, ilyen gyerekkori horror történetem hasonló a törpiéhez, az unokabátyám hasonló szituációba hozzot mint az itteni.

Soha nem beszéltem meg az anyámmal vagyis senkivel sem, mert attöl féltem ugysem hisznekem senki. A dolog az nagyon gusztustalan érzéseket váltott ki belölem, nagyon sokáig éreztem mindha gumi lenne a számban ez gyerekkoromban volt csak igy, ez idövel elmult, de a mainapig sem szeretem....., - ugye értitek. ( nekem ilyen negativ dolgott hagyott maga után, pedig egy jó kapcsolatba bele kelle férnie ennek is ) Bocsi, ha ilyen diszkrét dolgokat irok, de valahogy most jól eset elöször kimondanom még saját magam elött is ezt a dolgot. : (

Amugy azzal a nagybátyámmal azota nem is beszélek már több mint 30 éve. Ez a történetem vége én is csak egy gyerek voltan akit kihasznált a nagyobb : (((

2007. dec. 14. 20:00
Sirga, még egy kérdés: ugye nem tette meg a kislányod, amire Zoli kérte?
12. virgilius (válaszként erre: 8. - Sirga)
2007. dec. 14. 19:59
És anyukátok is tehetetlen a tesóddal szemben? Nem tud hatni rá?
2007. dec. 14. 19:56
Akkor Zoli tobb okbol is kezelest igenyel!
2007. dec. 14. 19:55

Igaz, a fiu szuleinek mindenkepp tudniuk kellene a dologrol, mert mi van, ha ez csak valaminek a kezdete?

Szornyu helyzet, mert nyilvan nem hiszik majd el, de ha idot adsz nekik, csak belatjak, hogy ilyen komoly dolgot nem talaltal ki csak ugy magadtol.

Ilyen temaban szerintem egy 6-7 eves kislany nem is tudna hazudni, mert nincs hozza alapja, ugy ertem emleke, hogy ilyen pontosan leirja, mit latott. Ezt a szuloknek is fel kell fogniuk!

2007. dec. 14. 19:54
Ja, és apuci - mármint Zolié - 9 éve szarik a gyerekei fejére. Ő nem tudja.
8. Sirga (válaszként erre: 7. - E71af41436)
2007. dec. 14. 19:54
Nem. Tudom, mi lenne a vége: Zolinak hinne, velem meg "örök harag" - nem, mintha ez annyira megijesztene. Nem lenne értelme, és ez a lényeg. (Anyám tudja, de ő már attól is óvta a tesómat, amikor Zoli évekkel ezelőtt meglopott engem... Tudom, más fajsúlyú, de itt csak 2 ember lehetne rossz, ha elmondanám: Törpi és én!)
2007. dec. 14. 19:48
a fiú szüleivel beszéltél?
6. virgilius (válaszként erre: 5. - Kolibri)
2007. dec. 14. 19:43
Nem szabad őket kettesben hagyni, mert szerintem meg fog merni eztán is hasonlót. Aki egyszer megtette, megteszi többször is. A fiút kéne gyerek-szexuálpszichológushoz vitetni a tesóddal. Ha így folytatja, szatír is lehet belőle.
2007. dec. 14. 19:39
De legalabb kiderult a fiu szamara, hogy nem maradt titokban a dolog, igy remelhetoleg tobbet nem mer ilyet vagy ehhez hasonlot muvelni a lanykaddal!
2007. dec. 14. 19:38
Ja, akkor semmi!
2007. dec. 14. 19:37

Sirga!


Miert gondolod, hogy felesleges kerdore vonni a fiut?

2007. dec. 14. 19:37
Még annyit hozzáfűznék: Zolit kérdőre vontam Törpi jelenlétében. Természetesen mindent tagadott - nem is vártam mást. Ettől függetlenül nem ő az, akinek hiszek! Várom, és előre is köszönöm a véleményeket, tanácsokat, tapasztalatokat.
2007. dec. 14. 19:34

Az utcán sétáltunk nagycsoportos lánykámmal. Beszélgettünk. Egyszer csak kijelentette, hogy az iskolában majd megtanul köpni. Mondtam, hogy az csúnya szokás. Erre a 15 éves unokabátyjára hivatkozott, hogy ő is köp. Mondtam, akkor se szép, úgyhogy ne tanulja el. A "gusztustalan" szóra azt mondta, akkor az olyan, mint amit tesóm fia mondott:

- Megkérdezte a Zoli, hogy "Bekapod a kukacomat?".

Megdöbbentem. Micsoda? Nem akartam hinni a fülemnek, de nem kételkedhettem, mert tudtam, milyen érzés, ha attól kell félni, hogy a saját anyám nem hisz nekem. (Ráadásul Törpi még nem hazudott nekem, Zolinak meg volt már néhány húzása... Arról nem beszélve, hogy egy hatéves kislány ilyet nem talál ki, és mikor kérdeztem: látott-e már ilyet, kiderült: nem.) Jó érzés volt, hogy Törpi így megbízik bennem - úgy, ahogy én anyámban sohasem mertem. Mindenesetre ki akartam deríteni, mi az igazság, ezért keresztkérdéseket tettem fel. Nyílvánvalóvá vált, hogy bizonyos dolgokban lódít a kicsi, de azt nem tudja kitalálni, hogy a 10 éves fiaménál kicsit nagyobb volt Zoli "kukaca", kemény, és "felfele lógott"! Nem akartam látni Zolit! Rettegtem. Merthogy az egész a nagyszülői ház kertjében történt - még csak nem is idegen helyen! Miután letisztult előttem, mi történhetett - nyílván fölösleges lett volna kérdőre vonni a fiút -, két érzés kavargott bennem. A könnyebben megfogalmazható az volt, hogy örültem: a lányom mer hozzám fordulni, míg én senkinek nem mertem szólni, amikor velem történt hasonló. A másik érzés rettegéssel, rémülettel tölt el, és leginkább örökké a lányom nyomában tartana. Szegénykém! Még nem tudom, milyen nyomokat hagy benne ez az egész, csak azt: nem múlik el nyom nélkül!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook