Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerektartás.... Mit tehetek? fórum

Gyerektartás.... Mit tehetek? (beszélgetős fórum)


1 2
3. 2a69f78972 (válaszként erre: 2. - C716dc4eab)
2012. okt. 24. 10:36

Utána mára csak az "adható" kategória.:(


Nem köteles a nagykorú gyereket támogatni.

2. c716dc4eab (válaszként erre: 1. - C1a46ddede)
2012. okt. 24. 10:30
Szia, 18 éves koráig jár mindenképpen, ha nappalin tanul utána nem vagoyk benne biztos...
2012. okt. 24. 10:15

Tudom, már ezer fórum indult ezzel a címmel...

De nem találtam választ a hozzászólások között az én problémámra.

17 éves a lányom. Apuka sosem szerette őt, bár még ővele foglalkozott a leginkáább. Ő a több "potyagyerekéből" csak az egyik.

Eddig fizetett utána havi 45 ezer forintot. Bár már vagy 8 éve nulla forint a bevallott jövedelme, mégis havonta többször jár külföldre snowboardozni, surf-özni, cross motorozni, stb...

Most vett magának megint egy Mercédest, és nem a "munkanélküliek" szokásos életét éli.

Szeptembertől nem fizet egy kanyi vasat sem, mondván: "válság van, szívjál te is!"

Ismeri valaki a jogot annyira, hogy elmondja, mit tehetek ilyenkor? Kérhetek vélelmezett jövedelemre vonatkozóan gyerektartást???

Meddig jár a gyerektartás, ha most gimnáziumban tanul a lányom 17 éves és 10. osztályba jár?

Nem tönkretenni akarom az apukát, de úgy gondolom, hogy neki is hozzá kellene járulnia a gyerek neveléséhez...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook