Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan fog zajlani az elmaradt gyerektartás kifizetése? fórum

Hogyan fog zajlani az elmaradt gyerektartás kifizetése? (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
febr. 5. 09:24
Sajnos nem. Az arverezesbol befolyt pénzből kell visszafizetni mint kimerült ma reggel. És amit kapok tovább...azt fogják tőle behajtani
7. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 5. 08:49
Szerintem logikus lenne, hogy az állam által megelőlegezettet nem neked kell visszafizetni, hanem behajtják tőle. Elvégre ő adós vele.
febr. 5. 08:25
Nekem kell ebből a pénzből visszafizetni és kapom tovább a gyerektartast.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Tai)
febr. 4. 18:26
Ez így logikus lenne igen... de két helyről nem kaphatod meg ugyanazt a pénzt... tehát vagy eddig kaptad és ennyi vagy visszafizeted és kapod tovább.
4. Tai (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 4. 15:11
Gondolom,mivel elmaradt,tehát meg nem fizetett tartásdíjról van szó,így meg kell kapni.A gyámhivatal "előlegezi" a tartásdíjat,tehát az elmaradottat nem fizeti,így nem vehetik el. É is ebben bízom,remélem mi is megkapjuk a járandóságot,én is 2 éve kapom az államtól!
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tai)
febr. 4. 14:57
Hát én nem tudom én csak azt nem tudom ilyenkor mi lesz az állami gyerektartassal.
2. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 4. 14:39
Szia!Én hasonló helyzetben vagyok,elárverezték a házát,de mi egy fillért sem kaptunk a végrehajtótól! Ott sem erre árvereztek,de be volt jegyezve a végrehajtási jog gyermektartásra,és érdekes hogy még a felosztási tervből sem kaptunk iratot. Én hétfőn hívom a végrehajtót,mivel a gyerektartás mindent megelőz!
febr. 4. 10:48
Sziasztok. Államilag megelőlegezett gyerektartást kapok 2.éve. A különélő szülő házát elárverezték.. nem emiatt .. így megkapom az elmaradt gyerektartást. De az államnak hogy kell visszafizetni? Ebből levonják? Nem kapom tovább? Hátha valaki járt már így.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook