Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyereked 18. születésnapját hogyan ünnepeltétek? fórum

Gyereked 18. születésnapját hogyan ünnepeltétek? (beszélgetős fórum)


febr. 20. 01:14
itt etteremben szoktak unnepelni ezt!
febr. 13. 10:46
Májusban lesz 18 éves a fiam,torta és családi program lesz.:)
12. Alnisa
febr. 13. 10:32
Még nincs 18 a lányom. De nekem semmi extra nem vlt. Családi körben ünnepeltük, mint mindig. Torta, kaja, ajándék. Talán kínai kaját kértem anyutól, de olyan rég volt már nem emlékszem pontosan....
febr. 13. 09:46
Nálunk mindegyik gyerek a 18. szülinapjára kap egy összefoglalót az első 18 évéről. Mivel az apjuk eltette a születésükkor kiadott újságokat, így azokat is megkapják ekkor. A kis családi "kiadványunkba" elmondjuk, hogy mi történt a születése előtt, milyen neveket gondoltunk adni, volt-e valami érdekes a várandósság alatt, illetve a megszületése után az összes jó sztorit összegyűjtük. Ebbe mindenki beszál, mármint a sztorigyűjtésbe, tehát szülők, nagyszülők, testvérek, unokatesók, nagynénik, nagybácsik, keresztszülők. Színesítjük képekkel és megkapják az ünnepi ebéden :-)
10. jooeva
febr. 13. 09:22
Nálunk is megkapta a régi autónkat, családi körben ebéd, torta, kapott egy üveg whiskey-t. Barátaival elment kocsmázni.
febr. 13. 00:47
etteremben csaladi es barati korben.
8. globus (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
febr. 12. 20:10
Mi összevontuk A. néni 60. szülinapjával (egy nap eltérés van köztük), utóbbinál volt nagy buli, összejöttünk páran, még táncoltunk is :)
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 12. 19:39
Autónak szoktak örülni. Én legalábbis tök örültem, gondolom majd ha odaérünk a lányom is fog.
6. Egy lány 789900 (válaszként erre: 5. - Enissa)
febr. 12. 19:34
Teljesen érthető, és szép gesztus.
febr. 12. 19:21

Lehet megkövezni, a lányom és a fiam is kapott 1-1 használt autót, mert meg lett a jogsijuk akkora.

Se előtte, se utána nem csináltunk nagy dolgot a születésnapból.

febr. 12. 17:35

Minden szülinapot egyformán ünneplünk, néha van benne egy-egy más is.


A 18. szülinapját is kétszer ünnepeltük.

1.) család és régi barátok. Ajándék, torta, kaja, koccintás. Pont ezen a szülinapján kapta meg az egy szem műfogát, mert előtte 1 héttel letört és elég elől volt. Gondoltam, hogy gravíroztatom a fogát, de végül nem;)

Az apja elmondta neki, hogy most már mindenért felel, stb.

2.) A saját haverjaival megünnepelték együtt.

febr. 12. 17:03
Már akkor 47-es volt a lába, vettünk egy pár divatos tornacipőt. És a 18.év betöltése nálunk azzal is járt, hogy megszünt a gyámságom ( mert az apja lo éves korában meghalt ). Ezt ünnepeltük meg egy cukrászdában, és pia közben mondogattuk," nincs már gyámom, ill. nincs gyámoltam+ ja és a torta otthon. De a mult héten vettem meg a 33-ikat, nem nagykorúsági torta volt :)
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 12. 16:57

Semmi extra, nem kisgyerek, hogy meglepjük. Nem is "koccintottunk", ebéd, torta, szokásos vendégek.


De ezzel be is fejeztük a nagy , családi szüli- és névnapokat.


Még a diplomakiosztója volt "esemény", nagyszülők és keresztszülők.

febr. 12. 16:42

Valami extra volt? Nagy meglepetés buli?

Szeretném meglepni, de semmi ötletem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook