Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerek-nem gyerek fórum

Gyerek-nem gyerek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyerek-nem gyerek

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2014. júl. 23. 09:23

Nem értelek, ha nem akarsz szülni, miért gondolkozol egyáltalán ezen??????? Én egyébként 6 évet vártam az első csemetémre, még csak teherbe sem estem! Ehhez képest az 1 év igazán nem nagy idő!


"csalódást okoztam a férjemnek" Hát ez meg mi??????? Nem vagy te tenyészkanca, már bocs! Amíg szíved-lelked nem kívánja azt a kis életet mindennél jobban, addig nem is biztos, hogy szülnöd kellene. Nem egy új nadrág, hogy mégsem tetszik, aztán legfeljebb nem hordom! :(


Nekem nagyon fura ez a cikk! Én ebből azt olvastam ki, hogy te még nem vagy felkészülve az anyaságra. Ez nem baj, csak akkor nem értem, hogy miért akarsz teherbe esni????????

7. 25800e2d09 (válaszként erre: 6. - 388b941089)
2014. júl. 23. 09:18
Nem, hanem attól hogy nem is vagyok alkalmas arra hogy egyáltalán megfoganjon. tettem az ügy "érdekében" nem keveset egészségügyileg..
6. 388b941089 (válaszként erre: 4. - 25800e2d09)
2014. júl. 23. 09:17
Te a terhességtől és a szüléstől óckodsz?
5. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Mindegyhogyki)
2014. júl. 23. 09:17
Nem hiszem, hogy kötelességből szülnöd kéne. Ha úgy érzed, hogy nem szeretnél, akkor inkább ne szülj. Jobb lesz így mindenkinek. A születendő gyereknek is.
2014. júl. 23. 09:17

Tökéletesen át tudom érezni. Én sem akarok. Bár a párom már pedzegette.. nekem meg feláll a pihe a hátamon a gondolattól is.. nem azért mert tőle nem.. egyáltalán nem.. De ha mégis.. félek hogy ezt az utat járom végig. Talán a kudarctól is félek hogy alkalmatlan vagyok arra is.

Neked kitartást kívánok, ha netán mégis gyermektelenül éltek tovább ne csüggedj, hiszen szerintem sincs az kőbe vésve hogy szülni kell mindenkinek. plusz ott az örökbefogadás lehetősége.. Hülyén fog hangzani de annyira nyomják manapság hogy fogadj kutyát macskát stb örökbe.. gyermeket miért nem?? pedig ugyanúgy sokan vannak, vágynak családra, szeretetre.


Na jól elkanyarodtam :) Bocsi

2014. júl. 23. 09:15
Pszichológus látott már?
2. unom
2014. júl. 23. 09:13
Csak egy kérdés: a férjedet vizsgálták?
2014. júl. 23. 09:08
Gyereket szülni.
Úgy tűnik, az az elvárás, hogy minden nő szüljön. Mert szaporodni kell. Mert belénk van kódolva. Mert ezt várja a társadalom, a barátok, a család.
Mi van, ha én nem akarok? Vagy nem tudok?

Ugrás a teljes írásra: Gyerek-nem gyerek
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook