Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Gyengébb" partner fórum

"Gyengébb" partner (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
28. punka (válaszként erre: 27. - 9536810fa1)
2011. márc. 25. 10:58
:DDD
27. 9536810fa1 (válaszként erre: 25. - 9536810fa1)
2011. márc. 25. 10:57
"...meg amit talál rajta" ... mondjuk a teniszedzőt! :DDD
2011. márc. 25. 10:56

Igaz is "Öljünk meg minden rohadékot" Borisz

Vian után szabadon. Még jó, hogy az élet nem így működik:)))

25. 9536810fa1 (válaszként erre: 24. - Punka)
2011. márc. 25. 10:56
Felnéznek egymásra... nő felnéz a pasira, mert az biztosítja neki, ami kell a boldogságához... a pasi pedig csodálja a Nő szépségét, mozgását, mosolyát...balbalba... meg amit talál rajta. :))
24. punka (válaszként erre: 23. - 9536810fa1)
2011. márc. 25. 10:55
És felnéz ezerrel a pasira, aki ezt biztosítja neki :)
23. 9536810fa1 (válaszként erre: 22. - Vigyorex6)
2011. márc. 25. 10:54
Nem tudhatod, hogy ez igazi boldogság-e.... van gyönyörű nő, aki szereti a szép ruhákat, ékszereket, szeret utazgatni, és ettől boldog... cserébe lehet mutogatni. Hm... lényeg, hogy mindenki azt találja meg, amire vágyik... nem? ;)
22. Vigyorex6 (válaszként erre: 20. - Punka)
2011. márc. 25. 10:53
Mert a buta embert csak beteszik a sarokba és ott porosodik...aztán ha kell előveszik. Mutogatni viszont lehet a barátoknak. Mégsem hiszem, hogy ez az igazi boldogság.
21. 9536810fa1 (válaszként erre: 18. - Vigyorex6)
2011. márc. 25. 10:52
Én is így vagyok... tudom, hogy mit akarok, aztán vagy jön vagy nem, de nem alkuszom... :)
20. punka (válaszként erre: 13. - Binky)
2011. márc. 25. 10:51
Sok okos férfinak tényleg a buta kell. Csodálom én is, de így van.
19. 9536810fa1 (válaszként erre: 16. - A83b0152b5)
2011. márc. 25. 10:51
Én az okos, intelligens, művelt, jó kiállású pasikat szeretem... a gáz csak, hogy könnyen át tudnak verni... aztán kiderül, hogy nem is okos.. nemis... blablablabla... :DDD
18. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - 9536810fa1)
2011. márc. 25. 10:49
Igen, az igazi szerelem, szeretet, nem beérés kérdése. Volt már, hogy "beértem" kevesebbel, vagyis úgy gondoltam, hogy rendes, aranyos, aztán kialakul, de nem így lett. Felállítottam magamban egy "mércét" ami nekem kell, hogy meglegyen abban az emberben. Lehet most ez hülyén hangzik, de fontos. Ha valami hibádzott, bukott a mutatván, de nem adtam lejjebb és rátaláltam a számomra tökéletesre, akinek minden külső adottságát, belső tulajdonságát, apró rezdülését szeretem. Nem kellett lejjebb adni. Ettől függetlenül biztosan valaki rondának látja és ugyanúgy engem is, Na és??? :)))
2011. márc. 25. 10:48
Erre mondják, hogy a külsővel meg lehet alkudni, meg lehet barátkozni, de a belsővel nem. Vagyis, el lehet fogadni a külsőt, meg lehet vele barátkozni ha az nem tökéletes, de a belsőt csak akkor lehet elfogadni, ha az lelkileg szép és kellemes. Vagyis a test tökéletessége nem minden, a belső lélek az, ami igazán fontos és számít egy kapcsolatban. Lehet egy nem igazán szép emberrel is jól és kellemesen érezni magunkat, és lehet egy tökéletesen széppel szarul. Vagyis, amikor a másikkal vagy, ne a testi szépségeit figyeld és ne azt keresd, hanem a belső értékeit, hogy kedves-e, jól érzed-e magad vele a társaságában, van-e közös témátok bármiben, és így tovább. Ha igen, akkor meg lehet barátkozni a külsejével is, és egy idő után a külsőleg nem szép embert is lehet szépnek látni és érezni a belső kellemes kisugárzása miatt. Aki mindig a legtökéletesebb testet hajkurássza, az mindig egyedül marad, és szomorúan konstatálja, hogy ő nem kell senkinek, holott, éppen ő az, aki senkit nem fogad el, aki egy kicsit is eltér az álmai ideáljától. Próbálj lélekkel lelki párt keresni és nem látványt. Talán több sikered lesz.
16. a83b0152b5 (válaszként erre: 12. - Binky)
2011. márc. 25. 10:47

Tökéletesen egyetértek!


Én is az okos férfiakat szeretem. A külső megfog a belső megtart.

15. a83b0152b5 (válaszként erre: 2. - Hókefélke)
2011. márc. 25. 10:44

Valami ilyesmire voltam kíváncsi és kívánom, hogy boldog légy!


Remélem nem bántottam meg senkit a témával, nem állt szándékomban!

2011. márc. 25. 10:42

Mi az, hogy "beéri velünk" ... meg "be kell érnie kevesebbel"? Már bocs, de miről beszéltek?

A szeretet, a szerelem tántalán nem így működik... gondolom... remélem. Ha valakit választok, vagy valaki engem választ, nagyon remélem, hogy ott és akkor én vagyok a legeslegjobb és ő szintúgy az (Nekem. ... a többi más meg kit érdekel?) :)

13. Binky (válaszként erre: 12. - Binky)
2011. márc. 25. 10:41
Mondjuk ez sem igaz teljesen. Sajnos léteznek okos& szép nők.
12. Binky
2011. márc. 25. 10:40

Megértem a kérdező aggályait. Sz@r azzal a tudattal élni, hogy alapesetben lehet a párunk mást választott volna, ha megtehetné, de mivel nem teheti meg, beéri velünk. Lehet vannak kivételek, akik beérik a kevésbé szép, kevésbé tehetséges lányokkal, bár jobbat is megkaphatnának, és tényleg a személyiség fogja meg őket. Csak ehhez a másik félnek minimum szuperpasinak kell lennie, aki mindenkit megkaphatna.


Személy szerint engem már sokkal kevésbé érdekel a kinézet, és egy nálam okosabb férfit szeretnék magam mellé. Milyen vicces, hogy azoknak meg a nálam butábbak,de szebbek kellenek. Cool.

2011. márc. 25. 10:29

ööö


Szerintem az ember lánya vagy fia eleve olyannal jön össze, aki megfogta az illetőt a kisugárzásával. Lehet, hogy nem vagy 180 centi, hosszú lábú, szőke (egy ilyet minden pasi megnéz, ugye), de olyan értékeid vannak emellett kívül-belül, ami magával ragadja a kiszemeltet vagy a buszon kapaszkodó pasit.


Ha nem tetszel valakinek, nem fog összejönni veled, szerintem. :)

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Meruru)
2011. márc. 25. 10:27
Persze, de akivel vagyunk, az nekünk kell, h megfeleljen. Ettől függetlenül lehet, hogy más azt mondja, h hol szedted össze ezt a lúzert?! De kit érdekel?! :)
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - 96b0d6b01f)
2011. márc. 25. 10:26

Erre mondta mindig anyukám, hogy ha egy pasi túl szép az veszélyes. :)

...és igen, rengeteg mára sok metroszexuális pasi, akik nekem lányfiúk egyébként.

2011. márc. 25. 10:25
Nem tudom, hogy más mit gondol, de az szinte biztos, hogy én inkább egyedül maradok, mint olyan pasival legyek, aki nem tetszik külsőleg. Nem azért mert felszínes vagyok, hanem mert ha nem "indulok be rá" lehet akármilyen jó ember meg kedves meg szeretetre méltó akkor sem fogok mellette maradni. A szexuális vonzalom is hozzá tartozik egy normális kapcsolathoz, szerintem. Ha olyannal lennék, aki nem felel meg legalább minimálisan annak, amit el tudok képzelni, önmagamat csapnám be. Akkor már inkább egyedül :)
2011. márc. 25. 10:24
Egyébként én már sokszor láttam olyat,hogy egy igazán helyes fiúnak kevésbé szép és csinos barátnője van, holott megkaphatná a legfullosabb csajokat is, és ugyanezt fordítva...
2011. márc. 25. 10:24

Talán idővel felismeri az ember a korlátait. Hál' Istennek nem ugyanaz tetszik az embereknek, így lehet, hogy aki én kifejezetten bűn rondának tartok másnak ő a legszebb. Mindenkinek meg van talán valahol a párja, vagy legalábbis az/azok az emberek, akikkel egy párt tud alkotni.

Amúgy az én párom a cicákat hajtotta mindig. Sosem volt normális kapcsolata. Nem is volt szerelmes. Aztán megismerkedtünk, szerelmes lett és nem vagyok cicalány, sőt...

A barátok szerint eddig ebbe bukott bele.

5. Bosziii (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. márc. 25. 10:23
nem kell.
4. 96b0d6b01f (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. márc. 25. 10:23

én sem vagyok szép....de nem is vágyom álom pasira, gondolj bele az az állandó feszültség,hogy mikor nyúlják le a kezedről... ha szép lennék, is ezt gondolnám...Nekem a párom az álom pasi, mert úgy szeretem ahogy van... én nem szeretném, egész nap azt látni,hogy többet áll a tükör előtt mint én, jó néha rá kell várni, ha megyünk valahova,de ha ez rendszeres lenne, biztos elgondolkodnék...

Ez az én véleményem...

3. Anika70 (válaszként erre: 2. - Hókefélke)
2011. márc. 25. 10:22

Ez így igaz!


Egyébként nem hinném, hogy csak egy tökéletes emberbe lehet beleszeretni!!!!!!!!!!


A szerelem mindenkit megszépít:-)

2011. márc. 25. 10:20
Milyen, milyen....tudni kell,hogy melyik kategoriába tartozom és onnan válgoathatok. Várhanék én a királyfira, de örökké magányos lennék. Kis megalkuvással még boldog is lehetek.
2011. márc. 25. 10:18

Vannak olyan férfiak akiket a sors rossz testi adottságokkal áldott meg. Mégis látják nő és nő között a különbséget.

Kénytelenek beérni egy "gyengébb""csúnyább" nővel, mert tudják, hogy egy igazán szép nőnek nem kellenének.

Ez gondolom azoknál a nőknél is így van akik szintén nem azzal vannak akivel szeretnének. Szokták mondani, hogy belülről jön a szépség satöbbi satöbbi, de azért nem mindegy, hogy úgy fogja meg a partnerét az ember, ahogy azt kéne. És azt váltja ki belőle az a nő amit szeretne.

Milyen érzés lehet ezt tudni és feldolgozni, hogy bár látja a szépet és különbséget mégis "be kell érnie" kevesebbel?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook