Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyámhivatal fórum

Gyámhivatal (beszélgetős fórum)


13. Bichi (válaszként erre: 7. - 74f3880c66)
márc. 1. 21:59
Ő nem ír normálisan? :DDDDDDDDDD
márc. 1. 19:37
Nem volt semilyen bíróság. A gyamhivatal ideiglenesen nevezte ki a nagymamát gyámnak.
11. Regin_a (válaszként erre: 10. - Regin_a)
márc. 1. 19:28

Pár szó még

Ha a biróság megitélte bizonyos időnként a láthatást, akkor annak akadályozása miatt kell reklamálni a gyámhatóságnál, netán pert inditani

10. Regin_a (válaszként erre: 6. - 74f3880c66)
márc. 1. 19:20

És ha lopja a villanyt , gondolod azzal visszakapod a gyerekeidet? Ha meg elzavartak a nagymamától, honnan tudod hogy lopja?

Olvastam az apa viselkedéséröl, dehát az már rég volt.

A normális írást nem feszegetném nagyon.

9. 74f3880c66 (válaszként erre: 8. - Tsfmvk)
márc. 1. 18:52
Nem hagytam próbáltam többször felvenni velük a kapcsolatot de lehetetlen
8. tsfmvk (válaszként erre: 7. - 74f3880c66)
márc. 1. 18:46
4 évig, és hagytad. Bravo.
márc. 1. 18:21
Amugy meg ha nem tudsz normálisan irni ne irj ide köszi. Ha elolvastad volna az apa drogos halucinacios ferfi aki vert.
márc. 1. 18:20
Miert csinaltam baromsagot? Mert ellenem neveli a gyerekeimet és hazudgal ossze vissza.? Ugy tesz mintha minden rendben lenne velük.
5. Regin_a (válaszként erre: 4. - 74f3880c66)
márc. 1. 18:06

Baromságot csináltál. Ez ha igaz, ha nem, nem segit azon hogy visszakapd a gyerekeidet

Talán volt ok is amiért elvették őket

Az hogy egy gyermekelhelyezési ügyben mennyi az elbirálási időt senki nem tudja

Rágd át magad a trv-n inkább

[link]

márc. 1. 17:50
Plusz bejelentettem a csaladsegitoknek akik az ők környezetüket vizsgaljak hogy a nagymama lopja az áramot.
márc. 1. 17:48
Azota van mar egy kislanyom akot szepen rendesen nyugott kornyezetben nevelek a paromal, az ovibol vedonotol gyerek orvostol lekertek a velemenyeket es mindenki azt mondta hogy nincs akadálya hogy vissza kapjam őket.
márc. 1. 17:46
Ideiglenesen vannak a gyerekek elhelyezve a nagymamanal aki 70éves és en mint anya jelentősen megvaltozott az életkorulmenyem volt mar esetmendezser kint mindent rendben talált és azt irta kéri a gyerekek elhelyezést az anyánál. Viszont a gyerekek az en nevemen vannak apa sehol nincs benne. Azt tudni kell a nagymama ellenem nevelte a gyerekeimet 5 és 8évesek.4 éve az apa vert drogozott és elkelett menekulnom tolle. A gyerekeimel menekültem de elvettek tolem őket es ossze vissza hazudgaltak a mai napig a csaladsegitoknek. Vajin van ra eselyem hogy vissza kapjam a gyerekeimet. Eddig sosem engedtek meg megnetni sem őket amikor egyszer oda mentem megvertek.
márc. 1. 17:42
Mennyi idő mire meghozzak a gyámügyi hatarozatot gyerek elhelyezesnel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook