Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Grape Vital Grapefruitmag kivonat kúra alatt milyen hatást vált ki a Frontin, ill. alkalomadtán az alkoholfogyasztás a szervezetben? fórum

A Grape Vital Grapefruitmag kivonat kúra alatt milyen hatást vált ki a Frontin, ill. alkalomadtán az alkoholfogyasztás a szervezetben? (tudásbázis kérdés)


2020. dec. 15. 12:45

[link]



szégyen...

9. 346490ec7b (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2020. dec. 3. 18:02

alakul ez tovább is, sajnos..


[link]

2020. febr. 21. 20:41

[link]


Én megvárnám ennek a felhívásnak a következményeit, mielőtt bármilyen mértékben gazdagítanám ezt az embert.

A PhD fokozat nem feltétlenül orvosi.

"Magyarországon a PhD-t megkaphatják normális körülmények között 8 szemeszter ún. doktori iskolai tanulmányok, a doktori szigorlat (rigorosum), a disszertáció benyújtása, majd megvédése után bölcsészek, teológusok, természettudósok, jogászok, mérnökök, közgazdászok, valamint orvosok, állatorvosok és gyógyszerészek is."

7. Bless the child (válaszként erre: 6. - Asatana)
2020. febr. 21. 18:06
Nekem az a gyanús, hogy csak és kizárólag az ő terméke jó
6. asatana (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2020. febr. 21. 17:57

A grape vital feltalálója meg ugye egy orvos, ő meg azt írja, nincs semmi kölcsönhatás, csak a grapefuit és narancslékre vonatkozik, hogy fokozza egyes gyógyszerek hatását. Basszus, így kinek higgyen az ember? Megvettem 6500 forintért azt a cseppet, s nem merem elkezdeni szedni. Borzasztó :(


[link]

2020. febr. 21. 17:40
Fokozza az alprazolam hatását. Egy csomó hatóanyag mellé tilos a grapefruit, mert olyan, mintha az ötszörösét vennéd be a gyógyszernek. De az a legegyszerűbb, ha megkérdezed attól, aki írja neked a Frontint
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Asatana)
2020. febr. 21. 16:11
Ha gondosan elolvasod a cikk elejét is, lényegében arról szól, hogy bizonyos gyógyszereket ne pont grapefruit-lével vegyél be.
3. asatana (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. febr. 21. 15:53

Köszi! Itt is van egy cikk a kölcsönhatásokról, de grapefruit léről illetve gyümölcsről ír, nem tudom a magkivonat is bír-e ilyen hatással, vagy csak a gyümölcs leve.


[link]

2020. febr. 21. 15:16

[link]


Nem tűnik úgy, hogy lenne kölcsönhatás bármivel is.

Elsősorban az antibakteriális hatását hangsúlyozzák, a májfunkciót nem gátolja.

2020. febr. 21. 14:25

Sziasztok!


Grape vital grapfuitmag kivonatot /cseppet/ szeretnék elkezdeni kúra szerint, lehet mellette alkalomadtán alkoholt fogyasztani, illetve alváshoz használok éjszakánként 0,5 Frontint, nem befolyásolja a kivonat ezeknek a szereknek a lebontását a májban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook