Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Görkorisok, beszélgessünk! fórum

Görkorisok, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. Anita123 (válaszként erre: 9. - F699cfb403)
2008. szept. 16. 22:32
Nekem is problemas a megallas.Egyebkent eleg jol megy de en se regota korizom.
2008. szept. 16. 22:08

Szia!

Sajnos mostanában nekem sincs kivel elmenni görkorizni, mert a párom minden nap dolgozik... Nálunk van egy tó és a partján egy hatalmas sétány, ott szoktunk gurulni.

2008. szept. 16. 18:14

SZiasztok!


Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én nem tudok stoppot parancsolni a korimnak:)

Comb/fenékre Isteni:)

Imádok korizni egyébként, csak néha unalmas egyedül.

Ki merre szokott??

2008. máj. 14. 18:02
Sajnos sűrűn szükségem van rá, hogy hirtelen megálljak. A parkban sok a gyerek, és váratlan pillanatokban kerülnek elém, persze a semmiből. :)
7. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 6. - RLindi)
2008. máj. 14. 16:01
Én az egyik korin lévő féket szoktam használni, de ez csak akkor müködik, ha nem mész túl gyorsan és van időd megállni.
6. RLindi (válaszként erre: 5. - 2bc7365ec9)
2008. máj. 14. 15:30
Talán csak az amikor a két kori elejét közeéitjük egymáshoz mint a síelésnél. Én legalábbis igy szoktam lssulni.
2008. máj. 14. 15:25
Azt hiszem, fékezésre nagyon nincs praktika :-))
2008. máj. 14. 14:33

Sziasztok!

Örülök, hogy írtatok! :) Nekünk hatalmas "pályánk" van, több kilóméter hosszú sétány. A problémát a sok repedés jelenti, meg a fák gyökere által felnyomott beton. Kezdőknek ezek sok bosszúságot okoznak... tapasztalatból mondom.

Profizmusom :) odáig jutott, hogy felgyorsulni tudok és merek is, de a fékezés nem megy, szívesen eltanulnám valakitől a praktikáját... :)

2008. máj. 14. 12:52

Sziasztok! Én is szoktam és szeretek görkorizni. Szintén amatőr vagyok eléggé de lelkesen gyakorolok:)

Egyetértek,h.jobb a minőségre törekedni és sztem mindenképp fontos a kiegészítőket is fecsatolni indulás előtt.

2008. máj. 14. 12:43
Helló! Én is imádok görkorizni, de elég amatőr vagyok. Sajnos ahol élek, nincs sok megfelelő hely görkozizáshoz, pedig imádom. Az eddig tapasztalatom, hogy érdemes megvenni a minőségi görkorit, mert az olcsóbb sokszor használhatatlan.
2008. máj. 7. 21:49
Szeretnék görkorisokkal beszélgetni e sport szépségeiről. Szívesen fogadnám a tanácsokat a görkorival kapcsolatban, ugyanis pár hónapja kezdtem csak, és be kell vallanom, néha nehezen megy a talpon maradás! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook