Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gitek 3 okosóráról mik a tapasztalatok? fórum

Gitek 3 okosóráról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Timycat)
2023. júl. 2. 13:20
Ha mutatja az időt és lépést számol, az már jó nekem.:)) Köszi.
6. timycat (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2023. júl. 2. 10:11

Nekem órám van, de gondolom a karkötő is mutat időt, lehet az a hívásokat, értesítéseket nem kezeli.


Nem kell hozzá net, még okostelefon sem kell hozzá, csak akkor nagyon korlátozottak a funkció.


A Huaweinek van appja a telefonomon és az óra által gyűjtött adatokat az appban kiértékeli, statisztikát készít meg ilyenek.


Net ahhoz kell, hogy pl az időjárás előrejelzést lefrissítse vagy fogadjon pl viber üzenetet, emailt. De ezeket mind a telefonról szedi, tehát ha a telefonon van net az órának/karkötőnek külön nem kell.

2023. júl. 2. 09:33
Köszönöm szépen, még egy kérdés; kell-e ehhez internet-kapcsolat? Férjem és én annyira értünk hozzá, hogy ő azt mondja, igen, kell. No és még 1: okoskarkötőt találtam abban a márkában, amit írtatok. Az a legolcsóbb. De az mutatja-e az időt is? Amit kinéztem, 19 ezer, 50 ezret nem szívesen adnék .
2023. júl. 1. 20:28
Nekem is Huawei van. Ár érték arányban nem láttam jobbat, közel két éves, teljesen jól működik, még az akksin sem vettem észre, hogy csökkenne a teljesítménye.
2023. júl. 1. 19:39
Nem hallottam róla, én Huaweit használok már 2,5 éve tökéletes.
2. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2023. júl. 1. 19:09

Vegyél Xiaomit ! az is számolja a lépéseket, és jelzi hogy mennyit aludtál, mélyen, könnyen stb. Telefonon is kiadja ugyanezt.( és még ezer más adatot is )

Én imádom az enyémet és szép is, vettünk hozzá 5 karkötőt, azok feldobják.

nem is drága, 20-30 e frt körüli.Nekem már egy éve megvan és nég nem volt vele semmi gond.

2023. júl. 1. 16:54
Használja, vagy ismeri valaki? Most bukkant föl reklámban, én a lépésszámláló és alvásellenőrzés miatt venném, érdemes-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook