Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fura, hogy nem látom többet. Azt hittem, lesz alkalom... fórum

Fura, hogy nem látom többet. Azt hittem, lesz alkalom... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. júl. 25. 00:40

Köszi mindenkinek! :)


Nem Vele volt borzasztó, hanem azon események láncolata, ami odavezetett, hogy megismertük egymást, volt borzasztó.


Valóban nem volt igazi kapcsolat, és gyakorlati kérdések miatt nem is működne köztünk a tartós együttélés.


Ami volt, jó volt, de én le szeretném zárni életemnek ezt a nem túl pozitív szakaszát, aminek Ő a része volt, Ő meg úgy döntött, hogy nem szeretne része lenni a következőnek.

4. krisztikrisz (válaszként erre: 3. - Alinka01)
2022. júl. 24. 22:08
Nagyon kevés, abból a szempontból hogy ami a "szex-szexi" szintjén ragad meg, az ott is marad. Értem ezalatt, hogy a legösztönibb rész figyelmen kívül hagyja a másikat, csak ez a kapcsolat rovására mehet. Csak ezen a szinten nem is volt normális a kapcsolat.
3. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 24. 12:12
Csak az nem elég ám a boldog kapcsolathoz, hogy nagyon szexi a férfi. Volt más vonzó is benne? És mitől vált borzasztóvá a történet? Mesélj! Mi is, de főként te is jobban megértheted a történetet!
2022. júl. 24. 09:48
Meselj egy kicsit....🌸

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook