Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika-orvosok fórum

Fülplasztika-orvosok (beszélgetős fórum)


1 2
2008. okt. 13. 19:06
Andus nekem is az első nap szörnyü volt,de holnap már jobb lesz hidd el...viszont én enni addig nem tudtam rendesen amig rajtam volt a kötés... :S addig tejberizst ettem meg kenyér belsejét tépkedtem aprora....:s az egy hét alatt amig kötésem volt lefogytam 6kilot.... :S fogyokurának sem rossz :) az ivás is rossz volt mer alig birtam kinyitni a számat, de még a nyelés is gázos volt....de kitartás az végeredmény potolni fog ;)
2008. okt. 13. 18:43
- 1 nem. :-))
2008. okt. 13. 18:43

Sziasztok!


Én ma reggel estem át a fülplasztikán. :-) Nagyon régóta gondolkoztam, hogy ezzel javítsam önbizalmamat, és most elszántam magam. Remélem nem bánom meg. :-)) Viszont így az első napon elég erős fájdalmaim vannak.... :-( Az első napon ha fáj is rágásnál, meg beszédnél, azért nem ugye nem kell csöndben éhen maradni... ??? :-)

2008. aug. 7. 21:24
Írjatok még tapasztalatokat a ti dokitokról aki nektek bevált, hogy segitsünk azokon akik még mütét előtt vannak.
2008. júl. 10. 17:32
Engem Budapesten a Szent Imre kórházban dr. Jósvay János műtött. Nagyon meg vagyok elégedve a munkájával, nagyon szépek lettek a füleim! Legalábbis szerintem, de a lényeg az hogy nekem tetszik. Mindenkinek merem ajánlani aki még műtét előtt áll.
2008. júl. 10. 16:36
Az én füleimet kétszer is Dr.Gacs János csinálta. Másodjára már tetszik is:) A fülem nagyon szépen gyógyult és tényleg ügyes a doki:)
2. 867f9adc74 (válaszként erre: 1. - A9ffc273fe)
2008. júl. 10. 16:33

Sziasztok!


Dr Péter Zoltán, Debrecen!

Ő egy profi!!:-)

2008. júl. 10. 16:31

Sziasztok!


Igazából azért indítottam el egy új témát, mert a fülplasztikával foglalkozó fórumon úgy általában a fülplasztikáról beszélünk, de most igazából az érdekelne, hogy az orvosok közül, akik széppé varázsolják a füleinket, ki az, akit a legtöbben dicsértek. Majd írjátok meg esetleg, ha nem titok a dokitok nevét, hogy lehessen látni, ki az, akit a legtöbben ajánlotok.

Köszönöm:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook