Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
13436. Tintin77 (válaszként erre: 13435. - Ear)
2019. ápr. 11. 19:49
Holnap visszamegyek, mert sajnos begyulladt.. :( remélem nem nagy a baj
13435. ear (válaszként erre: 13434. - Tintin77)
2019. ápr. 11. 13:55
Az semmiképpen nem normális, hogyha szétnyílt. Jobb lenne minél előbb visszamenni. Egyébként az normális, hogy belenyilall a fájdalom a fülbe, olyan még lesz párszor a varratszedés után is. Nekem is volt.
13434. Tintin77
2019. ápr. 10. 21:45

Sziasztok,

Nekem Április elsején volt a műtétem, most már fejpántot hordok 1,5 hete. Nem igazán fájt, maximum attól ahogyan a pánt szorít. Viszont pár napja élesen belenyilal a fülem főleg felső részébe a fájdalom, és ma megnézte a párom, és azt mondja szerinte picit szétnyílt :( ez normális? 1,5 hét múlva kell visszamennem a dokimhoz. Vagy ennek varratszedésig össze kellett volna forrni?

Köszönöm előre is ha válaszol valaki.

13433. ear (válaszként erre: 13432. - Clauszka93)
2019. ápr. 10. 17:57
Olyan nincs. Felelősséget kell vállania a dokinak azért mit csinál. Lehet panasszal élni a Társaságnál. Minden követ meg kell mozgatni, mert itt neked van igazad.
13432. Clauszka93 (válaszként erre: 13431. - Ear)
2019. ápr. 10. 16:48
Tegnap vettèk ki a pamacsokat a fülembôl,s gondoltam hogy ezutàn vàltozni fog... de rosszabb lett,majd jövôhèten megyek varratszedèsre ès majd mondom neki... de az elejèn kèrdeztem ès mondtàk hogy nem vàllalnak rà garanciàt...
13431. ear (válaszként erre: 13430. - Clauszka93)
2019. ápr. 10. 16:01
Visszamentél hozzá, hogy nem oké a dolog? Hiszen még csak egy hete volt a műtét.
13430. Clauszka93 (válaszként erre: 13429. - Ear)
2019. ápr. 10. 15:48
Dr. Vincente Rodrigo volt az orvosom,a Top 10 plasztikai sebèszek között benne van...
13429. ear (válaszként erre: 13428. - Clauszka93)
2019. ápr. 10. 15:19
Szia! Sajnálattal olvastam, hogy nem vagy elégedett. Ilyen kevés fordult még elő a topic történetében. Most egyelőre semmit nem szabad tenni, meg kell várni, mmíg TELJESEN meggyógyul és egy másik dokival megnézetni. Jó lenne tudni, hogy aki csinálta neked, benne van-e a plasztikai sebészek társaságában. www.plasztika.org.hu
13428. Clauszka93
2019. ápr. 10. 14:50

Sziasztok!


Àprilis 3.-àn mûtöttek ès az eredmènnyel egyàltalàn nem vagyok megelegèdve,olyannyira,hogy sîrva telnek el a napjaim... Szó szerint hullàmos a fülem,olyan mintha csak közèpen lenne oda varva a fejemhez... alul felül pedig kiàll (borzalmas làtvàny) mióta csak az eszemet tudom,màr tudtam,hogy a füleimet megfogom mûtetni,ès sajnos nem sikerült... tanàcstalan vagyok ès elkeseredett... Abban remènykedem,hogy mèg vàltozni fog,de nem hiszem hogy egy hàlós pàntól úgy fog àllni,ahogyan kell...ja ès ezt mind 300.000 Ft èrt ;( ha valakinek van ötlete,vàrom! :)


Szèp napot!

13427. ear (válaszként erre: 13426. - Tintin77)
2019. ápr. 3. 13:43
Az én orvosom azt mondta, hogy megfelelő egy szokásos teniszpántot használni. Én annak idején valakinek a tanácsára kozmetikai pántot használtam, és be tudtam állítani a megfelelő méretre, hogy ne szorítson, de mégis tartson.
13426. Tintin77 (válaszként erre: 13425. - Ear)
2019. ápr. 2. 20:54

Szia:) köszönöm a választ, nagyon meg voltam ijedve. De rendben ment a hajmosás.

Még egy kérdésem lenne. Az én orvosom azt mondta, hogy a vastag szoros 'frottír' fejpánt a jó, viszont konkrétan elszorítja a vérkeringésem. Ez nem okoz problémát, normális?

Köszi, ha erre is válaszolsz :)

13425. ear (válaszként erre: 13424. - Tintin77)
2019. ápr. 2. 16:55

Szia! Nem kell attól félned, hogy víz éri, az nem árt. A törölközővel vigyázz. Finoman, lassan töröld meg a hajad és a füled környékét, nehogy belekapj a füledbe!


Fültisztító pálcikával óvatosan a füled mögé nyúlhatsz, és szépen ki tudod tisztítani. Lehet, hogy elsőre nem lesz tökéletes, de másnap megismételheted. Remélem, tudtam segíteni. Ja, és gratulálok! :)

13424. Tintin77
2019. ápr. 1. 11:34

Sziasztok! Még új vagyok a fórumon, két kérdésem lenne.

1 hete volt a műtétem, ma volt a varratszedés. Éjjel-nappal fejpántot kell hordanom. Alig vártam, hogy megmossam a hajam, és az orvosom is azt mondta, hogy minél gyorsabban, de lehet. Viszont félek, ha belemegy a sampon/túl sok víz éri, nem lehet baj? Van valami tapasztalatotok, vagy ettől nem kell félnem?

A másik kérdés, hogy a füleim hátsó részén, ahol varrva volt benyúlok, és szerintem alvadt vér van ott, ráadásul elég sok.. Ezt fül pálcikával, vízzel csak még kéne tisztítani. Az itt olvasott kommentek alapján attól is félek, hogy el fog mozdulni ha túl sokat birizgálom.. Vagy ez hülyeség?

Bocsánat ha buta kérdéseket teszek fel, csak annyira szeretném, ha minden rendben menne. Köszönöm előre is, ha valaki válaszol. :)

13423. Mate (válaszként erre: 13421. - Zsozso3)
2019. márc. 17. 17:09
És milyen volt az első pár nap/ hét, tudsz képet mutatni, előtte utána ?! Köszi :)
13422. ear (válaszként erre: 13421. - Zsozso3)
2019. márc. 16. 12:13
Gratulálok! Örülök, hogy jók a tapasztalataid :)
13421. Zsozso3
2019. márc. 15. 12:06
Konkrétan egy hét múlva kapram időpontot. 45(!)perc alatt megvolt a műtét,tökéletes a végeredmény!:)
13420. Zsozso3
2019. márc. 15. 12:05
Nekem Miskolcon műtötték dec. 3-àn Dr. Molnàr Làszló. Ingyenes a konzoltàció,k
13419. ear (válaszként erre: 13418. - Mate)
2019. márc. 13. 21:57
Írj csak bátran priviben vagy mailben :)
13418. Mate (válaszként erre: 13416. - Ear)
2019. márc. 13. 19:40

Szuper, köszönöm mindenképp csatlakozok :)

Igen ugye az elrontott jobb oldali nagyon úgy néz ki mintha ki lenne fordulva konkretan, a fül belső Y része nagyon hegyes is lett, illetve ahol folytatódik nagyon duzzadt lett, azt hittem idővel lemegy, de még mindig ilyen... Kedves Ear ha nem gond írok privátban :)

13417. ear (válaszként erre: 13416. - Ear)
2019. márc. 13. 15:49
Bocsánat: a jobb füledben furcsa az ív...
13416. ear (válaszként erre: 13415. - Mate)
2019. márc. 13. 15:48
Szia, Máté, üdv a topicban :) Bizony, jöhettél volna közénk előbb is, mert már 13 éves a csoport... Nagyon szembetűnő a változás a műtét után. Szerintem szemből szuperek a füleid, de azt én is látom, hogy a bal füledben az ív elég furcsára sikeredett. Gondolom, emiattt szeretnéd a második műtétet. Azt nem gondolom, hogy jobban fog fájni. Azon viszont csodálkoztam, hogy neked ennyi ideig fájt. Nekem már másnap nem volt fájdalmam. Nem vagyunk egyformák. Érdemes konzultálni a dokiddal mindenképp. Ha bármiben segíthetek, írj csak bátran akár ide, akár priviben. Ajánlom még a FÜLPLASZTIKA Fb zárt csoportot, azt is én indítottam éve.
13415. Mate (válaszként erre: 13414. - Mate)
2019. márc. 13. 15:29

Az adatlapomra teszek képet milyen volt, milyen lett, a bal fulemmel még meg vagyok elégedve, de az se 100% kicsit túl lett húzva, még nagyon feszesnek érzem 4 hónap

Után is, remelem idővel kicsit vissza áll, viszont a jobb oldali borzalmas, reménykedtem/reménykedem, hogy valtozik, legközelebb sajnos javításra csak ősszel tudok vissza menni, mivel akkor vagyok otthon több hetet, az év többi részében külföld, április elején megyek haza pár napra, beszélek az orvossal mi legyen, viszont én már nem bizok a változásban, remelem egy újabb műtét segít rajta, viszont szerintetek jobban fog fájni ?! Nekem az első 3-4 nap brutálisan fájt, utána napról napra jobb lett, de volt hogy még az első hét után is kellet fájdalomcsillapító

13414. Mate
2019. márc. 13. 15:23
Sziasztok, új vagyok, most találtam rá erre a szuper oldalra, vissza olvasgattam a Ti élményeiteket, kár hogy nem előbb találtam rátok :/ nekem november közepén volt, tehát most 4 hónapos, de vissza kell mennem sajnos egy javításra az egyik fulemmel biztosan, nagyon nem tetszik
13413. sipi5000
2019. márc. 10. 00:13
Sziasztok. Az államilag támogatott (OEP) fülplasztikáról van valakinek valami tapasztalata, tanácsa, vagy hogy mégis hogy zajlik ez, hol lehetséges. A válaszokat előre köszönöm.
13412. Dori9823 (válaszként erre: 13411. - Rawin)
2019. febr. 28. 10:31
Értem, köszönöm a választ!
13411. Rawin (válaszként erre: 13410. - Dori9823)
2019. febr. 28. 02:03

Ritkán, de előfordul hasonló, főleg abban az esetben, amikor az orvos nem túl szorosan, lazán, esetleg az indokoltnál kevesebb öltésszámmal vagy helytelen technikával varrja meg a fülporcot. Vagy ha a páciens idő előtt leszedi a szorítókötést, összeforrás előtt, mondjuk még az első héten. (Mondjuk mióta dr Bajusz Hubától csak sima ruganyos hálót kaptam, és az eredmény mégis fixen megmaradt, azóta elég nehéz hinnem ez utóbbiban).


Valamennyi "előrejövés" normális, amikor az addig leszorított fül vért kap, a keringés helyreáll, felveszi végleges formáját, magyarán "kirúgja magát".


A korrekció díjazása megegyezés kérdése: attól függ, milyen írásos szerződést kötöttél az orvossal, mit beszéltetek meg. Ezt mindig egyeztetni kell jó előre, még a konzultációs fázisban. (Ez minden, még műtét előtt állónak jó tanács!!!)


Igazából te, és az orvosod látjátok, hogy milyen volt a kiindulási állapot, és ahhoz képest milyen most. Nem tudom, hogy ki a dokid, de azt gondolom, hogy aki féléves kontrollra berendel, mert ellenőrizni szeretné az eredményt, az van annyira korrekt, hogy egy ismételt műtéttel picit javítson rajta, te pedig legyél annyira határozott, hogy mindezt díjtalanul kérd!

Lehet jobb lenne azért, ha elkísérne valaki.


Nem szoktak amúgy teljes összeget kérni, max vmiféle hozzájárulást, de azt is csak akkor, ha a műtét egyébként sikeres, de a formán a páciens kérésére kissé javítani kell.


Szóval ne ess kétségbe, még semmi sincs veszve! :)

13410. Dori9823
2019. febr. 27. 19:57
Sziasztok! 2018 július végén volt fülplasztikám. 20 éves vagyok. Mindkét fülemet megműtötték, viszont november-december körül elkezdett nagyon kifelé jönni a jobb oldali fülem. Ahogy visszagondolok, egyre jobban jön kifelé, már össze sem merem fogni azóta sajnos a hajam, mert mások is látják, hogy eláll meg persze engem is zavar. Esetleg járt még így valaki? Tavasszal aktuális lesz a féléves kontroll, de addig is szeretnélek titeket megkérdezni itt. Ha járt így valaki, akkor az orvosa ingyenesen kijavította, vagy újból kikellett fizetni a teljes összeget? Sajnos nagyon bosszant hogy ilyen sok pénzt kifizettem gyakorlatilag fölöslegesen, mert nem merem összefogni a hajam.:( Köszönöm a válaszokat előre is.
13409. Erika1215 (válaszként erre: 13398. - Zsozso3)
2019. febr. 18. 16:00
Szia! Én Eger környékéről vagyok, érdekelne kit ajánlasz! Köszi!
13408. ear (válaszként erre: 13407. - 46TheDoctor)
2019. febr. 18. 12:56
Szia! Szerintem is nagyon jók lettek a füleid. Igaz amúgy sem voltak nagyon rosszak :) Nem is nagyon kellett többet kihozni ebből. Talán a bal füleden látszik, hogy kissé elállt, de a jobb teljesen normális volt. Így viszont még jobb az összkép. Gratulálok!
2019. febr. 17. 19:02

Sziasztok!

Ahogy ígértem, tettem fel képet.

Kicsit több mint 3 hónapja voltam Bajusz Hubánál, szerintem jók lettek a füleim, ennél többet nem nagyon lehetett kihozni.


Üdv.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook