Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Friss szakítás után új kapcsolat, mik lehetnek a hatások? fórum

Friss szakítás után új kapcsolat, mik lehetnek a hatások? (beszélgetős fórum)


12. 613c0e0120 (válaszként erre: 11. - Aithra)
2009. máj. 6. 10:59
Igazad van! Ő tényleg nem tudott engem értékelni. Azt teszem, ami engem boldoggá tesz! :)
11. aithra
2009. máj. 2. 18:04

Miért foglalkozol vele, hogy mit gondol rólad? Egyedül az a fontos, hogy Te milyennek tartod magadat! Aki nem tud értékelni, azt le kell sz*rni! Lett volna esélye, hogy visszakapjon, de nem élt vele. Le kellett mondanod róla.

Nincs joga beleszólni az életedbe, azzal vagy, akivel akarsz!

Jó tanács: fölösleges tartani a kapcsolatot az EX-el. Az új pasi kiakad rá, Te meg értelmetlenül feltépeted a még kissé friss sebeidet...

Az EX, EX. Felejtsd el!

10. Kylie022 (válaszként erre: 9. - 613c0e0120)
2009. ápr. 25. 19:30
Igen, néha felhivjuk egymást. Mert nekem is fontos, hogy halljak néha róla. Ez a 3 év hosszú volt és ezeket leszámitva szép is.
9. 613c0e0120 (válaszként erre: 8. - Kylie022)
2009. ápr. 25. 18:42
Hát sajnálom. És azóta tartjátok a kapcsolatot?
8. Kylie022 (válaszként erre: 7. - 613c0e0120)
2009. ápr. 25. 18:36

Nem hiszem, h azt hinné h K vagy. Attól h ilyen rövid időn belül van másik, az nem azt jelenti, hanem azt h megy tovább az élet.

Mi több okból kifolyólag. A szülei nem szerettek, az utóbbi időben hanyag volt, és ezek végett egyre több lett a vita is. És az h a szülei ennyit bántottak, tovább már nem birtam elviselni.

Igaz, nem velük él együtt az ember, nem velük jár, dee az én lelkem ezt akkor sem birta tovább sajna.

7. 613c0e0120 (válaszként erre: 5. - Kylie022)
2009. ápr. 25. 18:05
Ti miért szakítottatok? Mi is több,mint három év után szakítottunk.
2009. ápr. 25. 18:04

Köszönöm a válaszokat. Mégiscsak a tudásbázisba kellett volna feltennem a kérdést. :)


Én attól félek, hogy azt gondolja, egy k..a vagyok, mivel, hogy ilyen hamar más hapsim van.

Két hónapja még őt szerettem, most meg már más van.

Ez az én gondom.

2009. ápr. 25. 16:37

Én 3 évig voltam együtt az ex pasimmal, kb két hónapja szakitottunk, rögtön utána lett is egy másik barátom. Akit egyből kipakoltam én is myvipre. Mivel már nem vagytok együtt, nem tartozol neki elszámolással. És ha amiatt fog meggyűlölni h új kapcsolatod van, hát akkor elég primitiv, de kétlem h emiatt megharagudna rád.

Az előző barátom nagyon szeretett, azt mondta, neki minimum fél év kell, mire elfelejt. Két hónap telt el mondom, és msnre már egy másik lánynak üzenget, kezdődő kapcsolat azt mondta.

De mi is megbeszéltük h attól hogy még mással lesz együtt, még nem felejt el engem és még nem hevert ki száz százalékosan. De az nem megoldás , hogy egyedül vergődjön, mint egy partra vetett hal. Neki is élnie kell .

Ezt azért mondtam el, mert ha ti is megbeszélitek igy az exeddel, akkor semmi gond nem lehet és nyugodtan rakd ki az új pasit , ha tényleg azt szeretnéd ;)

2009. ápr. 25. 16:34
szerintem semmi köze hozzá, végül is ő mondott nemet... te megpróbáltad, lelke rajta...számon kérni nincs joga, a saját magánügyed, hogy rendezted azt az ügyet le magadban.... így magyarázattal sem tartozol... ha mégis erre kerülne sor intézd el annyival: ő kezdett másik szoknya után futni, így leírtad a dolgot magadban...
3. 78826dc958 (válaszként erre: 1. - 613c0e0120)
2009. ápr. 25. 16:31

Ha boldog vagy vállald fel nyugodtan!Semmi közötök már egymáshoz!Nem?Az én párom 20 nappal azután ismert meg,hogy elhagyta a volt asszonya.Azóta együtt vagyunk és fel is vállalta,hogy kapcsolatban van.Én most válok,de én is kapcsolatban vagyok!Nincs ebben semmi szerintem!

Hogy mi lesz a hatás??

Nem mindegy ha már nem akarsz békülni vele?:-)

2009. ápr. 25. 16:27
Úhh. Lehet a tudásbázisba kellett volna feltennem a kérdést.... :I
2009. ápr. 25. 16:26

Február utolsó napján szakítottunk. (utána még egy hónapig kapcsi tartás) Elvileg közös megegyezés volt, aztán mégis én voltam az, aki jobban szeretett. Először ő akarta folytatni, én nem, aztán én szerettem volna, és ő nem. Ő neki megtetszett egy másik lány, inkább hozzá menekült. Azóta úgy tudom, nem is jöttek össze.

Nekem van egy hónapja egy új kapcsolatom és tegnap az egyik ismerősöm kérdezte, miért titkolom, ha jól érzem magam?

Valóban jól érezzük magunkat, komolyan gondoljuk és már nem vagyunk tinik. Azonos a jövőképünk, de még korai lenne bármit is tervezni.


Ha felvállalnám, vagyis pl. az iwiwen bejelölném, hogy "kapcsolatban", az milyen hatást váltana ki az exből, miután két hónappal ezelőtt még mondtam neki, hogy szeretem és mégis próbáljuk meg újra, mire ő nem akarta már.


Nem gyors ez egy lánynál? Elvégre én tényleg szerettem és nem szeretném, ha azt hinné, ilyen könnyen lemondtam róla, de mit tehetnék, ha egyszer megalázott azzal, hogy a másik lányt választotta és azt mondta, hogy már nem szeret. Nem?

Jobban "megutálna" az ex? Mert én már nem szeretnék vele kibékülni, de jó lenne majd később megtartani vele a jó viszonyt, mert jó embernek tartom és van nála egy kis állatkám is.


Szeretném, ha írnátok hasonló tapasztalatokat és véleményeket.


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook