Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
7
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:

Tehát, amiért nem akarom megbántani a szomszédot, nem vagyok elég intelligens.


Hát rendben.Vállalom.

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 8. 09:16
7
Istvan2 hozzászólása:

Úgy néz ki, hogy a Föld másik oldalán, talán a Hawaii szigeteken kellene élni. Ott most 21:14 van.

Akkor most le lehetne pihenni. 8 óra pihenés DominÓra nélkül.

Holnap indulok, cél Hawaii. :)

(Ugrás a hozzászólásra)

6
55Judit hozzászólása:
Azt írja, anyukája is el volt szörnyedve. Ezek szerint más a viselkedésformája a két családnak olyannyira, hogy a másikon valósággal elszörnyednek. Túl nagy jövőt nem tudnék jósolni az új rokoni kapcsolatnak.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Anyagi hozzászólása:

Szerintem inkább nagyvonalú volt veled az anyósjelölt!!!


Ha több vendégről van szó, akkor a háziasszony próbálja elosztani a maradékot - gondolva arra is, hogy esetleg nekik is maradjon másnapra!


Szóval én úgy látom, hogy elsőbbséget biztosított neked, hogy annyit és abból szedjél, amit szeretsz és kívánsz!!! A Te igényeidet akarta kielégíteni elsősorban!!!!!

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Greeneyed hozzászólása:

Abszolút nem értem a problémádat.

Pont hogy jó fej volt, nem akart rád tukmálni semmit, mivel még nem ismeri az ízlésedet; ezért bízta rád, hogy szedj magadnak.

Rosszabb lett volna, ha erőlteti, hogy vigyél borsófőzeléket (random példa), miközben nem is szereted.

Inkább örülj, hogy örömet akart szerezni...

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Pasionella hozzászólása:
Ha valóban azt gondolod nem akart megbántani attól még az érzelmi intelligenciája a férjednek 0...

(Ugrás a hozzászólásra)

tegnapelőtt 13:16
6
Kacsahercegno hozzászólása:
Jaj már megint ez a téma... Nem a középkorban élünk, ha valaki szeretne kötöttségek nélkül szexelni, akkor az megteheti minden további nélkül. Különben ez az ítélkezés ez sokkal erkölcsösebb tényleg, amit ezen a témán pörögve művelsz itt... Foglalkozz a saját dolgoddal, aki "vadidegenekkel szexel" az nem árt vele neked, remélhetőleg másoknak sem, tök jö, hogy te úgy élsz, ahogy, de mások meg hadd éljenek, ahogy ők szeretnének. Nem kell mindenkinek úgy intézni a dolgait, ahogy te csinálod.....

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Gyöngy:) hozzászólása:
Akkor itt válogathatsz, egyik okosabb, mint a másik.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Levarosbukta hozzászólása:
Semennyire nem elfogadott. Ahogy nem megyünk be autóval, biciklivel a boltba, úgy nem megyünk be rollerrel sem. Kosár minden boltban kötelező azért van, az hogy te nem veszel erről tudomást és nem szólnak neked érte az egy dolog. De már megbocsáss ekkora pofátlanságot hogy nem használsz kosarat és még ráadásul a rolleredet is betolod a boltba az mindennek a teteje.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Piroska52 hozzászólása:

Mielőtt a kardodba dőlnél, mind a kettő helyes.

Pizza, vagy piddza.

Csak utána kellene nézni, Mielőtt gutaütést kapsz.

És ha pizzát rendelek, pizzának is mondom.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
55Judit hozzászólása:

Az ítélkezéssel töltött nap fájdalmas nap.😀

A fővárosban minden mást helyesen ejtenek ki, azért erre vagy kiélezve? A szlengek nem zavarnak?

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:

Nagyszerű!

Most megmutatom Laci új lakását.

A drónfelvételt fiam készítette a környékről. Jelzésre kattintva virtuális sétát lehet tenni Laci lakásában:

[link]

A helyszín Kanári szigetek - Fuerteventura, Corralejo város.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Utolsó betyár hozzászólása:
Csakis harisnyazoknival hordom, de csak abban az esetben, ha harckocsizó sapkát is veszek fel hozzá kiegészítőként.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Pasionella hozzászólása:
Ha a barátnőd lenne nyilván el tudnád érni máshol is.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Globus hozzászólása:

Jövő hónapban leszünk 41 éve együtt, jóban-rosszban.

Azt szoktam mondani, 3 év előzetes, 38 év jogerős. Aztán elnevetgélünk rajta.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Fülemüledal hozzászólása:
A barackot én is meg szoktam érinteni picit, hogy ne vegyek már féltégla keménységűt. Egyszerűen nem lehet szemre megmondani, hogy mennyire érett.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Panna.33 hozzászólása:
Na ezért nem ehetek nyers zöldséget, gyümölcsöt, mert összefogdossák.😅

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Ágio8405 hozzászólása:
Manapság ez a legegyszerűbb. Meg sem próbálni megoldani, csak kivágni…..

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Andi6020 hozzászólása:
Miért baj az, hogy hazajár az édesanyjához, és annak ellenére sem hanyagolja a barátait, mert van családja?

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 23. 09:38
6
Andi6020 hozzászólása:
Az ilyen kérdések annyira feleslegesek ne haragudj. Csinálj tesztet.

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook