Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet terhes vagyok? fórum

Lehet terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


8. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 23. 18:26

Na nekem egy 3 hónapos csecsemő mellett nem volt ingerenciám a szexre! Örültem ha 1 éjszakát végig tudtam aludni!

És igen..... a teszt csodákra képes!

Egyszerűen nem értem én sem ezeket a fórumokat,szerintem is teljesen felesleges.............

ápr. 23. 13:57
Lehet, hogy én is?
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 23. 13:32
Jó korán megjött ahhoz képest hogy szoptatsz. De az is leget az nem mensi volt csak még kis tisztulás. Amíg szoptat valaki addig termesztes ha nem áll be pontosan, főleg 3 hónap után. Gyógyszert is szedsz, megszakítás is volt, nagyon kicsi az esély hogy baba legyen, de persze vannak hihetetlen sztorik. Tesztelj és kiderül.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
ápr. 23. 10:20
Még jó, hogy az ilyen elszigetelt helyekre is eljut a net.
4. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Andi6020)
ápr. 23. 09:58
Mindig úgy képzelem, hogy az ilyen kérdések írói 3 napi gyalogútra laknak a legközelebbi gyógyszertártól, 70 km-re van a legközelebbi orvosi rendelő, és egyszerűen nincs semmilyen más módjuk kideríteni, hogy várandósak-e, minthogy megkérdezik idegenektől az interneten. Mindenesetre én belenéztem a varázsgömbbe és azt láttam, hogy "vagy igen, vagy nem".
ápr. 23. 09:38
Az ilyen kérdések annyira feleslegesek ne haragudj. Csinálj tesztet.
ápr. 23. 09:38
Kisfickó 😭😭😭😭😭 Szerintem csinálj tesztet, abból ki fog derülni.
ápr. 23. 09:36
3 hónapja született a kisfiam. A 6 hetes kontrollon kaptam a Slinda fogamzásgátlót, mert szoptatok. Ahogy elkezdtem szedni, kb. 2 hétre rá volt vérzésem. Megszakítással is védekezünk, de sose lehet tudni, hogy bejutott- e egy "kisfickó". Ha az előző vérzésemet nézem akkor, már 2 hete meg kellett volna, hogy jöjjön a menstruációm, ráadásul menstuációs jellegű fájdalmaim is vannak, ami a terhesség legelején is volt. Tesztet még nem csináltam. Szerintetek van rá esély, hogy mégis teherbe estem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook