Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
9
Andi6020 hozzászólása:

Nem.

De amiket mondok, azokat sem rendezném olyan mondatokká, mint te.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:

Mert mérhetetlen nagy bunkóság azért! Amúgy!

De most már tök mindegy, szétvertétek a témát. Ezt is!

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Kacsahercegno hozzászólása:
A saját hülyeségétől nem lehet senkit megmenteni, ha ő nem akarja. Nem fogsz belerokkanni, sem beleőrülni, ahogy beleszerettél, úgy ki is lehet belőle szeretni idővel. Ha öngyilkossággal kapcsolatos gondolataid vannak gyakran, kérj segítséget szakembertől, mert az nem oké és nyilvánvalóan egy nő vagy igazából bármi sem ér annyit.

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 29. 08:52
9
Halacskaaaa hozzászólása:
Világosan megmondta, hogy nem akar párkapcsolatot. A nők meg persze abba az álomba ringatják magukat, hogy "ha megismer, velem majd akar". Ennek reményében belemennek a sima szexkapcsolatba is, aztán persze nem lesz belőle semmi komoly. Hónapok múlva meg siránkoznak, hogy fickó hogy elbánt velük, pedig már az elején megmondta, hogy nem akar párkapcsolatot. Az ilyen férfitól ne akarj semmi komolyat!

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Hansika hozzászólása:

A szüleid anno téged is kis kedvencnek tartottak.

És nézz csak magadba, ma mennyien nem bírnak elviselni..-DDD

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 21. 18:44
9
55Judit hozzászólása:
Mit hogy lehet elfogadni? Elmebeteg! Fogadd el mielőbb a saját érdekedben. Ha túl teszed magad, hamarabb lehet boldog. Szüleid halála, a gyerek betegsége, ha visszamegy, mondd meg hogy mindennek tetejébe fórumtársad hízott 2 kilót. Ezt is adja hozzá a szakítása okaihoz. Hülye!

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Pasionella hozzászólása:
Te nagy okos, milyen emberekkel reklámozzák, hogy már kapható náluk nagy méret? vékonyakkal? :-D mesélj még ilyen okosságokat. A plus size modell nem akar lefogyni valószínűleg soha, Ő ebből él, saját döntése és joga, valószínűleg sokkal többet keres mint te valaha fogsz. A plus size modell azt a célt szolgálja, hogy "eladja" a nagyobb darabb embereknek azt a sportruháztot. De értem, szerinted kövér ember ne akarjon sportruházatot felvenni, ne akarjon sportolni sem mert úgysem fog. Te tényleg nem vagy túl sok ésszel megáldva.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Panna.33 hozzászólása:

Ez rettenetes, borzasztó!

Remélem nem volt túl megterhelő, hogy neked kellett kiválasztani, hogy mit szeretnél enni és nem is volt túl megterhelő, hogy szedni kellett.

Lehet, hogy én elmennék betegllományba a hétre,a szervezetnek a stresszt és megterhelést ki kell pihenni.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
PöttyösPanka hozzászólása:

Nekem ebből az elbeszélésből az érződik, hogy míg ők egy laza, szívélyes család, ahol közvetlenek a vendékkel is, addig a te családod egy merev, az illemre nagyon sokat adó közeg. Ezzel alapvetően nem is lenne probléma, ha képes lennél mások szokásait elfogadni és tiszteletben tartani, és nem egyből a rossz szándékot keresni minden mögött. Ha ennyire nem ment, hogy magadnak szedj, udvariasan megkérhetted volna, hogy legyen szíves csomagolni neked. Bár szerintem furcsának találta volna, hogy nem tudod egyedül eldönteni, miből mennyit szeretnél megenni.

Tényleg nem lenne azzal baj, hogy ti ennyire illemkövetőek vagytok, ha ezt nem arra használnátok, hogy ilyen ártatlan és kedves gesztusok miatt szörnyülködhessetek másokon.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Gyöngy:) hozzászólása:

Melyik mondat utalt arra, hogy rátukmálta a kaját, mindenből szednie kellett?

FI ezt írta: "...és rám bízta, hogy szedjek magamnak olyat és amennyit szeretnék."

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Bichi hozzászólása:

Hálát adok az égnek, hogy nem te vagy a leendő menyem...

Anyukád mitől volt elszörnyedve? Hogy családtagként kezeltek, ahogy a barátodat is? Hát szörnyű....

(Ugrás a hozzászólásra)

8
55Judit hozzászólása:
Azt írja, anyukája is el volt szörnyedve. Ezek szerint más a viselkedésformája a két családnak olyannyira, hogy a másikon valósággal elszörnyednek. Túl nagy jövőt nem tudnék jósolni az új rokoni kapcsolatnak.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Kacsahercegno hozzászólása:

Szerintem túlgondolod. Náluk ez a szokás, nálatok más. Nem is lett volna muszáj extra kaját adnia, gondolom, akkor még jobban ki lennél akadva, hogy nem kaptál semmi útravalót???


Amúgy a kérdésfeltevés is közrejátszik, hiszen teljesen úgy írsz, hogy fel vagy háborodva, hogy nem lettél kiszolgálva, és egy hálátlan, elkényeztetett ember képét fested elénk, persze nem biztos, hogy az vagy, de ez az egész kissé úgy hangzik. De most komolyan, lépj egyet hátra és gondold végig, hogy komolyan ez volt a probléma az anyósjelölteddel? Amúgy kedves volt? Normálisan viselkedett? Mert ha igen, akkor a semmiből csinálsz gondot.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Elbb hozzászólása:
Szerintem szép volt a gesztus a részéről, hogy annyit és olyat szedj magadnak, ami tényleg a fogadra való. :)

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Vigyefene hozzászólása:
Pedig a töltöttkáposzta hétszer melegítve a legjobb. A füstölt sonka pedig pár nap alatt nem változik.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:

Mai napon van a szülinapja kisfiamnak.

Nem ölelhetjük meg egymást. De megnyugtat hogy egészséges, és úgy él ahogy mindig is szeretett volna.


Aggodalmam jelentős része elszállt a fórum nyitása óta, azt hiszem csak az egészséges anyai aggodalom van bennem ami valószínű elkísér életem végéig, mint minden szerető édesanyát. Gondolom titeket is. 🙂

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Panna.33 hozzászólása:
Soha nagyobb problémád ne legyen!

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Shukran hozzászólása:

Gratulálok! Jól csinálod!

Ne engedj teret az általad nyitott fórumban a kötözködőknek!

Bárki nyithat itt fórumot, nincs megtiltva,

szíve joga arról írni, amiről szeretne.

Ide még egyszer sem írtam, de ezt nem hagyhattam ki.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Csemár hozzászólása:

Aki szereti a gyerekét, annak a szavaiba könnyű beleérezni a dicsekvést.

Bocs!

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook