Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Főnököm kirúgott borzalmas ürüggyel! Mára megbánta! Mit csináljak? fórum

Főnököm kirúgott borzalmas ürüggyel! Mára megbánta! Mit csináljak? (beszélgetős fórum)

1 2
7. Enéh1 (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. jún. 23. 16:20
Szia! az első után ez volt a csengőhangja amikor hívott :D
2012. jún. 23. 16:20

Szerintem mivel kell a pénz menj vissza, de amint új lehetőséged van válts.


Tudom furcsa, de még béremelést is kérhetsz, mert jogtalanul gyanusított meg.


Remélem rendbe jönnek a dolgaid.

2012. jún. 23. 16:18

Keress másik munkahelyet. Ne menj vissza oda.

Én a helyedben még be is perelném....

4. Roni24 (válaszként erre: 1. - Enéh1)
2012. jún. 23. 16:17

Szia!


A mai világban nagyon nehéz munkát találni és ha a főnököd kéri, hogy menj vissza, mert megbánta, és belátja, hogy meg kellett volna hallgatnia, szerintem menj vissza! Ne add könnyen magad, éreztesd, hogy megbántott, de ezt tisztázd le vele, egyszer és mindenkorra!

Szerencsés vagy, ne hagyd veszni a munkádat, mert manapság nem lehet ugrálni, és csak úgy kilépegetni! A főnököd forró fejű úgy látom és későn kapcsol, de a lényeg, hogy kapcsol és nem neked kell visszakönyörögnöd magad, hanem ő hív vissza! Ez azért azt jelenti, hogy mondhatni biztos állásod van és ezt nem szabad veszni hagyni, mert kínkeserves, amit ma munkakeresés terén az emberek megtesznek és elviselnek! Ha hiszed, ha nem, szerencsés helyzetben vagy, nyeld le, menj vissza és beszéld át vele a dolgokat, komolyan! Neked is vannak érzéseid és ezt vegye észre ő is!

2012. jún. 23. 16:17
Elmondhatod, hogy "Kcsg a főnököm"....
2012. jún. 23. 16:14
Keress másik munkahelyet és ne hagyd, hogy folyamatosan hülyét csináljanak belőled.
2012. jún. 23. 16:10

Tegnap kirúgott a főnököm, miszerint hívják őt a vendégek, hogy én vissza akarok menni a volt munkahelyemre és láttak tárgyalni a volt a főnökömmel! Mondtam, hogy ez nem igaz és milyen aljas, hogy bejön és miközben telefonál azt mondja nekem, hogy:

-Öltözz át és húzzál haza....Mondtam, hogy egyszer az életben végighallgathatna, de nem....csak a sajátját fújja...elmentem, zokogtam...felmentem a Normafához, levegő kellett, azt éreztem, hogy mindjárt megfulladok és megőrülök....zokogtam, hogy ez nem igazságos, nem csináltam semmit és mégis ezt kapom....kis idő múlva elkezdett hívogatni meg a testvére is...nem vettem fel, úgy éreztem, hogy megaláztak és eldobtak, engem aki jól dolgozik és összetartja a gárdát is...

Hajnali 4kor mentem haza, kisírt szemekkel, fáradtan, 1,5kg-val könnyebben az ideg miatt...nem ettem semmit! Ma amikor felkeltem fél 2-kor, már hívott vagy 3szor, ebből 1szer otthon, a testvére 5ször, a kolléganőm 1-szer és sms hadjáratok. A főnököm azt írta, hogy:

- Gyere be dolgozni légyszíves. Meg kellett volna hallgatnom Téged is, belátom!

Nem tudom, hogy mit csináljak...másodjára játssza el ezt velem, mi vagyok én, Marionett bábú? Már egyszer kirúgott és ugyanígy nem hallgatott meg, majd 1 hét múlva közölte, hogy bocs, igazad van...most legalább lerövidítettük 1 napra! Beszéltem a bátyával meg a kolléganőmmel és sírtam még ma is, mert nem igazságos amit csinál velem, holott miatta hagytam ott a másik éttermet,akkor miért akarnék visszamenni oda, főleg, hogy jól érzem magam itt!? A munka kell, a pénz kell, de nem akarom, hogy hülyének nézzen bárki is!


Mit csináljak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook