Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Folyton ugat a szomszéd kutyája az ablakom alatt. Mit lehet kezdeni a helyzettel? fórum

Folyton ugat a szomszéd kutyája az ablakom alatt. Mit lehet kezdeni a helyzettel? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
14. Ata06 (válaszként erre: 12. - Falipapir)
2014. febr. 27. 20:21

Menj át a szomszédba beszélj a gazdával.

Én imádom a kutyákat, de valóban idegesítő lehet, elismerem. Az én kutyám nem ugatós fajta, de a szomszédé igen. Én is nehezen viselem.

A kutya ugatás zajszennyezésnek minősül. Ha nem boldogulsz a tulajjal, akkor az önkormányzatnál kell bejelentést tenni.

Nekem volt ismerősöm, akinek emiatt éjszakára be kellett vinni a kutyáit.

13. Falipapir (válaszként erre: 11. - Ata06)
2014. febr. 27. 20:20
szerintem egy vizsla lehet. rovid szoru barna vekony testalkat
12. Falipapir (válaszként erre: 6. - Ata06)
2014. febr. 27. 20:17

gondolom a gazdaja gondozza. Nem igazan latom a kutyat, csak hallom. egyszer egyszer amikor a haz elott elmegyek latom, de de engem meg nem ugatott meg, es nem hinnem hogy az utca forgalmat ugatna, mivel szint nulla. 5-10 percenkent ha elmegy egy auto, es gyalogos is alig tobb.

egyebkent nem vagyok kutya pszihologus, nem tudom, de idegesito az teny.

11. Ata06 (válaszként erre: 8. - Falipapir)
2014. febr. 27. 20:16

Nem minden fajta ugatos.

Meg tudod mondani, ő milyen fajta?

10. Ata06 (válaszként erre: 5. - Falipapir)
2014. febr. 27. 20:15

Tehát a házban vannak ahova a kutya tartozik?

Át kellene menned beszélni a tullajjal.

Valószínű, hogy nem foglalkoznak vele. Ha egy kutya nincs lefárasztva, szellemileg leterhelve, akkor keres magának elfoglaltságot.

9. Cippora (válaszként erre: 6. - Ata06)
2014. febr. 27. 20:14
Nem biztos,a miénk is olyan,hogy ha meglát egy lehulló falevelet kis túlzással még azt is megugatja :D
8. Falipapir (válaszként erre: 2. - Forrest2010)
2014. febr. 27. 20:14
otthon is van egy kutya, de annak tized ennyit nem hallom a hngjat.
2014. febr. 27. 20:13

A gazdájának szóltál?

A miénk is ugatós,de ha éjszaka ugat,kiszólok rá.Ha nem hallgatna el,akkor bezárnám éjjelre a garázsba.Valamit ki kell találni,mert ez így nagyon rossz lehet.

6. Ata06 (válaszként erre: 1. - Falipapir)
2014. febr. 27. 20:12

Ha egy kutya ugat ,annak oka van!

Rá kell jönni, hogy miért ugat.

Kié a kutya? Ha ránézel mit látsz?

Az ablakodat nézve ugat? vagy csak úgy a semmibe...

Ki van kötve? Ki gondozza?

2014. febr. 27. 20:12

Nem igazan vagyok kutyabarat, epp a jellemzo hangoskodasuk miatt.

Ugy latom a hazban van mozgas, es a kutya az udvaron szabadon van. viszont a kapunal valo oraszam valo ugatasa indokolatlan, mivel egy csendes nyugodt forgalommentes utca lenne az eb nelkul. a tobbi kutya is inkabb csak ora reagal, egyebkent hangjukat sem hallani.

2014. febr. 27. 19:51

Nézd meg nincs-e valami baja, nem amiatt ilyen. Éhes, szomjas rövidre van kötve, stb.

ha minden rendben akkor jelezd a munkáltatónak, ő intézkedhet.

2014. febr. 27. 19:48

Önkormányzatnál tudod bejelenteni.


Nem lehet, hogy éhes,szomjas, esetleg egész nap ki van kötve?

2014. febr. 27. 19:48
Te szegény !! remélem nem a szomszédomba vagy ?! bár a mieink azért sokszor csendbe vannak .
2014. febr. 27. 19:45

Egy munkaltato altal berelt ingatlanban van a szallasom. Napi 10-12 orakat dolgozom, es szinte szo szerint az ablak alatt ugat, vonyit a dog. Jelenleg is mar tobb mint egy oraja. Aludni nem lehet tole, sokszor ejjel is elkezdi, de nappal sem jobb a helyzet, foleg ejszakas muszakban.

tud valaki megoldast? hogy lehetne legalisan megszabadulni tole?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook