Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Folyton próbáltam meggyőzni őt, hogy legyünk együtt, de nem... fórum

Folyton próbáltam meggyőzni őt, hogy legyünk együtt, de nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. 39cb60bede (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 08:08
Szerintem ez nem a valós sztori
8. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 11:07
Határozottan emlékszem, hogy erről már fórumon beszéltünk veled. Hány évet vett el életedből a felesleges ácsingózás? Ha nem akarsz tőle semmit, küldd el. Érthetően, világosan.
2023. máj. 14. 11:01
Nagyon sokminden történt. Télen mindennél jobban vágytam arra, hogy velem legyen, hogy együtt menjünk össze-vissza, hogy kirándulni menjünk, hogy jókat együnk, hogy mozizzunk, vásároljunk, együtt töltse velem az ünnepeket. De mit kaptam cserébe, semmit, mert ő akkor mással volt, és mindezeket a másik nő kapta meg. Most, hogy mással nem működött neki, visszatért hozzám.
2023. máj. 13. 17:43
Szerintem sose akartad, azért alakult ilyen kacifántosan ez a dolog!
5. Myra
2023. máj. 13. 10:12
Szerintem fellángolás volt akkor részedről, meg akartad szerezni, megkaptad és most már nem érdekel.
4. Bichi (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. máj. 12. 12:27
nem hiszem, hogy ez a vallomás lezárná a történetet :DDDDDD
2023. máj. 12. 10:55
Ez soxor van így. A pasasok imádják, ha szaladni kell egy nő után.
2023. máj. 11. 19:00

Várható volt. Mióta is vetyengtek ezen a se vele se nélküle dolgon?

szerény véleményem,ha tényleg nem akarnád őt, akkor nem foglalkoznál ezzel még egy vallomás erejéig sem.

Tisztázd magadban mit is akarsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook