Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózz velem együtt és segítsük egymást!!! fórum

Fogyózz velem együtt és segítsük egymást!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
782. Évus87
2009. okt. 29. 18:51
Amúgy osztom Vikkimakka véleményét,hogy sokat segít a naplóírás!!!Zibici próbáld meg!Telifánt is újból nekifogott :-)
781. Évus87
2009. okt. 29. 18:49

Sziasztok!


Itt vagyok,de szomorúan!A tegnapi napom az nagyon jól sikerült annak ellenére,hogy közel 12 órát autóztunk :-).De a mai napom egy katasztrófa!!!!Ráálltam a mérlegre és +2kg!És nem tudom miért!Egész napomra rátette a bélygét,ráadásul ahogy jöttem haza a vonattal egyszerűen kikapcsolt az agyam és vettem egy csomag darálóskekszet és megettem mind :-(((Erre most nézem az Utv,ahol Réka éppen azt mondta,hogy normális,ha 1-2kg hízik az ember a stagnálás idején,mert a szervezet megszokta az új életmódot,de nem kell pánikba esni,minden folytatni kell és újra beindul!PUFFF........Miért nem a zabálás előtt néztem meg.Most nagyon lelkiismeret furdalásom van.Össze kell szednem magam!


Szóval ennyi...


Veletek mi van?Remélem jobban alakult a napotok,mint az enyém!

780. Évus87 (válaszként erre: 773. - A6d5a14c21)
2009. okt. 29. 18:43

Szia!


Nálam az a baj,hogy sosem látom magam olyan kövérnek,mint amilyen valójában vagyok :-( Ezért csinálok képeket,mert csak úgy tudom kontrolálni a dolgokat!Szerintem az én esetem még nehezít a dolgokon!


Te na aggódj minni fog!

779. 5c78e3b4f8 (válaszként erre: 778. - Évus87)
2009. okt. 29. 06:34

Szia Évi.


Várjuk a beszámolód..

778. Évus87
2009. okt. 28. 20:26
Huha,írtatok ám!Most értem haza,hulla vagyok...Fekszem is.Holnap mindenről beszámolok!Jó éjt és puszi mindenkinek!!!
2009. okt. 28. 16:31
Amúgy egyetértek Gyémántnyuszival. Leszünk mi még vékonyak meglátsd Zibici.
776. 5c78e3b4f8 (válaszként erre: 775. - Zibici)
2009. okt. 28. 16:30

Bocsi, de hátha megengedsz egy tanácsot.

Vezess naplót. Segíteni fog. Én sem hittem benne. De tényleg igaz. Először nem is ment a naplóírás. De csak leírom amit gondolok és ami történik nap mint nap.

775. Zibici
2009. okt. 28. 16:25

Köszi lányok,nagyon jól estek a szavaitok:)Mostanában nem vagyok valami jóban önmagammal.Azt hittem könnyebb lesz a fogyókúra.Nem is a fogyókúra inkább az agyra hatni.Amilyen lelkesen futottam az elején,most olyannyira abba is hagytam.A diéta meg van amelyik nap megy és van amelyik nap meg nem.

Életemben először 2,5 éve tavasszal fogyókúráztam,kicsit odafigyeltem hogy mit eszek,és mindenhova biciklivel jártam és szaladtak lefelé a kilók,aztán jött egy nyaralás,és 7 kiló fogyás,és kb 3 hónap után abba hagytam az egészet.Azóta 15 kiló jött rám.És most valahogy nem megy.Most már nem is biciklizek,mert az időjárás nem igazán kedvez neki.

Tudom,hogy kissé lazábban kellene vennem.És talán egy kis önismeretet is tartani,hogy végül is mi is a bajom magammal:)

Ja kb 25 kilót kellene fogynom,akkor lennék 65 kiló ami az álomsúlyom:)

774. 5c78e3b4f8 (válaszként erre: 772. - Zibici)
2009. okt. 28. 11:06

Szia.


Bocsi, hogy így rád rontok. De ezeket a gondolatokat gyorsan verd ki a fejecskédből. Láss pl. én magam. Mikor megismertem a neten a párom akkor 130 voltam ő 62. Úgy szeret ahogy vagyok. Tehát el a sötét felhőkkel, de gyorsan. Vannak akik ezt szeretik.

2009. okt. 28. 10:00

Sziasztok csajok!


Mi újság?


Zibici ne keseredj el!Egy nőben nem csak a testét kell szeretni,ha csak azt szereti a férfi akkor régen rossz!Egyébként meg már úgysem sokáig leszel dundi,nemsokára lefogysz csinire meglásd:))

Tényleg hány kg vagy ill mennyitől szeretnél megszabadulni?Bocsi,ha már írtad,csak nem mindent tudtam vissza olvasni!


Évus,köszi,majd megnézem a cikket!Egyébként akartam már kérdezni tőled,hogy neked a reális test képed hogyan alakult?Úgy emlékszem Te már többször is lefogytál sikeresen nagyon sok kilót.Te utána a valóságot láttad?Vagy mennyi idő kellett hozzá?

Azért kérdezem,mert hiába tök más méretű ruhákat hordok már jó háromnegyed éve,mint annó 80 akárhány kilósan,én még mindig ugyanazt a puffancsot látom a tükörben,mint akkor...persze most sem vagyok sovány sajnos:)de nyilván azért 23kg az 23kg,a ruháim mutatják is,a visszajelzések is,de a tükörben én magam nem látom.Te láttad és csak én vagyok ennyire hibbant?:D


Kitartás csajok,le fogunk fogyni,muszáj:)

Sajnos nekem még mindig nem jött vissza a régi lelkesedésem amikor vasszigorral voltam magam felé,de tegnap is ügyes voltam,jó lenne,ha újra ráéreznék a "fogyi ízére"...

772. Zibici
2009. okt. 28. 09:13
Hátlányok,ma reggel kifele jövet a fürdőszobában,eléggé hiányos öltözetben megláttam magam az egész alakos tükörben.Hát ez valami elkeserítő.Ennyi háj,és narancsbőr egy emberen?!Kinek fogok így kelleni?Melyik férfi vágyik kövér nőre?!ááá rossz kedvű vagyok:(
771. 5c78e3b4f8 (válaszként erre: 770. - Telifánt)
2009. okt. 28. 06:36

Szia.


Örülök, hogy sikerült. Csak nem úgy csináltad ahogy írtam:))

2009. okt. 27. 21:03

Én nem találom ezt az edzés mestert. Egy linket kaphatok?

Amúgy nekem is sikerült a csíkot feltenni, KÖSZÖNÖM!!!

2009. okt. 27. 19:26
Ja és persze fel is iratkoztam. Mi bajom lehet belőle végül is?? Nem
2009. okt. 27. 19:25
Na csak meglett... :))
2009. okt. 27. 19:18

Szia Évi.


Nem találom az Edzésmerter cikket....merre keressem?

766. 5c78e3b4f8 (válaszként erre: 765. - Évus87)
2009. okt. 27. 19:08

Szia Évi.


Igen, én tartom a fülessel a randikat, meg a naplót is róla. Holnap nem tudom, hogy fogok tekerni úgy fáj a hasam. Vigyázz magadra és jó utat kívánok. Visszavárunk ám.


Puszi

765. Évus87 (válaszként erre: 761. - A6d5a14c21)
2009. okt. 27. 18:57

Itt a Hoxán a cikkek között találtam rá.A neve Edzés Mester,szerintem nagyon jó dolgokat ír.Regisztrálni kell,ami ingyenes.


Holnap Szlovákiába megyek,nem tudom mikor érek haza.Ez a hónap márcsak ilyen.Még szombaton elmegyünk a Soperbodyra aztán remélem,hogy nem megyünk sehova :-)


Nekem sikerült betartanom a tervemet!Remélem mindenki így van a dologgal?!

764. 5c78e3b4f8 (válaszként erre: 753. - Telifánt)
2009. okt. 27. 15:45

Szia.


Na megjöttem Lánykák. Gyorsan visszaolvasok.


Ha esetleg még nem kaptál a kérdésedre választ akkor a naplóm fejlécére kattints a vonalzóra és utána töltsd ki a saját adataiddal. És már csak be kell másold a fejlécedre..


Pusz Mindenkinek

763. a6d5a14c21 (válaszként erre: 762. - Zibici)
2009. okt. 27. 14:00

nem ciki:)de szerintem ne vegyél!A cipekedés nem túl jó móka aláírom,de az is mozgás!

Én is igyekszem mindenben meglátni a mozgás lehetőségét,megpróbálok pl sokkal kevesebbet menni kocsival.Eddig suliba is mindig azzal jártam,pedig 3puszmegállóra lakom tőle,kocsival 3perc gyalog ugyan 15,de azért az sem olyan vészes idő és addig is mozgok!

762. Zibici
2009. okt. 27. 07:47

Tegnap este legyőztem önmagamat.Erre nem vagyok büszke,de majdnem rendeltem magamnak valami kaját este 9-kor!!Na ilyen még soha nem volt velem.De aztán valamiért még sem.

Ja és tegnap délután azt is elhatároztam,hogy ha éhes leszek tükörbe nézek és amit ott látok rávesz arra h ne akarjak annyira enni:)

Ma reggeli két Actimel 24 gr Ch,két étkezés között alma,az mondjuk 14 gr.Ennyi amit már tudok.El kell menjek a boltba is.Lehet nekem is kellene vennem olyan húzós bevásárló taligát.Nem ciki azt 30 évesnek húzni?

2009. okt. 26. 20:15

Sziasztok csajok!


Köszönöm a kedves köszöntést:)


Sajnos én ma még nem tudok túl szép eredményekkel büszkélkedni,sőőőt...Megjött tegnap a menzeszem és vele a kőkemény falási roham is,úgyhogy borzalmas kalória bombát reggeliztem.Utána már "helyre állt az agyam" és odafigyeltem,csak sajnos én az a típus vagyok aki ha reggel elrontja a dolgokat(Vagy a nap bármely szakaszában)akkor onnantól már csak azon jár az eszem,hogy "ó most már elrontottam,most már úgyis mindegy".Persze józan ésszel tudom,hogy nem mindegy,mert ha reggel sokat is ettem meghizlalót,attól még nem mindegy,hogy utána mit eszem,hogy az is tovább ront a helyzeten vagy nem...na de holnaptól én is újra írom a kaja naplómat,Évusnak igaza van rengeteget segít az önkontrollban,na meg bevallom én neki állok szedni a reductilt is.


Reggel azért méreckedtem,mensivel együtt voltam 65kg ami azért nem annyira borzasztó(sokkal rosszabbra számítottam,ahhoz mérten mennyire sokat ettem mostanság és mennyire nem mozogtam)de érzem,hogy vagy most neki állok a dolognak keményen,vagy pillanatok alatt elszalad majd velem a ló:(Márpedig soha,de soha többet nem akarok 87kg lenni.

Szerdától pedig kondi is ezerrel!

Tényleg csajok ki mit edz?

Évus nálad a naplódban olvastam,hogy neten találtál valami edzés programot vagy valami ilyesmit vettem ki,ez pontosan mi?

760. Évus87
2009. okt. 26. 19:40

Jól írja Zibici,hogyminden fejben dől el!És pozítívan áll a dolgokhoz,mert kis lépés is eredmény!:-)Telifánt!Minig a célra gondolj és menni fog,ha éhes vagy egyél,de ne kenyeret,hanem pl.prizst kakaóval (nem a hagyományos cukrosat,hanem csináld meg magadnak,natúr kakaópor és édesítő.Nagyon finom)Olyan,mint egy édesség,de itt a Hoxán is van rengeteg u1 recept ami gyors és egyszerű!


Nekem sikerült a mai napom :-)))Ésmég torna is volt,de részletesen megtalálhatjátok a naplómban!


Jut eszembe,Telifánt,örülök,hogy újra elkezdted írni a naplód!Könnyebben fog menni,ha vezeted!Mire gondolsz a napló bemutatásánál a kg visszaszámlálóra?


DiamondBunny!Neked,hogyan sikerült a mai napod?


A zöld teát meg meg kell szokni!!!Kezdetben nagyon útáltam,de mára már egész jó barátok vagyunk :-)

759. Zibici
2009. okt. 26. 18:37
Dehogy nem megy,tudod fejben dől el minden!Majd ha együtt dolgozunk,akkor átállítjuk mindkettőnk gondolkodását erre:)Nekem sem ment valami jól,bár ma nem ettem hamburgert:)
2009. okt. 26. 18:16
Valahogy nem megy nekem ez az alacson szénhidrát betratása ha anyum itthon van. Mindig olyan fincsiket főz hogy nem tudok ellenállni neki. :-(
2009. okt. 26. 11:31
Hát lányok ha ittatok már rossz teát, akkor ez a zöld teás izé az... :-S
2009. okt. 26. 11:27
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Nem is tudtam hogy 100gramm szőlőben 18,1g szénhidrát van. Még szerencse hogy az a nagy fürt nem volt több kb 200grammnál :-S
2009. okt. 26. 11:25

Most utaztál haza vagy vissza pestre? Ez a totál szénhidrátmentes nekem sem fog menni, mert még a gyümölcsökben és zöldségekben is van cukor :-D Én is kb 80-100 grammra redukálom a bevitelt. Én most ettem meg egy nagy fürt szőlőt,mert az olyan finom :-D Nem mellesleg a darált almád is jól hangzik :-D


Én ma ha minden igaz akkor korai vacsira csontlevest fogok enni kevés tésztával. Az ebédem az gyümi lesz.


Holnap meg jégsalátás paprikás, uborkás saláta lesz hagymán sült csirkemellel.


Amúgy éppen most értem haza a boltból. Vettem édesítő szert (Bár én annyira nem rajongok érte) meg ginzenges zöld teát. Majd meglátjuk mennyire méregtelenít.

754. Zibici
2009. okt. 26. 10:04

na itt,most hopgy átutaztam a fél országot:)Mai reggelim két actimel volt.2x11 gr szénhidrát.Én sem szénhidrátmentesen eszek,hanem olyan 100 körüli ch-ot.Kenyér,liszt,krumpli,cukor kizárva:)Még nem tudom mit eszek ebédre.Valami salátára gondoltam.

Ti mit esztek ma?

Ja vacsira pedig almát eszek darált mákkal:)

2009. okt. 26. 06:05
Segítséget szeretnék kérni. Hogy lehet a naplóba kilógram centit berakni. Valahogy nekem nem sikerül.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook