Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózz velem együtt és segítsük egymást!!! fórum

Fogyózz velem együtt és segítsük egymást!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
842. telifánt (válaszként erre: 841. - Évus87)
2009. nov. 16. 19:28

Évus Drága!

Azóta a hozzászólás óta született egy napló bejegyzés. Úgy látom a naplókig még nem jutottál :-D


Mai kajám:

Reggeli: 4szelett pufi búzi, 4szelet pulykafelvágott, kakaó

Ebéd: salika grillezett csibével

Vacsi: fél liter citromos víz, és 2 merőkanál spenótfőzi 2 szelet pufi búzival :-D


Mozgás:

20perc elipszis trainer és 2 óra séta

841. Évus87 (válaszként erre: 839. - Telifánt)
2009. nov. 16. 19:15
Őszinte legyek veled?Így soha nem fogod elérni a 120-t!Egyél,de csak keveset!Tudod mi járjon az eszedben!Mi az,hogy nem is akarsz ellenállni!?Ne haragudj,ha keményen fogalmaztam,de muszáj,hogy felállj és csináld!!!
2009. nov. 16. 17:12

Sziasztok!


Hogy vagytok?

2009. nov. 15. 15:18

Sziasztokam!


Nagyon csöndben van mostanában a fórum. Mi történt veletek? Én most párom szüleinél vagyok, és sok finom sütivel, meg finomabbnál finomabb kajákkal vagyok kínálva, és most nem tudok, akarok nekik ellenállni. Tegnap előtt megvettem Norbi u1 könyvét, azt olvasgatom. Kíváncsi leszek mikor tudom majd rávenni magam a fogyira megint. De jó lenne ha karira sikerülne lemenni 120kilóra, akkor nekem az lenne az igazi ajándék magamtól. :-D

838. Évus87
2009. nov. 14. 12:09

Sziasztok!


91,4kg vagyok!:-)

Ti hogyan álltok?

2009. nov. 12. 14:20

Sziasztok!


Képzeljétek el, most hallottam a tv-ben egy obesológustól, hogy elvileg úgy kéne étkeznünk, hogy az étkezések között 4 óra teljen el, mert csak akkor tud a szervezet zsírt bontani. Ráadásul hogyha mondjuk 0 kalóriás citromos vizet iszunk, akkor is azt hiszi a szervezet hogy eszünk,mert íze van a víznek. Kíváncsi leszek rá, kipróbálom a hétvégén.


Amúgy hogy vagytok?

836. Évus87
2009. nov. 10. 20:06
Most mik az eredményeid?Súly,cm stb.?
2009. nov. 10. 15:31
Munka suli megint csak munka de most végre neki fogok állni.Nem tudom milyen szisztémával induljak neki ti mit tartotok?
834. Évus87
2009. nov. 9. 20:44

Ilge!

mi van veled?Hogyan haladsz?Régen nem hallottunk felőled!


Sajnos az én ellenségem is a kedven kajájaim,de akkor is no ch! :-) Max.u1 süti! :-)))

2009. nov. 9. 18:46
sajnos tönkrement a mérlegem pedig már nagyon be akarok csatlakozni közétek,lehet én is cm-ben fogom mérni a fogyást
832. a6d5a14c21 (válaszként erre: 830. - Telifánt)
2009. nov. 8. 19:57

Én attól sajnos nem fogyok:)vagy csak mást értünk jó kaja alatt,mert nekem elsősorban az a szénhidrát,kenyér,sütik,tészták tömkelege:))azt meg nekem nem lehet,mert én akkor nem fogyok.

Persze a husi is finom,de nálam a kenyér áll(na)az első helyen:))

2009. nov. 8. 19:44
Én minden nap jókat eszem, bár van mikor többet is tudnék enni.
2009. nov. 8. 19:43
Jókat lehet enni, csak mértékkel. :-D
2009. nov. 8. 19:29
Hát igen,mondjuk ez jó terv!:)Jó lenne,ha én is betudnám majd tartani,bár nekem ez eddig még sosem sikerült,szóval nem hitegetem magam,csak megpróbálom kibírni,hogy ne egyek jókat:))
828. Évus87
2009. nov. 8. 19:26
Én eddig mindig szó szerint telezabáltam magam.Most az a tervem,hogy veszek jó sok U1 sütit és azteszek,meg sütök magamnak.De én tartani akarom magam!Mert nincs értelme annak,hogy keményen megdolgozok minden dkg-ért és több hetes munkát elvesszen pár jó falatért.
2009. nov. 8. 18:47

Igen Évus! Most nagyon úgy érzem hogy az elhatározásom helytálló lesz, és kifog tartani.

Gratulálok hogy elhagytad a súlyod :-D


Ma már tapostam összesen 25 percet. Ez nagyon jól esett. Nem is fájt közben a derekam.


A karácsonyon már én is gondolkoztam, bár nekem a karácsonnyal szerencsém van,mert nem tudom milyen oknál fogva pont az az ünnep nálam, ahol diéta nélkül fogyni szoktam. Remélem idén is így lesz :-D Egyébként a beiglit nem szeretem :-D


Többiek hol vagytok? Zibici??????

2009. nov. 8. 17:11

Tényleg csajok a karácsonyon gondolkoztatok már?

Bevallom én már igen.Én nem tudom mi lesz,lehet hülyén hangzik,de félek az egésztől a rengeteg kajától...Ti fogjátok karácsony alatt tartani a fogyit?vagy akkor is szigorúság lesz és diéta?

Én hajlanék magam részéről afelé,hogy abban az 1-2napban eszem amit szeretnék,persze nem falni,de pl nem szeretném kihagyni a beiglit,mert az ugye 1évben csak 1-szer van,stb...viszont félek,hogy utána még nehezebb lesz vissza rázódni a fogyiba:S:S

825. Évus87
2009. nov. 8. 17:08

Teljes mértékben egyet értek DiamondBunnyval,már ami a mozgást illeti!!!Örülök,hogy megindultak a kg lefelé!!!Megy ez! :-)


Telifánt!

Ha fogynál akkor a hátadnak sem lenne akkora terhelése.A naplódban olvastam,hogy végre elég erősen elhatároztad magad!!!Nehéz lesz,de megéri!!!


Nekem ezen a héten lement2,6kg,így ismét annyi vagyok,mint mielőtt felcsúszott az a fránya pár kg. :-))) Cm-ben nem sok ment le,de nem baj,majd a következő 2 hétben még többet adok majd bele és akkor az is jobb lesz!


Csajok!Menni fog!Le fogyunk és majd csak viccelni fogunk a korábbi súlyunkkal!!!

2009. nov. 8. 15:39

Sziasztok Csajszik!


Hogy vagytok? Kinek hogy telt a hétvége? Mérlegelés hogy áll? Hogy bírjátok ezt a szomorú borongós időt?

2009. nov. 8. 00:54

Sziasztok!

Na az van, hogy beszélgettem egy kolléganőmmel, akinek már évek óta van csigolya gondja. Ő is azt mondta hogy gerinctorna, meg úszás, és hogy ha csak nem fog teljesen beállni a derekam akkor senki semmit nem fog csinálni vele. A mozgásra annyit mondott, hogy ha nem fáj akkor nyugodtan lehet mozogni. Úgyhogy most egy kis napsugár megjelent az égen. :-D


Egyébként meg gratulálok mindenkinek!!!

2009. nov. 7. 22:38

Sziasztok csajok!


Na végre van időm írni!Szóval végre nekem is megindul a mérleg nyelve lefelé,úgyhogy most boldog vagyok:)és így azért a kedvem is meg az elszántságom is több a fogyihoz:)


Telifánt!Azért szerintem mindenképp keress valami mozgás formát,biztos van azért olyan ami a gerincet nem terheli.

Mert bár biztos igaza van Évusnak,hogy a fogyásnak csak a 30%át befolyásolja a mozgás,de azért nem csak zsírégetés szempontjából fontos ,hogy mozogjunk,hanem a bőrödnek sem mindegy,mennyire lesz feszes a fogyás végén!

821. Évus87
2009. nov. 7. 19:36

Köszi jól vagyok!Megy a mozgás 1000rel :-)))


Megint nagyon elfogytunk...


Holnap mérlegelek :-)))

820. telifánt (válaszként erre: 819. - Évus87)
2009. nov. 6. 20:38

Ami érdekes hogyha mozgok, aktív dolgot csinálok akkor nem is fáj a derekam, csak ha mondjuk sétálok egy helyben állok,meg ilyesmi.

Miket ettem ma? mikor felébredtem ettem egy csokis fánkot, utána meg ebédre (kb 5körül) meg túrót ettem. Eddig ennyi.


Te hogy vagy?

819. Évus87
2009. nov. 6. 19:28

Telifánt!


Sajnálom,hogy így alakultak a dolgaid!De ne feledd,hogy a fogyást a mozgá csak 30%-ban befolyásolja!!!Mivel nem mozoghatsz azt amit akarsz,így az étkezésekre kell nagyon,de nagyon odafigyelned!!!Miket ettél mostanában?


Puszi!

818. Évus87 (válaszként erre: 817. - 337ac1489c)
2009. nov. 6. 19:26
Hát valóban a legjobb biztatás a fogyáshoz az,ha mások kérnek tanácsot!Egyszóvak ügyes vagy!Minél hamarabb én is olyan súlyban akarok lenni,mint te!
2009. nov. 6. 07:02

Sziasztok Lánykák!


Képzeljétek, 68,5 kg vok!:) Már csak 10,5 kg van hátra!:)


Ti hogy álltok?


Miket esztek ma?

816. Évus87
2009. nov. 5. 20:15

Sziasztok!


Vikkimakka!


Nem lesz egy kicsit kevés az élelmiszer?Kicsivel egyél többet szerintem,de nem akarok beleavatkozni!Bicó lesz?


DiamondBunny!

Köszi aranyos vagy!És te hogy állsz?Minden rendben?


Telifánt,merre vagy?Hol tekeregsz?

815. 5c78e3b4f8 (válaszként erre: 813. - Évus87)
2009. nov. 5. 03:56

Jó reggelt Évi.


Nem volt tegnap torna. Szabadnapos voltam (1x a héten), így szabadnapot adtam magamnak. Folyt.köv. ma. + napló róla


Legyen szép napod: Puszi

814. a6d5a14c21 (válaszként erre: 812. - Évus87)
2009. nov. 4. 19:42
Évus nagyon ügyes vagy,hogy ilyen kitartóan nyomod a mozgást is meg a szigorú evést!
813. Évus87 (válaszként erre: 811. - 5c78e3b4f8)
2009. nov. 4. 19:40

Ma volt torna?Vagy csak a gép előtt? :-)


Puszi mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook