Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyóznom kell... fórum

Fogyóznom kell... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Bree25 (válaszként erre: 11. - Brigileo)
jan. 18. 13:56

- kevés idő telt még el

- menszesz előtt vagy és kötöd a vízet

- túl sok sót viszel be

- nem jó a diétádban a ch aránya és az köti benned a vizet


Szerintem legyél picit türelmesebb, még úgy 2 hetet. Vannak olyan nők (én is), akinél lassan indul be a folyamat.

Nem mindenkinél működik, hogy elsőhét 2-3kg, stb.

jan. 17. 01:57
sok sikert kivanok hozza!
jan. 16. 22:17
Nekem nem indul be.. :( 2 hete csinálom a diétát (egyéb dolgok miatt, ami decemberben derültek ki). Szakember által összeállított diétát követek, és nőgyógyász által kontrollált a hormonműködésem. Ebben a 2 hétben heti 5x edzettem, az étrendem, bár többet ír, de max 1200 kalória. Nem kívánok többet enni. 93 kiló vagyok. Ebben a 2 hétben konkrétan egy deka nem mozdult meg. Mi lehet az ok?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
jan. 3. 11:08
írok privátban. :)
9. 55Judit (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 3. 10:21
Aranyos vagy, köszönöm. Én is mielőbbi sikert kívánok neked, és olyan jó lenne tudni hogy ki vagy! Jelezhetnéd felém ha már itt titok lett.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 55Judit)
jan. 3. 09:57
Jaj de jó, én is csináltam egy ideig, utána jött egy kis változás az életemben és megrekedtem. De most újra neki állok, csak még főzök valamit a családnak. Sok sikert kívánok drága Judit neked is. Bár te már előrébb jársz mint én. :)
jan. 3. 08:27
sok sikert!
jan. 2. 21:04
Nekem is.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - 55Judit)
jan. 2. 19:50
Ja, és igen! Sok sikert kívánok én is!
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 2. 19:50
Arra nyomtam véletlenül hogy nem baj, miközben térdepelned kéne amiért elhanyagoltad magad. Pont mint én. 😀 Erre a dologra is igaz hogy könnyebb megelőzni a bajt mint később orvosolni. Nagyon keservesen megy le a felesleg. Vagyis le lehetne dobni hamar, csak én nem látom értelmét mert volt már ilyen nem egyszer, ugyanannyiszor vissza is jött bőven. Szóval maradt az életmódváltás, tart már egy ideje, a változás lassú.
jan. 2. 17:54
Hajrá! Sok sikert!
2. Myra
jan. 2. 17:44
Sok sikert hozzá.
jan. 2. 17:44
A vallomás: "Fogyóznom kell..."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook