Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyóznék, de ... fórum

Fogyóznék, de ... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyóznék, de ...

1 2 3 4 5 6 7 8
2012. dec. 29. 10:31

Gratulálok Neked, szép eredményt értél el.:)

Több résznél úgy éreztem, mintha rólam szólna a cikked.Én is dagi voltam és sikerült már leadnom 20 kg-t.Még 13-at szeretnék, azt januártól fogom ledobni.Nekem a paleo segített, azóta ehetek, nem kell éheznem, számolgatnom.

Jó dolog,hogy Te is magad módszerével sikeres vagy.Több út is vezet Rómába, csak találjuk meg a magunkét.?))

2012. dec. 29. 10:31

Jó cikk:)

Gratulálok a fogyásodhoz és további kitartást kívánok neked!

2012. dec. 29. 10:28
Gratulálok a fogyáshoz, és a cikkedhez is, nagyon jól összefoglaltad a lényeget! Igen, ennyire egyszerű ez a dolog. Valahogy elhatározásra kell jutni (igazi, komoly, megdönthetetlen elhatározásra), és utána megy minden magától! További sok sikert kívánok a maradék kilók leadásához is!
2012. dec. 29. 10:21

Biztos vagyok benne,hogy a gyerekeidnek már pozitív példa vagy,hisz rengeteg kitartás van benned.:) Tény, egy ilyen nagy elhatározáshoz, mint a te fogyásod is(személyes tapasztalat ugye) kell az a bizonyos "kezdő rúgás",ami lehet,hogy fájdalmas,de felnyitja a szemed,hogy tovább kell lépni.

Büszke lehetsz magadra és én is büszke vagyok rád:))

6. Acimity (válaszként erre: 4. - Mofly7013)
2012. dec. 29. 10:16
Biztosan összejön!Csak elkezdeni nehéz hidd el.Három hét és onnan már megy és az eredmény hajt tovább!Sok sikert!!!
2012. dec. 29. 10:10
Nagyon ügyes vagy, és valóban példaértékű a kitartásod.További sok sikert kívánok! :)
4. mofly7013 (válaszként erre: 1. - Acimity)
2012. dec. 29. 10:03

Szia!

Elolvastam a cikked,és megmondom őszintén,elsírtam magam. Úgyanebben a helyzetben vagyok,de nagyon gyenge!!! 110kg!!! Két hónap múlva megyek vissza dolgozni gyedről,addigra szeretnék változtatni mindenen,mert nem fogom bírni. Neked nagy-nagy gratula a fogyáshoz a fogyáshoz,életmód váltáshoz! Remélem nekem is összejön.

2012. dec. 29. 10:02
Klassz a cikk, gratulálok!! Én is olvasom a naplód, és látom, milyen sokat elértél már!! Büszke lehetsz magadra!!!!
2012. dec. 29. 09:43
Gratulálok, további sok sikert, kitartást!
2012. dec. 29. 09:08
Annyiszor hallok ilyen kezdetű mondatot mostanában, hogy muszáj leírnom a véleményemet.
Nem akarok okoskodni, nem vagyok szakértő, nem akarom osztani az észt, csak segíteni szeretnék. Felnyitni ha csak egy ember szemét is. Én már tudom, mennyivel jobb úgy élni, hogy teszünk az egészségünkért és a jobb életminőségünkért. Mindenkinek azt ajánlom, hogy élje át az átalakulás örömét! Legyen büszke magára, hogy ő is meg tudja csinálni, mert ez csodás érzés!

Ugrás a teljes írásra: Fogyóznék, de ...
1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook