Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók, kevés kitartással, ide, segítsünk egymásnak.. fórum

Fogyni vágyók, kevés kitartással, ide, segítsünk egymásnak.. (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 26. 22:17
jutka, minden nőben van némi hiúság. nekem is jól esik,mikor megdicsérnek, férfiak, hogy fogytam, vagy utánam fütyülnek. lehet az ember 20-on éves vagy 50 éves.
2009. ápr. 26. 22:15
gabriella, mióta a 90 naposat csinálom,azóta nagyon jól kontrollálom az édesség megvonást,egyáltalán nem hiányzik pedig aki imádja az édességet az én vagyok,csoki,cukor,minden jöhet. de ha hiszed,ha nem simán bírom nélkülük, egyáltalán nem hiányoznak, ez lehet azért van,mert normálisan tartja a diéta a vércukorszintemet.
27. fa334a28ef (válaszként erre: 26. - K.jutka68)
2009. ápr. 26. 22:03
Még utánad is megfordulnak az utcán!Hajts erre!Te is fiatal vagy még!
2009. ápr. 26. 21:19
jaj lányok irigyellek benneteket 22-23 évesen ti biztos tudtok tornázni meg nagyobb a kitartásotok mert van egy jó cél előttetek fiúk ,discó stb....
25. 54246605c4 (válaszként erre: 23. - E8e68503db)
2009. ápr. 26. 20:46

A kalóriaszámolgatás?

Mindennek megvan az adott kalóriaértéke, kiszámold, mennyit fogyasztasz, és 2 hetente csökkented, hogy ne legyen drasztikus.

1. 1000 kCal

2. 800

3. 600

És így van meg a 6 hét.


egy hete csinálom, ma van az utolsó napom az 1. hétből, eddig 3 kiló mínusz:D

24. 54246605c4 (válaszként erre: 21. - E8e68503db)
2009. ápr. 26. 20:45
Én tegnap sütöttem egy olyan édességet, amiben csak édesítőszer, tojásfehérje, és gyümi volt, majd dobom a receptet, ha érdekel:)
23. e8e68503db (válaszként erre: 7. - 54246605c4)
2009. ápr. 26. 20:45
És az,hogy működik?
22. e8e68503db (válaszként erre: 21. - E8e68503db)
2009. ápr. 26. 20:44
És gratulálok Neked hiszen magamból kiindulva tudom,hogy nem egyszerű.
21. e8e68503db (válaszként erre: 12. - Patrícia2000)
2009. ápr. 26. 20:44

Szia!


Megnéztem a naplódat hát kb. én úgy nézek ki ahogy most Te.

Nekem az a gondom bármilyen fogyókúráról legyen is szó,hogy imádom az édességet és nem tudok nélküle meglenni.

De nagyon jó lenne fogyni.

20. 54246605c4 (válaszként erre: 19. - Patrícia2000)
2009. ápr. 26. 20:40
Hozzáteszem, most vagyok a 180 centimhez 103 kiló, 2 éve voltam 50. Akkor anorexiásnak számítottam, kaptam gyógyszert, meg pszichológushoz jártam. Túl jól sikerült a kikezelés, és sajnos mióta nem tudok sportolni (teljes izom-és ínszalagszakadás mindkét bokámban) azóta egyre jönnek a kilók...Borzalmas, hogy csak nézegetem a 2 évvel ezelőtti ruháimat, és bőgni tudnék. A 34-es cuccok lötyögtek rajtam, most a 44-esek talán jók...Borzalmas...
2009. ápr. 26. 20:21
ja ,és gondoljatok bele ,hogy ezeket a 20-30 kilókat nem 1 hónap alatt szedtük össze,hanem évek alatt. pl a 90 napossal állítólag 3 hónap alatt 15-20 kilót lehet leadni. én azt tudom, hogy a 17 nap alatt 5,7 kilótól szabadultam meg,amiben bűnözgetések is voltak, de csak finoman. és sok centitől is megszabadultam. a naplómban tudtok olvasgatni.ott tippek is vannak.most nyáron könnyebb fogyózni,mert ilyenkor többet vagyunk kint a szabadban,természetben. mikor elkezdtem a diétát 25 kilótól kellett volna megszabadulnom, most már elmondhatom, hogy "csak" olyan 17-18 kilótól,halad az szépen lefelé. sok kerti munka is rátesz még.
2009. ápr. 26. 20:15
ti-mici ,igazat adok neked. mindenki magából induljon ki.nem szabad semmivel és senkivel foglalkozni. a család támogatása némiképp elengedhetetlen, én szerencsés vagyok,mert a párom nagyon megértő és egyes kajáimat ő is szivesen megeszi. csak a cél lebegjen a szemed előtt,semmi más. a negatív gondolatokat el kell hajtani magad körül. csak arra szabad koncentrálni, hogy mások is lefogytak sok -sok kilót,neked miért ne sikerülne, ügyes vagy te is.
2009. ápr. 26. 20:11

Sziasztok!

Én is 20kg.-tól szeretnék megszabadulni,sajnos a januári fogatkozásomnak már lőttek,azóta könnyebb nyavalyogni.És hányni tudnék már magamtól mert egy fikarcnyi akaraterőm sincs.

2009. ápr. 26. 20:07
ja hat tenyleg a csalad...ez a fogyi se megy ha nem segit mindenki es nem tamogatnak...en is ismerem ezt a kirohogos dolgot...ezert nem megyek pl futni sem mert h ki mit mond es igy ugy...de egy reka videoban mondja a reka hogy semmi se szegyen csak a csunya nagy fenek...szal mi jobb vagy roszabb?! ha kirohognek irigysegbol vagy ha rad neznek hogy ur isten hogy nezel ki?! ezt kene eloszor tisztazni aztan meg egyenesen leszarni mindent es mindenkit! hisz senki se segit vagy kinlodik helyettunk!
15. patrícia2000 (válaszként erre: 13. - K.jutka68)
2009. ápr. 26. 20:00
szerintem először diétával kezd,aztán ha a súlyod is megengedi futás, torna...
14. petria
2009. ápr. 26. 19:51

Sajna nekem is legalább 20 kg-t kellene leadni, most mézesalma ecettel probálom,állitolag éhgyomorra

reggel ez hallottam...hát megprobálom

13. k.jutka68 (válaszként erre: 11. - Newsy)
2009. ápr. 26. 19:50
hát a tornával úgy vagyok ,hogy a család nem birná ki röhögés nélkül ha én elkezdenék rubin Rékára tornázni nem beszélve a szomszédokról,azt hinnék hogy földrengés van.megpróbalom akkor mikor nincs itthon senki.remélem a térdem fogja birni mivel nagyon fáj.valami csendes tornát nem tudnátok ajánlani?Várom a tippeket.köszi.
2009. ápr. 26. 19:48

sziasztok csajok, én szeretnék belétek kis önbizalmat nyomni. 169 centi magas vagyok, idén januárban 87 kilót mutatott a mérleg,akkor azt mondtam, hogy már 90 kiló felé közelítek,ez nem mehet így, olyan vagyok,mint egy bálna. az elhatározásomat tettek követték,megrendeltem egy akupunktúrás kütyüt,azzal sikerült 3 kilótól megszabadulnom. de március végén már stagnáltam,akkor nézegettem a diétákat, pontszámlálgatás, hangterápia...,semmi ,nem igazán jöttek be. aztán április 6-án elkezdtem a 90 naposat,5 nap alatt leadtam 2,5 kilót. de jött a húsvét, visszajött 1,5 kiló a 3 napban. aztán kedden folytattam és 12 nap óta még lement 3,2 kiló. összesen 5,7 kilótól szabadultam meg 17 nap alatt. a célom június elején-közepén 72-73 kilósan feszíteni a strandon, aztán meglátjuk ,mert nyár végéig jó lenne lemenni 62-65 kilóra.válasszatok 1 diétát, aztán tényleg nagy elhatározás kell, agyban is táplálni kell, hogy fogyni akarok,csinosan akarok kinézni...

nekem a hálószobámban vannak olyan halásznacik, szoknyák amikbe bele akarok fogyni.

ma ért egy kellemes meglepetés, ami kb 2 hete nadrágot nem tudtam begombolni, se becipzározni ,ma kényelmesen rajtam volt.

nézzétek meg a képeimet és a naplómat az interaktivitásban és hátha erőt merítetek belőlem. nekem is voltak itt olyan csajok,akikre felnéztem és azt mondtam ,ha ők le tudtak 30-40 kilót fogyni,akkor bennem is lesz akarat.és olyan boldog vagyok, hogy van megint derekam, kezd a combom keskenyedni. sokat dolgozom kint a kertben,kapálgatok... ez is segít, hogy ne egyek állandóan és ne gondoljak állandóan a kajára. mindig keresek programot magamnak.

11. Newsy
2009. ápr. 26. 19:29

nekem 20 kg-t kellene minimum leadnom, de inkább 25-t...:(

én Norbizni próbálok és tornázni mellette... végül is bármi működhet, ami során kevesebb kalóriát viszel be, mint amit elégetsz... tehát ha kevesebbet eszünk és még mozgunk is az dupla haszon... én olyan módszert szeretnék, ami tényleg életmód lehet a későbbiekben... nekem bejöttek már a gyors/rapid kúrák is, de nehéz utána normál életvitellel megtartani amit, leadtál előtt.... de jó ötlet ez a fórum...:)

2009. ápr. 26. 19:24

Sziasztok!

Vegre egy forum ahol mindenki oszinten beszel es sok sok erdekes tema van ami mindenkit erint...

en is fogyni akarok en nekem is keves az onbizalmam, nah meg vegzos egyetemista is vagyok a sok stressz is rajtam meg minden...

en ugy szoktam mikor raveszem magam hogy fogyizzak, hogy nincs zsir, nincs kenyer (vagy aki nem birja csak nagyon keveset) nincs eddeseg!! sok hus, tojas, zoldseg, gyumolcs, tejtermek...edzes elott es utan 2 oraval nincs kaja es este is csak vmi lazat es lefekves elott 2 oraval se semmi kaja! amugy meg edzes minden nap, reka, norbi, alexandra, biro ica dvdk...mind nagyon jo es hasznal!!!

k.k. : a reka dvd vegen a dieta nagyon jo! es nagyon hasznal! en is vegig csinaltam mar 1-2 szer es tenyleg jo volt!

Es ha mar sikerul leadni par kilot akkor vigyazni kell hogy ne bizzuk el magunkat nagyon es elhadjuka dolgokat! szerintem arra konyen vigyazhatunk hogy ne egyunk zsirt es szenhidratot vagy csak nagyon keveset! szerintem inkabb a mozgassal van baj hogy nincs kedvunk nincs idonk, egyszeruen nem vagyunk ugy nevelve...vagyis en meg az en generaciomban az volt a divat hogy felmentessuk magunkat testiorarol es a rohano vilag nem engedi a sportolast...de kitartast mindenkinek!

amugy ajanlom az algas termekeket meregtelenites es fogyasra ;) es ne hadjatok magatokat!!! mert senki sem tehet semmit ertetek csak ti magatokert!!!

9. k.jutka68 (válaszként erre: 6. - 54246605c4)
2009. ápr. 26. 19:14
hát mit mondjak nekem is k.b 30 kg-tól kellene megszabadulnom.én is olyan vagyok mint egy úszónő csak rajtam maradt az úszógumi :-)
2009. ápr. 26. 19:10

Sziasztok! Én is kb. 5-6 kilót szeretnék leadni.Lecsökkentettem a szénhidrátot, nem ettem kenyeret, péksüteményt, sok saláta, sovány húsok, így lement 3 kiló, de aztán megállt, és kezd visszajönni. :(

Elkezdtem egyszer a 90 napost, de rosszul voltam tőle.

7. 54246605c4 (válaszként erre: 4. - E8e68503db)
2009. ápr. 26. 19:04
Nekem a kalóriaszámolgatás jött be mindig is...
6. 54246605c4 (válaszként erre: 5. - 46665861ad)
2009. ápr. 26. 19:02
Nekem sokkal többről van szó. Ha a versenysúlyomat nézem, akkor laza 40 kiló, ha egy picit engedek, akkor is 30-35 kilótól kellene megszabadulnom. Az a leggázabb, hogy nem látszik rajtam, és mindenki rámlegyint. Eszeveszett sok izom van rajtam, és nekem abból kellene elsősorban fogynom, mert úgy nézek ki, mint egy NDK-s úszónő:D
5. 46665861ad (válaszként erre: 1. - 54246605c4)
2009. ápr. 26. 18:12

Szia!

Mennyi kilótól szeretnél megszabadulni? Nekem olyan 5-6-ot kellene leadni. Most minden nap minimum 20 (ha nem 40)percet Rubint Rékázom,meg kicsit ugrálókötelezem. Az étkezésre nagyon odafigyelek, de asszem holnaptól elkezdek Rubint Réka Add önmagad dvdjén lévő összeállított heti menüje szerint étkezni. Remélem összejön:D

2009. ápr. 26. 18:11

Sziasztok!


Nekem is fogynom kellene olyan 10 kg-t de valahogy nem megy.

Tipp hatásos fogyáshoz?

3. 54246605c4 (válaszként erre: 2. - K.jutka68)
2009. ápr. 26. 17:49

Az atkins amellett, hogy rosszul leszel, még egyoldalú is. a káposztaleves-diétával együtt. Én ezektől hülyét kapok.

Én most kalóriaszámolgatok:)

Ezen+ a jövő héten 1000 kCal, utána 2 hétig 800, majd 2 hétig 600, és ha nem indul el, bekeményítek:)

Azért jó, mert bármit ehetsz, nem kapsz hányingert a 4. adag ugyanolyan kajától:)

2. k.jutka68 (válaszként erre: 1. - 54246605c4)
2009. ápr. 26. 17:47
Szia .hát én is úgy vagyok ,hogy fogyni kéne,de nagyon nehéz betartani a diétát,ha lassan megy le a kilo elmegy az ember kedve.nemrég 3 hete kezdtem az Atkins diétát ,de attől nagyon fájt a hasam , ésdmert csak zsiros husokat kell enni meg tojást és mindent kenyér nélkül. most a káposztaleves diétát próbalom .borzalmas az ize úgy a harmadik adag után.na ez van erőt veszek magamon és hajrá.te mivel próbálkozol?
2009. ápr. 26. 17:35

Sziasztok!

Fogyni kéne...Kevés az akaraterőm, és az egyoldalú diéták főleg megkínoznak. Lehet, hogy könnyebb lenne, ha meg tudnám beszélni olyanokkal, akikkel egy cipőben járok...

Együtt lehet, hogy könnyebb, mindegy, ki milyen módszerrel fogyizik:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook