Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! fórum

Fogyjunk március 2-től. Igy vagy úgy!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
485. 021ff75d72 (válaszként erre: 481. - Tiduj30)
2009. márc. 26. 10:55

Sziasztok!Nem létezik,hogy egyszerre stagnálunk!De sajnos én is két hete ugyanott vagyok.Az elején annyira boldog voltam,azt képzeltem,végig fog menni a heti másfél mínusz.Egy kis kilengés és máris meg lett a plusz kiló felfelé!Nem marad más hátra részemröl,mint vasszigor.

Szerintem is más az oliva íze.Én nehezen tudom megszokni.Bár fajtától is függ.Most a "BERTOLLI olio di oliva classico" van itthon.Mivel ajándékba kaptam,nem tudom,melyik üzletböl származik.Elég jó,szinte alig érzek mellékízt benne.Mindenkinek kitartást!

2009. márc. 26. 10:54

hali!

Hát tegnap bűnöztem rendesen mert szülinapom volt, és megettem egy lángost, meg két kicsi csokit. Pedig gyüminapom lett volna. De a mérleg kevesebb súlyt mutatott már megint. Igaz csak fél kilóval, de sebaj! Talán nem veszett kárba a diéta a tegnapi bűnözés miatt. Kitartás CSajok!!

483. FHelga
2009. márc. 26. 10:41
na lányok ki hol tart??
482. 5a2a075e0e (válaszként erre: 481. - Tiduj30)
2009. márc. 26. 09:40
Szia! Ne aggódj! Én is így voltam vele, mikor elkezdtem. Rólam is eleinte leolvadt az a bizonyos 5 kiló aztán megállt. Rendesen bosszantó volt, de a párom mindig mondogatta, hogy ne adjam fel, mert nemsokára megindul megint. Lehet hogy 2 hét, lehet 1 hónap de lehet hogy több, de megindul. Igaza lett, azóta is apránként, de fogyogatok. Csak ezt a kritikus időszakot kell átvészelni. Ne add fel!
481. Tiduj30
2009. márc. 26. 05:22
Itt vagyok én is! Kitartok, bár súlyom nem akar csökkeni, lassan 1 hónapja! Ahhoz képest, hogy 2 hét alatt lement majdnem 5 kiló...:( De látom mások is vannak így. Nektek is drukkolok, hogy menjen még lejebb az a fránya mérleg nyelve. Tegnap nem tudtam délelött enni semmit, mert kavargott a gyomrom. De aztán délután csak ettem egy kis grillcsirkét, este meg egy kis rántottát. Családnak fel sem tűnik, hogy olivaolajjal főzök, pedig más íze van mint a napraforgónak, de legalább egészésges!:)
480. c4cd20e0ca (válaszként erre: 479. - C4cd20e0ca)
2009. márc. 24. 16:41
Nekem is megállt a súlyom mostanában, pedig érzem, látom a változást. Most kezdtem el én is vezetni egy naplót, amiben minden héten beleírom majd mik az újabb eredmények. :)
479. c4cd20e0ca (válaszként erre: 478. - Nikcsike)
2009. márc. 24. 16:37
Szerintem nem kell aggódnod, ez előfordul... Lehet attól is, hogy piros napok jönnek, vagy ha tornázol, az azt jelenti, hogy fejlődnek az izmok, gyarapodnak, és azok nehezebbek, mint a zsír. Ezért hamar "kimutatja" a mérleg. Szerintem mérd magad centikben is időnként, és az nem hazudik! ;) Csak nem szabad feladni!! :)
2009. márc. 23. 20:22

na sziasztok!!

Kiderült hogy jól mér a mérlegem, akármilyen lábbal álltam rá, akárhová tettem ugyanannyit mutatott. :(

De azért remélem sikerül a haditervem! És lefogyok a nyár előtt.

477. 5a2a075e0e (válaszként erre: 476. - Kovacserika2)
2009. márc. 23. 15:00
Egyébként erre szokták mondani a kevesebb néha jobb mint a több. Én is megtanultam, hogy mindig csak egy kicsit, de az biztos.
476. kovacserika2 (válaszként erre: 474. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 23. 13:53
Sziasztok!A hétvégét azért bírtam jól,mert kb.5 km-t sétáltunk a párommal.Elöször szép idö volt,de kb.fél óra után feltámadt a szél és hideg lett.Forduljunk vissza!Ez volt az elsö gondolatunk.De gyözött a jobbik eszünk és végigmeneteltük,amit elterveztünk.Egészen feldobott,másnap bár csak 20 dekával volt kevesebb,de az is valami.Én örülök a kevésnek is!Mindenkinek kitartást!
475. herengtimea (válaszként erre: 474. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 23. 13:12

én ugyan nem tartozom ebbe a csapatba,de azért merészkedem néha néha ide irogatni.

a hétvégéről csak annyit énis a piros napok előtt állok és tegnap nem birtam magammal kiettem az egész hüjtőt!de furcsak módon a mérleg nem mutat többet,azt mondják néha kell ilyen nap is!hát én mindent megtettem hogy igy legyen!

2009. márc. 23. 09:07

Jó reggelt mindenkinek!

Egész hétvégén sajna nem tudtam gép elé kerülni, de mindent megtettem annak érdekében hogy ne essek bűnbe. El is mondhatom hogy sikerült. Ráadásul nagyon nehezen ment, mivel bejöttek a piros napok. Ti olyankor nem kívánjátok az édességet? Jaj, én nagyon. Ráadásul a tekercselést is hanyagoltam, mivel nem tudom, milyen hatással lenne a szervezetemre, ha be lennék fóliázva. Ti hogy vagytok? Hogyan bírtátok a hétvégét?

2009. márc. 22. 22:20
hát lehet a mérleg rossz! Bízom benne. Még nem néztem meg Timi amit írtál az előbb, de reggel megnézem és beszámolok róla ha gép elé kerülok!
472. herengtimea (válaszként erre: 471. - Nikcsike)
2009. márc. 22. 14:08

ez érdekes dolog!

néha nekem is meggyülik a bajom a mérleggel!

próbáld ki,hogy egyszer a jobb lábaddal lépsz rá,másodszor a ballal lépsz rá,egyformát mutat a mérleg?

2009. márc. 22. 12:06

sziasztok csajok!!!

Na én most egy kicsit elkeseredtem, mert csinálom a 90-naposat, és minden gyüminap után állok rá a mérlegre. Na ma megtettem, és szerinte 1 kilóval nehezebb vagyok. Pedig csinálom becsülettel, ha van időm pilatesezem. És a nadrágjaim is jobban álnak rajtam. Már nem fittyen ki a hájam, sőt van olyan gatyám ami kicsit lóg rajtam. Hát nem tudom hogy mi van! Remélem csak a m érleg rossz!

470. Tiduj30
2009. márc. 22. 08:51

Én már nagyon várom a hétfőt! NEm jó ez, hogy itthon van a család!!!!

KITARTÁS!!!

469. kovacserika2 (válaszként erre: 467. - Tiduj30)
2009. márc. 20. 09:13
Jó reggelt,sziasztok!Nekem a brokkoliból lett kicsit elegem!Ha ez végre elfogy(2 nagy fejet vettem 1 hétre) azt hiszem,egy darabig nem veszek brokkolit,akármilyen egészségesnek számít.Már a zöld színe is lehangol.Valami más zöldségfélét kellene kitalálnom.
468. FHelga
2009. márc. 20. 08:09

Sziasztok.

Nem tudom mi van velem,hetente járok Aerobicra,időnként elmegyek kocogni,a kutyával nagyokat sétálunk.Alig eszek,és még mindig csak 1,6kg ment le.Kezdem feladni.Tegnap még vacsoráztam is,és nem egy kefirt bánatomban.

467. Tiduj30 (válaszként erre: 463. - Herengtimea)
2009. márc. 20. 06:32

Köszi, ez a bejegyzésed, adott nekem egy kis erőt! Nekem is bele kell húznom. Én is pont azt határoztam el, hogy így fogok enni, akkor is, ha lefogytam.

Azt hiszem jövőhéten megint megpróbálkozok 3 grillcsirke nappal +saláta. Tiszta nyúl lettem, a családnak is mondtam, hogy szóljanak, ha elkezdenék zöldülni a sok salátától. :)

2009. márc. 19. 16:39
További sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek!!!
2009. márc. 19. 16:39
Sziasztok! Látom mindenki csinálja rendületlenül!!! :) Nekem is megvan eddig a 3 kg, csak éppen most jöttünk haza, elutaztunk a párommal egy hétre, ez már mindent elárul... Még eddig nem mertem ráállni a mérlegre :S Majd egy hét múlva... Most a jövő héten elkezdem a futást megint, meg a pilatest Callanetics-el váltogatni, és meglátjuk. Még van hátra pár kiló, plusz narancsbőr... De naggyon elszánt vagyok! ;)
2009. márc. 19. 15:38
Sziasztok! Mindenkinek kitartás! Már én is úgy vagyok, hogy várom mikor állok meg pihenni, és akkor csak azt az időt kell kibírnom, átvészelnem. Ráadásul majd most jönnek a piros napok. De majd meglátjuk.
2009. márc. 19. 13:57

bocsi,hogy bezavarok,énis szénhidrát szegényen élek,szóval diétázom már január eleje óta és sokszor megállt pihenni a súlyom,szóval ne keseredjetek el ha egyik héten fogytok a másikon pedig meg sem mozdul a mérleg.Nekem is lassan indult be a fogyás és akkor elhatároztam,hogy nem eszek kenyeret,semmi tészta...

ez sokat segitett,még a teát is mücukorral iszom,egy héten 3-szor torna,8 kilót fogytam két honap alatt.Most pedig megint megállt a súlyom bevetettem egy 6 napos káposzta diétát,a negyedik napot taposom és már lement egy kiló!ez szuper,de ha befejezem ugyanúgy diétázni fogok ahogy eddig is,igy nem hizom vissza.csak segiteni akartam!

2009. márc. 19. 13:40
Ne adjátok fel csajok!!! Nekem most a csuklóm vacakol, de ez nem hátráltat a fogyiban, legfeljebb a tornából kihagyom az olyan gyakorlatokat, amihez kell a csuklómat is igénybe venni
2009. márc. 19. 09:20
Sziasztok!Jó reggelt!Március 2 óta lement három kiló,de most megtorpant az ügy,érzem,hogy még nehezebben megy.Viszont a náthám javulgat,ez is valami.Talán a hétvégen belejövök.Akkor ráér a párom velem sportolni,egyedül nem okoz sok örömöt a magányos izzadás.Együtt szenvedni is könnyebb!
460. Tiduj30 (válaszként erre: 458. - Nikcsike)
2009. márc. 19. 09:14

90 napos...egyszer fogytam vele 10 kilót, igaz akkor naponta 30-40 percet szobabicikliztem. Sajnos a gyümölcsnapot soha nem bírtam ki, és nagy zabálás lett belőle! NEkem is másfél éves a kisfiam :) De sajnos a hűtőtől ez sem tart távol. Egyenlőre most ugyanaz volt a reggelim mint mindig, sonka, főtt tojás, saláta, pici reszelt sajttal...

És most elkezdtem szedni a 4.3.2.1.-nek a kapszuláját...hátha.

2009. márc. 18. 21:45
Én 4 napja csinálom a reggeli víz ivást és már érzem a hatását! Sokkal bővebb rám a nadrágom:)
458. nikcsike (válaszként erre: 457. - Tiduj30)
2009. márc. 18. 21:30

A 90 naposat próbáltad már??? Nekem mondom nagyon bejön! És nem is nehéz csinálni! Bár segítségemre van egy másfél éves Manó, aki után szaladozhatok naphosszat!!!:)

Egyébként köszi a gratulációt!Jól esett!

457. Tiduj30
2009. márc. 18. 15:44

Nikicske: Gratulálok! Nekem valamit ki kell találnom, mert semmit nem fogoyk, és kezdek aggódni, hogy elkezdek hízni!!!

Valakinek vmi jó ötlet????Eddig szénhidrátszegény diétát csináltam, de annyira megállt a fogyás!:(

vicc :))))

456. nikcsike (válaszként erre: 455. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 18. 13:45
köszi
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook