Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt szülés után! fórum

Fogyjunk együtt szülés után! (beszélgetős fórum)


14. csimby
2009. márc. 17. 21:30

Sziasztok!

Csatlakozhatnék? :)

Most 7 hónapos a kislányom;még szoptatom, de 3 hete elkezdtem "fogyózni". Nagyon sokat utánaolvastam, mert nem akartam semmi olyat, ami miatt esetleg kevesebb lenne a tejem. Az SBD maradt végül, mert ez tulajdonképpen életmódváltás, kicsi megszorítással. Most -5.5 kg-nál járok. Jól bírom, nem éhezek. Ja és elkezdtem mozogni. Minden reggel Leg Magic és 1 héten egyszer úszás. Még 10 kg-ot kellene letornásznom! :)

13. Dka28 (válaszként erre: 7. - Varga.nora)
2009. márc. 11. 13:30
A csalán az szerintem vér tisztitó de lehet hogy hatásos a fogyókúrában is.Én a Csala Zsuzsa arcával reklámozott állítolagos csoda teát iszom.Remélem jó mert az árát elkérik 1700ft 24 filter.
12. csacsa
2009. márc. 11. 13:29

Mikor terhes lettem ugy 5 kilo feleslegem volt. Es most hogy megszultem meg + 5 kilo maradt rajtam. Igy 10 kilotol kell majd megszabadulni. Na persze mivel szoptatok a mellek sulya is megnot igy levonhatok belole ugy 3 kilot. De bevalom a szopi miatt nem merek fogyozni. Es tornaszni meg egyaltalan nincs ido. Igy maradnak a babakocsis setak. Ahol lakom ott dombra fel dombrol le kell menni es egy ora seta is kimerit rendesen. Szoval meg en sem tudom hogy fogom leadni a felesleget, de nem erzem magam jol a boromben.

Igaz ha kiszamolom a magassagomhoz a sulyomat meg ezzel a 10 +al is siman normalis ertekben maradok...de magamnak nem tetszek igy es erzem is a + sulyt. :o(

11. e7d58500d8 (válaszként erre: 10. - Erababa1111)
2009. márc. 11. 13:20
Én 3 évig szoptattam a gyerkőceimet. 1 éves korukig nem csináltam semmit. De a Norbi módszere, életmódváltás nem diéta, szóval lehet, és az ő módszere szerint, semmit nem kell magadtól megvonni, csak a kódokat kell figyelned.
10. erababa1111 (válaszként erre: 9. - E7d58500d8)
2009. márc. 11. 13:16
köszi. szoptatás alatt is alkalmaztad norbi módszerét?
2009. márc. 11. 13:13

Igen, mindent betartottam. A torna persze nem kötelező minden nap, elég heti 3-4 nap, és kb, 1/2 óra. Csak nekem jól is esett, meg volt is időm rá.

Azt nem tudom, hogy kiváltható-e, de végül is, a séta is több mint a semmi.

8. f94c04200e (válaszként erre: 6. - Dka28)
2009. márc. 11. 13:12

Szia!

Nagyobb a valószínűsége hogy a koplalástól fogytál,mintsem a teától.Ezek a füvek csak kitűnő reklámfogások,semmi több.Szerintem legalábbis.

7. varga.nora (válaszként erre: 6. - Dka28)
2009. márc. 11. 13:11
Szia. Én egyáltalán nem vagyok szülés után, csak egyszerűen fogyni szeretnék a nagy súlytömegemből. És pont csalán teán gondolkodom. Ezek szerint neked bevált?
2009. márc. 11. 13:09
Én most iszom hétfő óta a Csala teát, nem tudom hogy attól vagy a koplalástól fogytam 1,5kg-ot.Van valakinek tapasztalata??
5. erababa1111 (válaszként erre: 3. - E7d58500d8)
2009. márc. 11. 13:07

betartottál mindent a "kajaszámok" szerint?

a mozgás feltétlenül szükséges? sétával kiváltható a dolog?

2009. márc. 11. 13:06

Szia!Rajtam is ennyi maradt szülés után,amikor már nem szoptattam akkor kezdtem el fogyózni.De sokat kínlódtam mire meglett a "módszerem".

Vannak különböző nevű gyógyvizek, pl Hunyadi János, Ferenc József, ezeknek nagyon szar ízük van, de salaktalanítanak és még egy csomó mindenre jók,sok bennük az ásványi anyag.1 hétig éhgyomorra 1dl gyógyvíz+ 1 dl langyos víz keverékét ittam, ez 1-2 óra múlva meghajt, és minden főétkezés után(kb 3-szor) ittam még 1 dl-t tisztán.Emelett elkezdtem rendszeresen enni,5x naponta(reggelire joghurt műzlivel, tízóraira gyümölcs, ebédre "bármit",uzsi megint gyümölcs, vacsi 6 előtt vagy hatkor vmi zöldségféle),persze kenyér és tészta kilőve, csoki is csak délelőtt, ha megkívántam.Ja és igyekszem magamba nyomni legalább 2-3 l vizet, ettől pl a narancsbőröm is elmúlt rövid idő alatt.

Mostanában vettem rá magam a tornára,reggel felkelek 1 órával előbb mielőtt még a kisasszony kukorékolna.Fokozatosan kezdtem el, nagyon ajánlom Cindy Crawford-Új dimenzió c. dvd-t.

2009. márc. 11. 12:59

Szia!

Én a Norbi módszerével fogytam mindkét szülésem után. Első gyerkőc után 10, a második gyerkőc után 20kg-ot. Plussz napi 1 óra taposógép.

2009. márc. 11. 12:57
Szia! Én még szoptatok, és a fogyókúra egy kicsit odébb van, de szerencsére csak kb. 5kg plusszal rendelkezem a teherbe eséshez nézve. Egyébként van rajtam 10-15kg plussz az egészséges BMIhez képest. Szóval kíváncsi vagyok én is, hogy milyen tuti tippeket tudnak mások...
2009. márc. 11. 12:51
Sziasztok!!!Szülés után amikor már ráérünk egy kicsit magunkal is foglalkozni az első út a mérleghez vezet.Legalább is én mindkét szülésem után ráálltam./már a kórházból haza jövet egyből/Sajnos az eredmény kiábrándító volt 15kg többlet.És a szoptatás alatt is csak híztam és híztam.De itt az idő hogy ezen változtassak.Segítsünk egymásnak:Ki mivel fogyott, milyen módszert, esetleg szereket használt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook