Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt február 1-től fórum

Fogyjunk együtt február 1-től (beszélgetős fórum)


163. jeva (válaszként erre: 160. - Törpi84)
2012. febr. 6. 10:21

Törpi fel ne add!!!

Hidd el a kilók sokszor nehezen indulnak meg! Lehet hogy cm-ben már van eredmény! KITARTÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!!

162. jeva (válaszként erre: 159. - Zozob)
2012. febr. 6. 10:20
Ja egyébként köszi a hozzászólást! :-) Kicsit kótyagos vagyok még.. Bocs a sok kérdésért:-)
161. jeva (válaszként erre: 159. - Zozob)
2012. febr. 6. 10:19
Mióta használod? VAn valami látványos eredmény? Hol lehet kapni paprika olajat? Én ma megnézem gyógyszertárban a rekongen krémet..bár nem hiszem hogy van nekik.
2012. febr. 6. 10:12

Sziasztok!

Ma meg volt a mérlegelés,de sajnos csalódnom kellett!:(((

Én már 2hete elkezdtem a mozgást a kaját meg elseje óta és csak fél kg-ot fogytam!!!

Hogy a fenébe lehet ez?

Biztos a tél miatt raktároz ennyire a szervezetem:)

De nem adom ám fel egyenlőre,bár nyárig biztos nem sikerül így leadnom 15-20kg-ot:(

159. zozob (válaszként erre: 154. - Jeva)
2012. febr. 6. 10:08
Én paprika olajat használok, masszázsolaj. Olcsóbb ennél. Elég durva elősször, de hozzá lehet szokni. Tapasztalatból mondom, hogy utánna ne tervezzetke hajmosást, gyors fürdő és kész, mert égeti a bőrőd még a lanygos víz is.......
158. zozob (válaszként erre: 152. - Csibész25)
2012. febr. 6. 08:50
Köszi a táblázatot, hajrá mindenkinek....
157. zozob
2012. febr. 6. 08:49
Sziasztok!Hétvégén nem voltam gép közelében, így most olvasgattam vissza mit írtatok. Annyira örülök, már 7 napot kibírtam liszt és cukor nélkül. Els em hiszem, sosem volt még ilyen. Pláne úgy, hogy hétvégén is erős volt a kísértés. TEgnap vendégségben voltam. 10 fogásos ebéd volt, de szerencsére koreai jellegű kajákkal. Hús, zöldség, keleti fűszerek. Isteni volt, mindenből kicsit ettünk, bár többet mint szrettem volna.
2012. febr. 6. 07:15
Ma vár a munka! És persze, tegnap tornáztam egy kis hasizom meg derék. Hát mára olyan izomlázam lett, hogy csuda! :D Pedig csak 20-25 perces volt a torna. Nem viszem túlzásba, de minden nap kell az a 20 perc legalább. A páromnál találtam ez a DVD-t. Az a címe, hogy alakformáló edzésprogram. Egész jó. Most reggel is ezzel indítok. Szép napot mindenkinek.
155. Gabresz0317 (válaszként erre: 152. - Csibész25)
2012. febr. 5. 21:39
Elküldtem az adataim, az álom 62kg- kimaradt. Köszönöm!
154. jeva
2012. febr. 5. 21:38

EGy másik fórumban javasolták a rekongem krémet, utánaolvastam, szerintem kipróbálom :-)

[link]

2012. febr. 5. 21:00
Rendben, köszi
152. csibész25 (válaszként erre: 151. - Aletta90)
2012. febr. 5. 20:21
beírtam. Várok még pár napot és utána töltöm fel az újabbat!
2012. febr. 5. 19:33

Csibész! Én is szeretnék bekerülni a táblázatba, ha lehet még.

Az én adataim a következők: 170 cm, 67 kg. Csípő 90 cm, derék 93 cm. Elérni kívánt álomsúlyom júniusig 55 kg.

2012. febr. 5. 18:25
nem bírtam ki, mégis mértem centit, alig fél centivel kisebba derék meg a csípő. Kicsit azért csalódtam. Mérlegem meg nincs is itthon azt ellenőrizni sem tudom:-(
149. c6beeeb07a (válaszként erre: 144. - Jeva)
2012. febr. 5. 16:58
Szia!Ügyi vagy,szerintem ez reális fogyás!
2012. febr. 5. 16:56

Sziasztok!

Hát én ma ebédre kicsit többet ettem ,mint kellett volna,de ma már nem eszek,és így talán kompenzálom.

Karalábélevest főztem,abból ettem jó nagy adagot,szerintem abból lehet(persze tészta nélkül),utána fél adag milánóit,na azt már nem kellett volna.Holnaptól kezdem a tornát...most a 2 napban nekem is a hólapátolás volt a kalóriaégetés.


Én csak 15-én fogok mérlegelni!


Szép estét,és kitartást Nektek,nagyon ügyesek vagytok!!!!:)))))

2012. febr. 5. 13:25
Igen aki akarja tudja még küldeni az adatokat. Jó lenne ha mindegyikünké meglenne!
146. Skittles (válaszként erre: 144. - Jeva)
2012. febr. 5. 13:25

Na az ilyen pillanatok azok a fogyi alatt, amik kápótolni tudnak minden egyes fel nem falt kajáért, és izzasztó tornáért.... amikor a mérlegre állsz és kevesebbet mutat. tegnap én is hasonlóan voltam:D

gratulálok és kitartás

2012. febr. 5. 13:24
Nekem most nem megy túl jól a fogyi. Rakott tésztát csinált nekem a férjem. De legalább igyekeztem kisebb adagokat enni belőle. Én még nem mérlegelek, majd max jövő csütörtökön. Főleg mivel beteg vagyok nem merem most túlzásba vinni az alig evést. Viszont ami jó, hogy a férjem hozott natúrmüzlit (teljeskiőrlésű zabpehellyel), sovány joghurtot. Ami nekem még nagyon bejön édesség helyett az a gyümölcs turmis. Sovány tej meg alma vagy egy kevés banán vagy eper. Természetesen cukor nélkül!
144. jeva
2012. febr. 5. 12:40

Sziaaaaasztok!!

Tudom hogy hétfőn kellett volna, de ma reggel ráálltam a mérlegre...végre elindult lefele!!!! Már nagyon a feladás határán álltam, de most új erőt kaptam!! 68,7 kg!!!! Tehát 5 nap alatt - 1,3kg!!!!

happy, happy, happy

Kitartás mindenkinek!!!!

2012. febr. 5. 12:10
sziasztok, küldöm az adataim, hát elég siralmasak szerintem, vagy rosszul mértem? derék: 93 cm, csípő: 101 cm, magasság: 160 cm, súly: 67 kg. Nekem ma semmi étvágyam nem volt, reggeli egy szelet barna kenyér, plusz egy kefír. És sok sok citromos víz. Nyárra szeretnék nagyon csini lenni!
2012. febr. 5. 10:18

Sziasztok!

Nálam kísértésekkel teli hétvége volt, van, lesz sajna.De önmagamhoz képest elég jól bírtam idáig.

Kezdődött,pénteken avval,hogy a tesóm szülinapjára én sütöttem a répatortát.

Tegnap délután a férjemre rájött,hogy meglepi kuglófot süssön nekünk!:)Tök édi,de ilyen 1 évben egyszer jön rá és pont akkor amikor fogyózom:DDD

Ma anyumékhoz megyünk ebédre ami persze mindig terülj-terülj asztalkám,hogy fogom kibírni nem tudom...!

De legalább a mozgás meg volt minden nap (hólapátolás,szánkózás és este a biciklizés).

De ti ügyesek vagytok nagyon!Én holnap mérlegelek remélem nem lesz nagy csalódás.:)

141. Gabicsa
2012. febr. 5. 09:52

Sziasztok, remélem, nálatok is a lehető legkevesebb kísértéssel telik a hétvége.

Nálunk a gyerekek testvérlátogatóba utaztak, így szerencsére elmaradt a szokásos szombati fonott kalács reggelire, meleg kelt tészta ebédre. Megúsztam a szalonna és tükörtojás sütést reggelire, a húslevest és az ütős másodikat, és úgy néz ki, a hétvégi süteménytől is eltekinthetek, mert kedd reggel térnek csak vissza a csemeték. Tegnap csak salátáztam-gyümölcsöztem, a mai reggeli pedig kefír és mangó. Ebédre thai csirkét terveztem (pirított csirkemellcsíkok rengeteg zöldséggel és a kedvenc fűszereimmel), ami elég lesz még holnapi ebédnek is. Edzésnek marad a hólapátolás és az ugrálókötél, akárcsak holnap.


Sok sikert mindenkinek az ötödik naphoz, és további szép hétvégét!

140. Skittles (válaszként erre: 139. - Csibész25)
2012. febr. 4. 21:36
szio! hétfőn veszek mérőszalagot, és akkor én is elküldöm :) ha még lehet
2012. febr. 4. 21:23
Sziasztok! nálam a fényképeknél láthatjátok a táblázatot. Csak 4ünk adata van meg, más nem küldte el. Ha valamit változtassak szóljatok
138. c6beeeb07a (válaszként erre: 136. - Csipkerózsika)
2012. febr. 4. 19:37

Értem...!

Hát én is 20kg körül szeretnék leadni,87,5-ről indultam.Remélem lesz kitartásom,és meglesz az eredmény.Mindenképpen ösztönözzük egymást,kell az erősítés!

137. Csipkerózsika (válaszként erre: 136. - Csipkerózsika)
2012. febr. 4. 18:53
Ha szigorú vagyok magamhoz, akkor gyorsan megy a fogyás. De akkor könyörtelen vagyok tényleg, nincs ám "csak egy falat ez", meg "csak egy picike az", bla-bla-bla.
136. Csipkerózsika (válaszként erre: 135. - C6beeeb07a)
2012. febr. 4. 18:37

92 kilóról indultam, és 20-at szeretnék leadni, azaz 72 szeretnék lenni.

Én is ritkán szoktam méretkezni, tényleg az a jó, viszont feltűnt, hogy máris sokkal laposabb lett a hasam, és kíváncsi lettem, mérhető-e ez számmal is...

135. c6beeeb07a (válaszként erre: 134. - Csipkerózsika)
2012. febr. 4. 18:29

Szia!Ügyes vagy!Megkérdezhetem hány kilóról indultál,és mennyi fogyás a célod?


Amúgy,én megfogadtam,hogy csak 2 hetente fogom mérni magam.Én is így vagyok vele,igyekszem lefoglalni magam,de a 2 éves kislányom mellett nem nehéz.Állandó mozgásba vagyok mellette,ő mindig kitalál valamit!

2012. febr. 4. 18:15

A 3 nap alatt már fogytam 2 kilót. Ma viszont gyümölcsnap van, úgyhogy szenvedek kicsit. Viszont holnapra már legalább -3 kiló lesz... :D

Teával próbálom becsapni a gyomrom, ha jó forró, akkor olyan, mintha ettem volna valamit. Meg igyekszem lekötni magam valamivel, másra figyelni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook