Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2016. májusától fórum

Fogyjunk együtt 2016. májusától (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2016. jún. 20. 10:55
Sziasztok! Csatlakozhatok? Áprilisban kezdtem a fogyókúrát. A 69 kg a 156 cm-emhez nagyon sok. jelenleg 61,5 kg vagyok. Álomsúly az 55 kg. Tudni kell, hogy szülés után vagyok 9 hónappal. ki milyen módszerrel próbálkozik? Közben olvasok vissza...
2016. jún. 19. 13:46
Sziasztok. A mai mérleg eredménye újabb 1,5 kg. Mindenkinek gratulálok az eddig elért eredményekhez. Csak így tovább. :*
2016. jún. 19. 09:10

Na sziasztok! :)

itt jön a c9 első mérlegelése centizése (a változást írom le):

mellkas : -2,5 cm

felkar : változatlan

derék : -1 cm

csípő : -1 cm

comb : -2 cm

vádli : -2 cm

súly : -1,1 kg

80. GraceK
2016. jún. 18. 16:47
Kíváncsian várom az eredményt:) Akár még sikerülhet is, ki tudja..manapság mindenkinek más válik be.:)
79. Forever Lulu (válaszként erre: 77. - GraceK)
2016. jún. 18. 16:20

Ha már a mocsok száműzésre kerül annak is örülni kell. Nekem több ismerősöm is használta érdekes, hogy nekik nem jött vissza a leadott tömeg (nem kell halálra zabálni magát senkinek sem).

A termék egyik eleme sem hashajtó... legalábbis ilyen tapasztalatom nincsen.

Az eredeti ára tényleg vicc kategória, de szerencsére én nem így jutottam hozzá :)

Nekem is vannak fenntartásaim és kb én is így álltam hozzá a hasonló dolgokhoz, hogy kb leostobáztam burkoltan a másikat :) de úgy vagyok vele ha már lehetőségem van kipróbálni akkor élek vele, ha 9 nap múlva szarul érzem majd magam és gyengének meg levertnek látnak mások is és lényegi eredményt nem tudok majd felmutatni akkor el fogom fogadni a negatív kritikát és elkönyvelem tapasztalatnak.

Ha lesz eredménye és utána a normál életmódváltós programomhoz visszatérve 'visszahízom' ami esetleg most lemegy akkor azt is el fogom könyvelni magamnak :)

Holnap van a könyv szerinti első mérlegelés-centizés.

78. GraceK
2016. jún. 18. 15:29

Nem beszélve arról, ha jól tudom egy ilyen 9 napos "étrend" 30e ft körül van. Nos, ugyanezeket a hatóanyagokat tartalmazó (mg-ra pontosan), nem FOREVER márkájú, termékek beszerezhetőek a fent említett ár töredékéért (kb. 10e Ft-ért). =/

Erre szokta az okosabbja azt mondani, hogy bármit el lehet adni nekünk, buta embereknek, csak jó marketing kell hozzá, és ez igaz is:(

77. GraceK
2016. jún. 18. 15:01
Én is utána jártam már ennek. Gyakorlatilag nem "fogysz", csak kitisztítod a szervezetedből a sok mocskot. Ha normálisan étkezel utána, az a pár kg mínusz, ami a tisztítás során lement rólad, ugyanúgy vissza fog jönni, mivel már nem eszed mellé a sok hashajtó hatású kapszulát és gélt.
2016. jún. 18. 08:38

Sziasztok! kicsit el voltam tűnve.. holnap mérlegelek...

mint már korábban írtam, két hónapja kezdtem az életmódváltást amivel kb 4 kilót fogytam. De az augusztusi esküvő miatt kicsit drasztikusabbra vettem a figurát és most c9 méregtelenítést tartok. mikor először olvastam erről nagyon szkeptikus voltam mert nem vagyok a híve az ilyen drasztikus marhaságoknak... sőt általában én szoktam legjobban szónokolni arról, hogy a fogyás a megfelelő táplálkozás és mozgás egyensúlyán alapszik és semmi csodaszernek nem szabad bedőlni.. szóval ezzel most önmagamat is kicsit behúztam a csőbe..


ahogy elkezdtem a dolgoknak utánaolvasni egyre jobban úgy gondolom, hogy van a programban ráció... fő célja a méregtelenítés, a fogyás csak amolyan mellékes járuléka.. 9 napos az egész, második napon vagyok. hát a tapasztalataimat mindenképp le fogom írni.

75. Assua (válaszként erre: 74. - Assua)
2016. jún. 16. 10:32
tukorben
74. Assua
2016. jún. 16. 10:32
Sziasztok! Csatlakozhatnek? Ma reggel mertem meg magam es 75 kg-ot mutatott a merleg! :-( A tokorben sem nezek ki jobban, igy elhataroztam (immar sokadjara), hogy fogynom kell.
2016. jún. 13. 08:04
105,7 ről 101,8 az elmúlt tíz nap eredménye.A nadrágjaimon érzem is.
2016. jún. 12. 14:27

Köszi Grace, én is igy csinálom az alapot. :) meg beledobálok némi gyümit.

A mai mérlegelésem eredménye újabb -1 kg múlt héthez képest. :) Kitartás mindenkinek és gratulálok az eddigi eredményekhez. :)

71. GraceK (válaszként erre: 66. - Zsuzska_70)
2016. jún. 12. 13:56
Szia, én 0.1%-os tejből szoktam csinálni zabkását. 1-2dl tej bedobom a mikróba megmelegítem, bele 30g zabpehely 1db édesítő és egy kevés fahéj, én ezt így nagyon szeretem.
2016. jún. 11. 16:20
Sziasztok. Nekem 0,5 kiló a veszteségem. Remélem heti szinten megmarad :) most 62,5 vagyok, a cél 61 először :)
2016. jún. 11. 08:54

Sziasztok Mindenkinek:-)

Újra eltelt egy hét, és ma mérlegeltem. Az eredmény heti -1 kg lett:-). 92.9kg-ról indultam, így eddig -2.8 kg -nál tartok ma. Tudom nem gyors,de folyamatos a fogyás:-)

Kitartás midnenkinek:-)

68. Zsuzska_70 (válaszként erre: 67. - Helena66)
2016. jún. 9. 14:28
Köszi, jövő héten kipróbálom...:)
2016. jún. 9. 09:36
Vízben főve mazsolával, aszalt áfonyával szoktam.
2016. jún. 8. 19:52
Sziasztok, ti szoktatok zabkását enni? Van valakinek bevált recept rá? Én eddig csak gyümölcsökkel ízesítettem, de kipróbálnék új dolgot is. Tudom h kering a neten számtalan ötlet.. de bevált dologra lennék kíváncsi. Ha van.. :) további szép hetet mindenkinek!!
2016. jún. 6. 09:03

Sziasztok Mindenki!

Heti mérlegelésem eredménye: 91.6 ról 91.1kg lett 1 hét alatt,:-) úgy hogy "ünnepeltem", igy kimaradtak az edzések, de a kajára figyeltem.

Nem gyorsan, de biztosan megy lefelé a mérlegnyelve.Büszke vagyok magamra:-)

Mindenkinek kitartás:-) ügyesek vagytok:-)

2016. jún. 5. 14:04

Sziasztok, mai napi mérlegelés eredménye -1,2 kg. :)

Nagyon jol megy az 1200 kalóriás étkezés, a héten már 2 alkalommal voltam nagyobb sétán. :) kicsivel közelebb a célhoz. Kitartás és erő mindenkinek!!! :)

2016. jún. 4. 14:33
Elég jól tartom a diétát. Egész nap megyek. Remépem jövőhétre lemegy egy kiló.
2016. jún. 3. 19:59
Sziasztok, 105,7 kilóval két napja kezdtem el a retro káposzta leves diétát. Én még nem próbáltam, most egy barátnőm mesélte el, hogy valamikor ezzel adta le feleslegét 10 kilót és azóta mindig figyeli a súlyát ha feljön fél kiló rögtön visszaveszi a kaját másnap, rendszeresen mozog is. Egyelőre tartom a leírtakat, még nem utálom a levest, bár ő azt mondta az első hét végére még ránézni se fogok bírni. Hát lehet. Éhes vagyok mellette, ha elérem a 100 kilót visszatérek a konditerembe és kardiózni fogok, emellett az én tervem is a hosszú távú fogyásra a kcal. bázis.
2016. jún. 3. 10:17

Közben visszaolvastam az összes hozzászólást :)


Örülök neki, hogy mindenki ilyen kitartó :)

A k.bázis oldalt régen én is használtam, tök jó volt amikor jelentősebb súlyfelesleg volt rajtam aztán megállt a dolog és se le se fel semmi... no mindegy :)

komolyan egyszer éljem meg hogy az álomsúlyt elérem (55kg)....

2016. jún. 3. 09:59

Sziasztok! :)


Augusztus 13-án lesz az esküvőnk :) Így a nagy napra készülvén (meg sajna amúgy is kellene , de ez jó indok és ad erőt meg kitartást) két hónapja életmódot váltottam (se liszt se cukor se péktermékek se tészta se krumpli se rizs se zsír se olaj se semmi :D) . Lényegében felvágottakat, puffasztott szeletet, gyümölcsöt, zöldséget és natúr-grillezett húsokat eszem, meg zsírszegény tejtermékeket. Ami tök jó mert sosem éhezem és már nem is hiányoznak a régi dolgok viszont borzasztó lassan haladok vele (elvégre életmódváltás és nem drasztikus diéta amiről szó van). Eddig 4 kgt fogytam vele :)

Viszont a napokban úgy döntöttem, hogy az idő szűke miatt kissé drasztikusabbra váltom a figurát :) Szeretnék még legalább 6-7 kilót leadni a nagy napig, így most diétás fehérje turmixokat iszom amivel egy-egy étkezést kiváltok.


Próbáltam anno a 90 naposat, nekem nem jött be

Dukan-diétáztam ami tök jó volt mert fogytam látványosan tőle , de már nem bírnék annyi ideig csak csirkemell sonkán meg zsírszegény joghurtokon élni :D

Ki mivel próbálkozik? :) célok? dátumok?

2016. jún. 3. 08:05

Tegbapi kajanapom megint pipa. Sokat megyek egész nap, szerintem simán le is mozgom, amit eszek. Most jut eszembe, hogy édességet három napja nem ettem, kivébe a tegnap esti proteinszeletet. Lisztet sem ettem. Fel se tűnt :D

Kíváncsi leszek, hogy így tudok-e fogyni. Mjad jövőhéten kiderül :)

Ti hogy haladtok?

2016. jún. 2. 16:57

Sziasztok!

Egy brilliáns és nagyon hatékony programot tudok, amivel én fogytam 2 hónapja és vissza sem híztam azóta sem.

Mellkas:-1 cm

Felkar:-1 cm

Derék:-3,5 cm

Csípő:-2,5 cm

Comb:-2 cm

Vádli:-0,5 cm

Has:-5 cm


Ráadásul közben megtanultam inni (előtte elvoltam napi 3 dl! vízzel,most 1,8 l-nél tartok!


És a narancsbőröm is eltűnt, jöhet a strandszezon ;)

57. GraceK
2016. jún. 2. 11:47
Valószínűleg párom is meg fogja dézsmálni.:D Ő is nagyon szereti.
56. GraceK
2016. jún. 2. 11:46

Nekem ma isteni napom lesz, elkészítem a kedvenc "pizzámat". Aminek a tésztáját hús helyettesíti. Millió meg 1 recept van fent neten, akit érdekel nézzen utána.

A "tészta" 500g darált csirkemell oregánóval és bazsalikommal 1 tojással elkeverve és kinyújtva (alapból sütőpapíron nyújtom kör alakúra), lehet hozzárakni 1ek. útifű maghéjat is, úgy jobban összeáll. Ezt sütőben 15perc alatt kisütöm, utána a tetejére megy paradicsompüré 2-3 ek., oregánó,és light mozarella. Ez az egész napi kajám:)

2016. jún. 2. 09:13

Tegbapi napom pipa. Edzettem a Zóna 1-ről popsi-hasra. Kaja: reggeli-ebéd együtt bulgur csirkemellel, vacsira tortilla kevéske hússal, ubival, paradicsommal. És ennyi. Új helyen kezdtem, ilyenkor nem nagyon megy az evés :D mára izomlázam van.

Nektek hogy megy?

54. GraceK
2016. jún. 1. 17:12
Sok sikert! De ugye azt tudod, hogy gyakorlatilag 4 napból 3-on "csak" szénhidrátot eszel, más megfogalmazásban. Mert ch nap értelemszerűen szénhidrát, keményítő nap (zöldségek, hüvelyesek, krumpli) szintén tele van szénhidráttal, illetve gyümölcs nap..nem kell emlegetni a gyümölcscukrot, más nincs benne. Szóval 3 napig eszel szénhidrátot, 1 napig fehérjét. Én nem tudom:S nekem nem érné meg ennyit ledobni izomból (mert a szervezet elsősorban azt szívesebben zabálja fel, mint a finom zsírraktárakat), mintsem zsírból.:(
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook