Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2016. májusától fórum

Fogyjunk együtt 2016. májusától (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
113. Zsuzska_70 (válaszként erre: 104. - Zsanna1985)
2016. júl. 4. 17:15
Szia Zsanna, nálam a kalória számolás megy kb május vége óta. Nagy feleslegem van több mint 112 kgról indultam akkor, most 107,1 vagyok. A kitűzött első nagy célom a 85 kg. Aztán még ott eldöntöm hogyan és meddig tovább. Kitartást neked! :)
112. Zsuzska_70 (válaszként erre: 97. - GraceK)
2016. júl. 4. 15:49
Köszönöm a támogatást GraceK.Nagyon jól esik. És büszkén jelentem hogy tegnapra majd még egy kilócska leszaladt. Így összesen egy hónap és egy hét után kicsit több mint 5 kg -t búcsúztattam el. Mindenkinek hasonló jókat kitartást, mozgást és csodás hetet kívánok. :* :)
111. GraceK (válaszként erre: 110. - Főnix01)
2016. jún. 28. 14:20
Szerintem jobb, mint a semmi.:)
110. főnix01 (válaszként erre: 109. - GraceK)
2016. jún. 28. 12:36
Nem hangzik rosszul. Én is szívesen belevágnék, de nekem max heti 4 edzés fér bele. Nem tudom, hogy úgy is hatásos-e. De Neked sok sikert kívánok! :)
109. GraceK
2016. jún. 28. 10:50

Sziasztok!

Jövőhét hétfőn (07.04.) kezdek egy P90X nevű otthon végezhető 90 napos traininget. Az edzések 40-50 percesek, heti 6 nap. Letölthető mind a 11 különböző edzésmódszer arról a bizonyos letölthető dolgokat tartalmazó oldalról ingyen.

Nagyon kemény(ahogy én láttam), de kibírható. Vannak pihentetőbb napok (jóga, kenpo). Minden izmot átmozgat 1 hét alatt és minimális szükséges hozzávaló kell otthonra (súlyzó v vizes palack, polifoam, gumikötél esetleg).

Akinek tetszik, olvasson utána és vágjon bele velem.:)

108. Zsanna1985 (válaszként erre: 107. - GraceK)
2016. jún. 27. 15:25
Jaj, de jól esik ez a biztatás. Pont erre volt/van szükségem, hogy igenis képes vagyok rá meg tudom csinálni. Este hat mire haza érek, gyors vacsora fürdés, gyerekek, férj és mint akit agyon vertek zuhanok az ágyba 10-11 között. Reggel fél ötkor meg már talpon vagyok.Ma még dolgozom, aztán pihi július négyig. Picit több idő lesz magamra és talán arra is elég lesz ez a pár nap, hogy a mérleg ismét lefelé mozduljon.
107. GraceK
2016. jún. 27. 10:31

Elhiszem, hogy gyerekek mellett nehéz a mozgásra figyelni. Meg rohangálni 2 gyerek után sem lehet egyszerű. Minden elismerésem a diétázó anyukáké.:) Nagy tisztelet.:)

Néha megtorpan a fogyás, mint írtad is. Ilyenkor a "profik" egy picit játszanak a szénhidrát mennyiséggel (mivel ugye a szervezeted észrevette, hogy nem kap eleget belőle, így visszafog mindent, amit talál, tartalékol a kis szemétláda..). Próbáld ki, hogy megnöveled 2-3 napig a bevitt szénhidrátod mennyiségét és utána visszatérsz a bevált mennyiségre, amivel a fogyást érted el. Nem garantált a siker, de általában segíteni szokott. Nekem eddig mindig bevált.:)

106. Zsanna1985 (válaszként erre: 105. - GraceK)
2016. jún. 27. 09:18
Köszönöm akkor már ketten vagyunk. Én, mint írtam szülés után vagyok kilenc hónappal. Az étkezésemre figyelek oda nagyon. Imádok enni, mindenevő vagyok. Tíz évvel ezelőtt ez még nem volt gond, ma már ragadnak a kilók. Sajnos nekem a mozgás eléggé elenyésző, inkább nulla. A munkába biciklizésben ki is merül.A másik az idő hiánya. Két gyermek és teljes nyolc órás munka mellett sajnos nagyon nehéz.Nekem május óta 7 kg körül ment le, most kicsit megtorpant, stagnál, de ennek is örülök. Majd megindul ismét....lefelé. Tornáztam Rubint Rékára azt nagyon szerettem.
105. GraceK (válaszként erre: 104. - Zsanna1985)
2016. jún. 27. 08:49

Teljesen igazad van Zsanna! Írtam már korábban is, hogy van erre nyitott topic, ott kell isteníteni a csodaszert.

Én is a csajokkal kezdte májusban a diétát, bár én már jó ideje normálisan étkezem, csak most újra figyeltem a megfelelő fehérje-ch-zsír bevitelre (elég nehéz olyan partner mellett, aki imádja a pizzát:D).

Így, hogy újra figyelek mindenre sikerült 5,5-6kg-tól megszabadulni. Kevésnek tűnhet, de mivel épp én is vízmegkötős időszakban vagyok...majd megmérem utána is magam.

Én sport nélkül nem tudok "élni", így nem csak némi mozgással támogatom azt. Napi 1h súlyzós, fél óra aerob edzés, illetve heti 3-4x járok el futni. Mielőtt elkezdtem konditerembe járni otthon tornáztam, neten rengeteg 20-50 perces lightostól a Rubint Rékás "most meghalsz"-ig minden található.:D Azzal is remekül működött a folyamat.

2016. jún. 27. 08:17

Sziasztok!

A fórum nevéből (címéből) kiindulva nem erre számítottam, hogy itt ilyen olyan "csoda" módszerekről folyik majd a "vita". Ha ennek van külön fóruma akkor ez oda tartozik. Engem személy szerint nem érdekel, hogy mi a legújabb fogyi trend sok-sok tízezer forintért. Nem szeretném kilenc nap alatt leadni ami kilenc hónap alatt jött rám. Igen igen tudom ez csak egy tisztító kúra és stb stb... De ha egy év alatt nyerem vissza a számomra is elfogadható súlyt akkor egy év alatt. Kivárom... Egyszóval aki május óta fogyókúrázik milyen eredményeket ért el otthon diétával esetleg némi mozgással, életmódváltással mindenféle külön gyógyszeres, módszeres, ilyen szeres olyan szeres segítség nélkül?

103. GraceK
2016. jún. 26. 22:39

Luluval (mint egyetlen kipróbáló az általad említett 10(?) ember közül) beszélgettünk erről a módszerről, amikor Te puffogva idejöttél védeni a módszert. Mi ketten előtte és utána is normálisan kommunikáltunk egymással. Aki a feszültséget szítja..sajnos csak Te vagy, de persze ezt nehéz észrevenni.=/

Itt senki nem mondta senkinek, hogy hogyan fogyjon. Mindenki azt teszi a testével, amit jónak tart. A tapasztalatainkat-kételyeinket beszéltük meg a módszerrel kapcsolatosan. Ennyi az egész.

Kérném a topic tulaját, hogy törölje ezt a kommunikációt, mert SEMMI köze a topichoz, köszönöm.:)

102. GraceK (válaszként erre: 58. - Fit-Timi)
2016. jún. 26. 22:28
Ne ide járj...pls!
101. Fit-Timi (válaszként erre: 100. - GraceK)
2016. jún. 26. 22:01

Én is végeztem az biztos, mint az előző hozzászólásomban is írtam. Nem én reklámozom hanem Te, mert én ki sem ejtettem a számon egyszer sem, egy előttem fórumozó (sőt mit egy, kb 10!) írt erről a módszerről és arra léptél Te fel támadólag.

ÉS szerintem nem kellene megszabnod senkinek sem, hogy mivel fogyjon, mert a fórumnak ez a témája, így egyáltalán nem off, amiről a szó folyik!

100. GraceK
2016. jún. 26. 21:36

Inkább menj és hirdesd a c9 diétádat/méregtelenítésedet az arra nyitott topicban és próbálj meg nem tele offolni egy olyan topicot, aminek semmi köze az általad reklámozott módszerhez.

Ezt mindannyiunk nevében köszönöm! Végeztem a Veled folytatott magasröptű társalgással.

99. Fit-Timi (válaszként erre: 98. - GraceK)
2016. jún. 26. 21:05

Te jó ég! Honnan szedsz ilyeneket?! Esküszöm meg fogok kérdezni egy szakterületen dolgozót erről, mert nagyon fáraszt ez az állandó tömegriogatás! De bezzeg a patikai C-vitamint azt szedik tonnaszámra az ilyen emberek mint Te, már ne haragudj. Annak is utána jártál, hogy azt hogyan állítják elő meg miből??? Tudnék egysmást mondani a legnagyobb hazai gyógyszergyárról is.........

Én csak az mellett próbálnék állást foglalni, hogy az emberek a természetes forrásból kapott vitaminokat és hatóanyagokat használják, ha meg akarják őrizni az egészségüket,erre jönnek az ilyen emberek, akik "profi netbúvárok", de semmi más és harcolnak konkrétan minden ellen.

Ne haragudj, de mostmár nekem is elment a kedvem a fórumtól is meg kb. az élettől is, amikor ilyet tapasztalok. Miért kell ezt csinálni?! Majd azt éred el, hogy az összes fórumozó kilépked a fórumokból, mert csak a Te harcodat olvassa mindenhol...

98. GraceK (válaszként erre: 95. - Fit-Timi)
2016. jún. 26. 19:52

Gondolom ezeket a "kontra" dolgokat direkt nem másoltad be:


-állatkísérleteknél vese és máj nagyobbodás lépett fel

-nagyon kevés tanulmányt végeztek az anyaggal: 19 db. Az aszpartám esetében 598,a szaccharin esetében 2374 tanulmány született. (Dr.Gunda szerint ez már szerteágazó kísérletnek felelt meg!?)

-mostanáig emberrel kapcsolatban hosszúidejű vizsgálat NEM volt

-az emésztőszervekben felbontás következtében a diklórfruktóz hatása az emberi szervezetre még nem volt alaposan megvizsgálva.

-a szukralóz 2%-ban más, káros hatású elemeket, nehézfémet (pl. ólom, arzén, stb.) tartalmaz.

az ürülékkel a környezetbe kerülő "mesterséges" anyagok hatása az élőlényekre teljesen ismeretlen.

97. GraceK (válaszként erre: 96. - Zsuzska_70)
2016. jún. 26. 19:50
Ügyes vagy Zsuzska.:) Menstruáció előtt amúgy is vizet köt meg a szervezet, szóval tuti többet fogytál már, csak az a fránya női rendszer.^^:D
2016. jún. 26. 13:39

Sziasztok. A heti mérleg eredménye még fél kg. :)

kicsit többet ettem meg meg is fog jönni. . De igy is jó. Kitartás mindenkinek! ! Szép vasárnapot!

95. Fit-Timi (válaszként erre: 89. - GraceK)
2016. jún. 26. 12:19

A szukralóz módosított nádcukor, melyet természetes cukormolekulából állítanak elő. Az átalakítás eredményeként egy olyan nagyon intenzív édesítőszert nyertek, melynek tiszta, minden mellékíz nélküli tökéletes cukor íze van, magas hőmérsékleten csakúgy, mint oldatban stabil, sütéshez, főzéshez is kiválóan felhasználható.


Legfontosabb tulajdonsága, hogy a metabolizáció során szervezetünk nem úgy ismeri fel, mintha cukor lenne, ezért alig szívódik fel, a felszívódó rész pedig nem-toxikus összetevőkre bomlik, és a vizelettel kiürül. Tehát fogyasztásakor nem veszünk magunkhoz kalóriát, a szukralóz nem metabolizálódik energiaként. Mivel szervezetünk nem cukorként azonosítja, így nincs hatással az inzulin egyensúlyra, nem okozza vércukorszintünk emelkedését.


Az elfogadott napi mennyisége testsúly-kilogrammonként 15 mg, ami igen nagy biztonsággal megállapított határ, hiszen a vonatkozó kutatások azt mutatják, hogy mellékhatás -mentesen még 1500 mg/testsúly-kilogramm is fogyasztható káros hatások nélkül. Ez csupán teória, hiszen ilyen mennyiségű „édességgel” szervezetünk sosem találkozik még egy hét alatt sem.


A szukralóz az aceszulfám-K kiegészítő adalékaként kiváló tulajdonságú édesítőszert eredményez, melynek semmilyen toxikus hatásáról nincs feljegyzés, ellenkezőleg, több, mint száz célzott tudományos munka bizonyította egészségre ártalmatlan voltát.


Az Europai Unioban E-955 kóddal rendelkezik, élelmiszerként korlátozás nélkul forgalmazható.


Az utolsó mondatra felhívnám a figyelmedet, mert az EU nem arról híres, hogy engedékeny lenne szabályozások terén...

94. Fit-Timi (válaszként erre: 88. - GraceK)
2016. jún. 26. 12:08

Nem napi 600 kcal-t viszel be, mert a termékekkel plusz 200 legalább ha nem több.

Nem adsz le izomból egy dekát sem, mert naponta legalább kétszer iszod a fehérje shake-et, amit sportolók, futók pont azért használnak, hogy a fokozott igénybevételek után a szervezet ne az izomból táplálkozzon.

Még egy érv, hogy nem adsz le izomból, hiszen minden nap sportolnod kell, ami nyilván fejleszti az izomzatodat.

A márka pedig annak túlárazott, aki nem próbálta sosem és nem tudja mit kap cserébe a pénzéért, érdekes, hogy aki kipróbálta az esetek 80-90%-ban folytatja a használatát (minden termékre értem, nem csak a C)re).

A Forever alap gélje (nem az ízesített fajták) 98%-os és nem mindegy, hogy milyen tisztaságú és hogyan van (van-e) stabilizálva, mert ha nincs akkor semmit sem érsz az akárhány%os aloe tartalommal ha kiment belőle a tápanyagtartalom + az sem mindegy melyik "fajá"-t használják mert nem mindegyik magas hatásfokú (tehát hiába a 99,akárhány % ha nincs benne annyi tápanyag).

A fehérje-, esszenciális zsír-, minőségi ch fogyasztást szintén segítik a programban lévő termékek, illetve ennyit meg kell tudjon oldani az egyén a programban foglalt szilárd táplálék fogyasztásán belül, ha tudatos táplálkozásra próbál épp áttérni.

93. GraceK (válaszként erre: 92. - Forever Lulu)
2016. jún. 25. 19:43

Nem kell bemutatni a vádlis dolgot..a legtöbb testépítő megirigyelné. :D Ilyen csizmás problémáim nekem is vannak bőven, utálom is nagyon.


A víz..az meg elhatározás kérdése, igaz kicsit agybaj, amikor 5 percenként megjelölnéd az aktuális villanyoszlopot, de kibírható.:D


Nyugi, már csak 1,5 hónap és túléled életed legfontosabb napját, addig meg örülj, ha kibírja a párod a "dagadt vagyok" mániád.:D Szegényke, sajnálom egy picit.

92. Forever Lulu (válaszként erre: 91. - GraceK)
2016. jún. 25. 16:38

:D :D :D Én már nagyon nagyon rég elvesztettem azt ! :D nem csak most az esküvő előtt :P


Amúgy tudod mi a trükkje a dolognak :D amolyan 22-es csapdája :D hogy az ember úgy van vele, hogy " b*szki ennyi pénzért megvettem akkor muszáj betartanom" :D de amúgy tényleg top 10-ben benne van a marketing háttere a dolognak!


De jól bírod a 4 litert :D 3 nál már a fejemben a We are the champions szól :D :D :D


Amúgy rajtam ilyen makacsul ragaszkodó meg sunyin megbújó hájacskák vannak :D se mellem se hasam nincsen szinte befelé horpadok :D :D viszont ehhez képest nagy a fenekem meg vastag a combom és a felsőtestem hossza meg a lábaim hossza nem arányos :D rövid tömzsi vaskos virgácsaim vannak, erőteljes-izmos vádlival... (utálom) ... futok két kört vagy felmegyek egy hosszabb lépcsőn és úgy bedurran azt hiszik hogy ilyen kondiszökevény vagyok :D... nagyon fiús amúgy... nem jó dolog.. téli szexi csizmák zöme nem éri be...

91. GraceK (válaszként erre: 90. - Forever Lulu)
2016. jún. 25. 15:53

Szia Lulu!


Tudom, hogy hasonlóképp gondolkodunk ezekről a dolgokról. Múltkor már meggyőződtem róla, amikor leírtad, hogy sport és mozgás nélkül úgy sem lehet maradandó dolgokat "alkotni". Itt meggyőztél, hogy szerinted is furcsaság, de kipróbálható.:)


Örülök, hogy sikerült ilyen sokat változtatni a testeden.:)

Mindig meglepetésként olvasom milyen "nagy dolog", hogy vki elkezd sokat inni.:D Én anno megtanultam, hogy napi 3-5l folyadék SEM sok, úgyhogy törekszem a 4l körüli mennyiségre minden nap.:) Túl sok bear gryllst néztem.


Szerintem egyébként egyetérthetünk abban, hogy bármilyen 600kcal-os diéta +1-2 fehérje/nap és fél óra mozgással ugyanilyen hatást lehet elérni a 9 nap alatt. Zseniális a marketingje a dolognak és irigylem azokat, akik helyettem ilyeneket találnak ki. Egyszer nekem is sikerül majd.


A képeid alapján most sem mondanálak még csak "van rajta felesleg"-nek sem, de tudom a menyasszonyok elvesztik a józan ítélőképességüket az esküvő előtt.:D

90. Forever Lulu (válaszként erre: 89. - GraceK)
2016. jún. 25. 15:23

Szia Gracek! :)


Tudom, hogy kb egyformán gondolkodunk ezekről a diétás őrületekről. :) És én önmagam meghazudtolva végigcsináltam ezt a c9-et ma van a 9. napom és tényleg jók az eredményeim :) amit le is írok mindjárt.


A túlárazottságát nem vitatom mert az (hál isten nem teljes áron vettem).. nem bántam meg.

az aloe nagyon jó dolog... attól független hogy a gondolatától hogy innom kell behányok :D


Amúgy amit szerintem félre értettél - illetve a kommentelők nem (köztük én is) nem írták le érthetően, az az hogy azt hiszed hogy napi 600 kcallal élünk a 9 nap alatt... :) Ez NEM IGAZ!!!! 600 kcal a szilárd táplálék a 3. naptól a 9. napig. VISZONT ezeken a napokon többször iszol fehérje shéket (nem keveset) így a napi fogyasztásod bőven 1000 kcal felett van :) TEHÁT A SZERVEZET NINCSEN KIÉHEZTETVE...

Bár ettől független lelkileg megterhelt, hogy a reggelim és mondjuk a vacsorám híg cucc ...


termék minőségét illetően csak külső információkból tudok példát hozni:

munkatársam mikor meglátta nálam az aloe gélt, első kérdése az volt honnan szereztem mert neki is kellene. Mesélte hogy anno ez a fajta aloe a gyomorgondjait megoldotta, viszont a drágasága miatt végül később egy a drogériákban kapható verziót vett töredék áron. Azt mondta hogy ennyi erővel vizet is ihatott volna annyira hatástalan volt neki. (sem állagra sem ízre sem hatásfokra nem hozta a szintet). De ettől független mivel én sem fogok ilyen drága cuccot venni így jövő héttől drogériás-bioboltos aloét fogok tesztelni.


na de jöjjenek a centik meg az adatok! :)


összesen 2,3 kgt fogytam

a legtöbb mellkasból ment le 4,5 centi

derék-vádli 3-3 centi, csípő - comb 3,5-3,5 cm

felkar 1

összesen 18,5 cm mínusz

ÉS jó rám az a szűk csizma amit télen nem tudtam már hordani :D ÖRÖM ÉS BOLDOGSÁG VAN :D

Ja és folytatom tovább, bár nem veszem meg a következő lépcsőfokot (f*t1 program) mert baromi drágának tartom. De ha valakinek kedvet csináltam a c9 - hez örülök! Ennek a 9 napnak több tanulsága is van:

- kiderült hogy kevesebb kajával is jól lehet lakni

- kiderült hogy eddig borzasztó keveset ittam...

- kiderült hogy van kitartásom, csak motiváció kell hozzá.


NEM HITTEM A PROGRAMBAN és abban sem hogy végig fogom tudni csinálni.főleg az első két nap...


Hajrá mindenki! Még a végén vékony leszek az esküvőmön :D :D :D :D

89. GraceK
2016. jún. 25. 11:31

Még jó, hogy eddig nem merültem el a részletekben, most már bátran mondhatom, hogy baromság az egész!

Méregtelenítés egy mesterségesen előállított édesítővel (fehérje-szukralóz), ami máj és vese nagyobbodást okoz, és különböző nehézfémeket tartalmaz (ólom, arzén). Huh, ez aztán a méregtelenítés! Ráadásul, étvágygerjesztő hatása van(?) tök logikus egy diétában.

Sorry a sok off-ért, tudom, hogy nem erről kellene szólnia a topicnak, csak nem szeretem, ha hülyeségeket akarnak lenyomni a torkomon.:S

88. GraceK (válaszként erre: 87. - Fit-Timi)
2016. jún. 25. 10:43

Szóval szerinted a "végleges változást" azzal éred el, ha napi 600 kalóriát viszel be a szervezetedbe(mint a 9 napos okosságban van, leszámítva az első 2 nap 50kcal-os mennyiségét)? A nagyon elhízott (BMI>35) betegnek szoktak kényszerdiétát előírni, ami ezt a kalóriamennyiséget tartalmazza. Egy átlagos nőnek a napi kcal égetése 1400-1800kcal és akkor egész nap otthon ült, nem sportolt semmit. ÉSSZERŰ, hogy ha 600kcal-t eszel életed végéig, fogyni fogsz (persze a kérdés, hogy miből is?, mert az hogy izomból ledobsz 2kg-ot még zsírból 1kg-ot, nekem nem tűnik jó biznisznek). Ezért néz ki úgy sok ember "fogyás" után, hogy lóg rajta minden (nyilván nem arról beszélek, ha valaki 50kg+-tól szabadul meg). Amikor sok nő büszkén mondja, hogy ő most fogyott 12kg-ot, de a segge a térdével egy magasságban van..az nem tudom kinek "szexi", bár nyilván büszke lehet, mert hiszen ő lefogyott 12kg-ot.


A másik dolog, szerintem mindenki tisztában van vele, hogy a FOREVER márka túlárazott. Amennyiben veszed a fáradtságot, utána olvasol néhány cikknek, akkor szembesülsz azzal, hogy más márkájú termékek (amik kevésbé ismertek pl. Dr.Herz), ugyanolyan, ha nem jobb(pl. a FOREVER Aloe Veraja 96%-os tisztaságú, míg a Medicura Aloe Veraja 99,55%), összetételű készítményeket kívánnak fogyasztásra. Mindenki maga döntse el persze, hogy mit akar fogyasztani és mennyiért, csak NE védj meg olyan dolgokat, amiknek csak részben jártál utána.

Amennyiben a "FIT" jelző valós a nevedben, tisztában kell lenned az elegendő fehérje, esszenciális zsír és minimalizált, de minőségi ch fogyasztásával. Egyszer bele lehet persze futni, kipróbálni és elmondani a véleményeket, de szerintem többre nem jó. Nyilván ez az én véleményem, mindenkinek megvan a sajátja.

87. Fit-Timi (válaszként erre: 77. - GraceK)
2016. jún. 24. 15:24

Abban az estben, ha a tisztítás után visszatérsz a McDonalds-ra és a csülökre (ezt nem konkrétan rád értem,hanem általánosságban)valószínű,hogy visszajönnek a kilók, de az nem azért van, mert nem volt jó a méregtelenítés,hanem azért mert 2000 kalóriával többet viszel be, mint amennyire a testednek szüksége van.

Elég logikusnak tűnik, hogy ha végleges eredményt akarsz, akkor végleg meg kell változtatnod az étkezési szokásaidat...

86. Fit-Timi (válaszként erre: 78. - GraceK)
2016. jún. 24. 15:19

Erre kíváncsi lennék, mert eddig még nem hallottam arról, hogy ugyanolyan összetevőjű termékeket forgalmazna bármelyik másik cég... Arról nem beszélve,hogy az sem mindegy miből szerzik a hatóanyagokat,ha méregteleníteni akarsz akkor ne mérgekkel próbálkozz (mert a laborban kutyult "vitaminok" sem mások).

Az is árulkodó,hogy ennyivel kevesebb az ára,ugyanis valószínű nincs minőség mögötte,ennyiből nem lehet azt a hatásfokot elérni. Az pedig,hogy végre a mindennapi minimálisan is szükséges rost mennyiséghez jut a test (mert sajnos egy-két ember lusta biztosítani a kellő mennyiségű rostot magának),ne kereszteljük át hashajtásnak szerintem...

2016. jún. 22. 10:50

Ma van a 6. nap úgyhogy mérlegeltem én is meg centiztem is. Egyenlőre a 3. nap adataihoz képest írom le a változást nem az elsőhöz (azt majd a végén a 9. napon):

Mellkas: -0,8 cm

Felkar : makacsul változatlan

derék: -1cm

csípő: változatlan

comb: -1cm

vádli: -0,5 cm

kg: -0,3kg


Így leírva nem sok de eddig 6 nap alatt a súlyomból majdnem 1,5 kgt, centiben összesen pedig - 12,3cm ment le :)

84. Sasa27 (válaszként erre: 83. - Zsanna1985)
2016. jún. 20. 11:13
Szia, írtam neked az én módszeremről :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook