Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztószerek? Hülyeség lehet?🤔 fórum

Fogyasztószerek? Hülyeség lehet?🤔 (beszélgetős fórum)

17. VendrinerPiroska (válaszként erre: 13. - Anyucikóni)
2018. jún. 10. 19:59

Hashajtókkal okos ember nem kísérletezik.A hasmenéssel nem csak a feleslegesen bezabált zsír és szénhidrát távozik, hanem a szervezet egészséges működéséhez szükséges folyadék, vitamin és ásványi anyag is. A tévében reklámozott zsírmegkötést akadályozó tabletta mellett kötelező a zsírban oldódó vitaminok legalább tablettás utánpótlása. Úgyhogy sokkal jobban jár mindenki egy egészséges diétával, még akkor is, ha ennek betartása néha próbára teszi az ember.

Ha pedig lelassult az anyagcseréd, vigyél be több rostot, igyál több vizet és mozogj többet. Inkább ezekhez szokj hozzá, mint a hashajtókhoz, ami több embert tesz függővé, mint a kábítószerek.

16. Guruljka (válaszként erre: 13. - Anyucikóni)
2018. jún. 6. 18:56

Lehet enni zabkását, zabpehelyből.

Ha teszel bele 1 kanálnyi zabkorpát is, akkor tuti a hatás.


Rostok amúgy is kellenek. A salátácska szinte csak víz, abban ugyan kevés a rost.

Amiben rendes rosttartalom van, az a száraz hüvelyesek és az értelmesebb gabonafélék.

Ezek ráadásul sok ásványi anyagot is tartalmaznak, amikre a szervezetnek szüksége van - a hashajtóval viszont eltávoznak a szervezetből.

15. Channa* (válaszként erre: 13. - Anyucikóni)
2018. jún. 6. 18:42

A hashajtókat én csak végszükségben támogatom, mivel bajt is okozhat, ha hozzászokik valaki. Nélküle már nem fog menni....

A turmixra nem mondtam, hogy egészségtelen, csak annyit, hogy telepakolja a gyomrot. Lehet, hogy te nem eszel majd sokat egy ilyen kúra után, de legtöbben ezt teszik. Láttam sok embert, akik dupla annyit híztak egy-egy sikeres fogyózás után.


A másik: a legtöbb fogyasztószerhez/fogyást segítő szerhez diétás étrendet javasolnak, azaz egyél sok zöldséget és csirkemellet, TK. kenyeret, hagyd el a lisztet, a cukrot, a tejterméket, stb., mozogj sokat, a napi bevitt kalória kevesebb legyen az eddiginél, stb. Ehhez az étkezéshez nem kell támogatás, mert amúgy is fogy tőle az ember...

2018. jún. 6. 12:41
Igen, vannak jók de azok nem fogyasztószerek,hanem étrend kiegészítők. Segítik a zsírégetést és a diétát,de magában semmit nem használ. Nem csodaszerek, magától nem működik. Csak diétával és edzéssel. Nézz szét a shop builder oldalon, ott a termékek alatt vannak vélemények is.
13. Anyucikóni (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. jún. 6. 09:44

Annyiban állnék ezek mellé a szerek mellé, hogy akinek kell a lendület, hogy elinduljon a fogyás, annak segíthet. Mert ha én iszom a turmixot például, és x időn belül abbahagyom, akkor nem leszek olyan ostoba, hogy elkezdjek zabálni.

Illetve a hashajtók meg azért hatásosak, mert aki diétázik lelassulhat az anyagcseréje, a tabletta meg segít. Meg jól laposítja a hasat. ;) :P

12. imaginary (válaszként erre: 1. - Dreamer19)
2018. jún. 6. 09:12

Soha semmilyen "fogyasztószert" nem használtam. Féltem az egészségem.

Saját erőmből is képes vagyok normális ütemben, ésszel fogyni.

11. Roxa7
2018. jún. 6. 09:06
"Fogyasztószerek" ez egy nagyon hülye megnevezés, ilyenek nincsenek. A "turmixok" pl. fehérje turmix étrend-kiegészítő, ami már egy sokkal pontosabb megnevezés. Jól alkalmazva őket egy átgondold étrend részeként hasznos kiegészítők lehetnek, de csak kiegészítők. Ugyanez igaz a "zsírégetőkre" is. Mondjuk 90% az étrenden és a életmódon fog múlni, a többi lehet a kiegészítő.
2018. jún. 6. 08:08
Igen! Először a pénztárcád vékonyodik meg, utána a maradék pénzből már kevesebb normális kajára futja, előbb utóbb te magad is kezdel majd vékonyodni, ha kevesebb mekis kaját, habos sütit és hasonlókat eszel.
9. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. jún. 6. 00:51
igaz
8. Guruljka (válaszként erre: 4. - Bozsu55)
2018. jún. 5. 23:06
Nemcsak ő. A BBC Earth adón elég gyakran foglalkoznak vele.
2018. jún. 5. 22:19

Szerintem a fogyasztószerek veszélyesek vagy nem hatnak.

Voltak olyan tabletták, amiket betiltottak. Nagyon megemelték a pulzust és voltak akik meghaltak tőlük. ezért lettek betiltva. Volt aki agyvérzést kapott, mert a pulzus mellett a vérnyomást is emelik.


A teák pedig hashajtók, ami ugye nem igazi fogyás.


Vannak olyan szerek, amik a szírt nem engedik lekötődni, azoktól pedig folyik ki a széklet az emberből. Hát nem lehet túl kellemes.


Vannak turmixok, amik azért lehetnek hatásosak, mert teletömik a gyomrot, így kevesebbet tud enni, aki szedi.


Ezek mind csak addig hatásosak, amíg fogyasztja az ember, utána meg visszatérve a régi étkezésre jön a dupla annyi hízás.


Én mindenkinek azt javaslom, hogy ne szedjen semmi ilyet, mert az általam ismert mellékhatásokon kívül még létezik számtalan olyan mellékhatás, amit nem hiszem, hogy akar valaki magának.


mértékletes étkezés, megválogatott ételek és mozgás. Ennyi a titka a normál alkatnak.

2018. jún. 5. 21:18
a csoki az igazi
5. bnusinna (válaszként erre: 4. - Bozsu55)
2018. jún. 5. 21:14
Ezért raktam idézőjelbe.....
2018. jún. 5. 20:41
Méregtelenítés mint olyan nincs,ezt már Dr Zacher Gábor megmondta!
2018. jún. 5. 19:52
Én anno próbáltam a tv-ben sokat reklámozott turmixot. Az tényleg jó, bár elég egyhangú, és kitartás kell hozzá. A két hetes programja pl egy hosszabb fogyókúra elött kifejezetten jó lehet, " méregteleníteni". De önmagában is hatásos. Én mondjuk mert sokat vagyok talpon munkába nem a gyors 2 hetes programot csináltam.
2. kisj
2018. jún. 5. 19:47

Mindegyik jó.

Pénzköltésre.

2018. jún. 5. 19:42
Sziasztok! Az érdekelne, hogy milyen tapasztalataitok vannak a fogyasztószerekről, tényleg lehet tőle fogyni? Vagy csak pénz kidobas? A bogyók jobbak vagy a turmixok esetleg a teák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook