Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztó répás ital fórum

Fogyasztó répás ital (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyasztó répás ital

1 2 3 4
2010. júl. 30. 13:45
Ezzel csak egy a baj, hogy lehet, hogy lemegy vele pár kiló 4 nap alatt, de az szinte mind víz lesz, esetleg izom.. De zsír biztosan nem, és így csak az ember test zsír százaléka fog növekedni, az meg kinek jó? az én célom legalábbis pont az, hogy azt csökkentsem :)
32. Anyatigris999 (válaszként erre: 1. - PrettyReckless)
2010. júl. 30. 13:25

Tudjátok aki ezt így ide merte írni saját tapasztalat nélkül-nag y felelőtlenséget követett el-égnek áll a szempillám tőle(egy dietetikus)

az ilyen siker diéták mindig ideig-óráig hatnak. utána meg nézzük meg magunkat és kezdődik előlről az egész tortúra- az életünk végéig. Sokkal jobb a lassú és kiegyensúlyozott fogyás+ kicsi mozgás. de ezt már mondták előttem is. Nem véletlenül kerültek ránk a kilók, meg is kellett érte dolgozni rendesen... Az a sok kaja, az a sok rágás, csak az a baj, hogy kevesebb energia kell az ételek megrágásához, mint amennyit hasznosítunk belőlük.

2010. júl. 30. 13:24
Nem reklámozom csak találtam a könyvet és gondoltam ha valaki csinálta már akkor beszámol róla, de én el se kezdtem csinálni!!!:)
30. turbolya (válaszként erre: 29. - Loch ness)
2010. júl. 30. 13:15
Jaja. :))
29. loch ness (válaszként erre: 27. - Turbolya)
2010. júl. 30. 13:12
Egyszerre gondoltuk :)
2010. júl. 30. 13:11

Nagyjából mindent leírtatok, amit gondoltam... Mondjuk ha valaki ezt nem kutyulja össze, hanem szépen megeszi-megissza, még finom is lehet. Persze kicsit kevesebb vízzel... De attól, hogy 4 nap alatt 6 kg, számomra azonnal hiteltelenné vált.

Viszont jó, hogy a répára felhívta a figyelmemet, holnap be is szerzem a piacon és iszogatom - de csak egy kis vízzel!

2010. júl. 30. 13:09

Furcsa ez a cikk, totálisan reklám benyomását kelti. De minek egy hányadékhoz hasonló löttyöt reklámozni? Pedig tényleg olyan a szövege, mintha ilyen "rendelje meg most" reklám lenne. Valaki írta, hogy valami regisztrálós oldalról származik, ez a magyarázat észszerűnek tűnik.

Egyébként minek ezekből a hozzávalókból ilyen löttyöt gyártani? Párolva együtt fogyasztva, egész ehető kajákat lehetne belőlük kihozni, a vizet meg lehet mellé fogyasztani. :P

26. nyuszababa (válaszként erre: 15. - Kiarakyl)
2010. júl. 30. 12:31
nemtudom, én is megtanultam a saját káromon, hogy a villámdiéták felejtősek meg az 1 hét alatt - 20 kg. inkább számolgatok és tornázok
2010. júl. 30. 12:18

Szia Cikkíró!


Te ezt már kipróbáltad?

Tényleg hatásos? Amennyiben próbáltad, mennyit fogytál?

2010. júl. 30. 11:57
szerintem ha az ember 6napig zöldségeken vizen él bizti fogy is,én a meleg alatt alig ettem és csak ittam 5nap alatt 4kg-ot fogytam...
2010. júl. 30. 11:41
Ezeken a nyári meleg napokon meggondolandó, nyers tojás és gomba fogyasztása, még ha hűtőben tároljuk is.Szerintem felelőtlenség-sok kipróbálni, de aki csinálja, annak sok sikert.
2010. júl. 30. 11:20
Elképzeltem ezt a kotyvalékot. Ehez gusztus is kell. Látványtól elmegy az ember étvágya,nem hogy még meginni...Inkább keveset eszem de többször és odafigyelek hogy mit. És még tornázom. Lassan de biztosan menjen le az a fölösleges kiló.
21. Binky (válaszként erre: 13. - Bb3ed1fd5e)
2010. júl. 30. 11:15

A kukorica a szénhidráttartalma miatt kell, hogy a diétát végző illetőben legyen egy kis szufla...

a barna rizs meg remekül méregtelenít, rostdúsabb egyrészt mint a fehér rizs(ami viszotn a bélbe kerülve tényleg oylan, mint a ragasztó)

20. neni1 (válaszként erre: 1. - PrettyReckless)
2010. júl. 30. 11:12
Hát a mi macskánk meg lovat fogott!!!
19. Binky (válaszként erre: 9. - Kiarakyl)
2010. júl. 30. 11:10

Csinálj meg egy léböjtkúrát.


Én kedden tartottam egy víznapot, két napig meg barna rizsen és zöldségeken éltem. Ez nem valami önkínzás nálam, csak kompenzálok.

Az eredménye megvolt, ma már 'normálisan' eszem, kicsit szűkült a gyomrom, és kevesebbet mutat a mérleg.

18. Binky
2010. júl. 30. 11:07

Ebben semmi csodálatos nincs. Lékúra, minimál kalória.

Az jó, hogy legalább van benne tápanyag, de ennyi erővel meg is ehetnénk a kaját, ahelyett, hogy megisszuk.

2010. júl. 30. 11:06
Ja, és hozzátenném, hogy szerintem ezzel az fogy 6kg-ot 4 nap alatt, aki legalább 100kg-ról indul és előtte nem fogyókúrázott.
16. kiarakyl (válaszként erre: 13. - Bb3ed1fd5e)
2010. júl. 30. 11:00
Ez így nem igaz! Az a baj, hogy az emberek többsége a fogyókúrára bíz mindent. Hogy utána mi lesz az meg le van szarva. Igen is lehet ilyen módszerekkel fogyni, csak aztán nagyon észnél kell lenni. Az ilyen gyors fogyókúrák valóban nem a legideálisabbak csak a gyors eredmény ösztönzőleg hat, de gondoljunk bele végül is nem génmanipulált szintetikus anyagokból készült atomreaktor készül megenni aki meg akarja csinálni ezt a diétát, hanem egészséges, emberi fogyasztásra szánt élelmiszereket. Csak éppen elég gusztustalan formában. Ha van hozzá gyomra és tisztába van vele hogy mi jön a 4 nap után, akkor nekem áldásom rá.
15. kiarakyl (válaszként erre: 12. - Nyuszababa)
2010. júl. 30. 10:49
Igaz. Ez elméletben szép is, csak van hogy az embert elkapja a gépszíj és megcsinál hülye gyorsdiétákat. Én már csak tudom. Na de ez a répás agyrém már nekem is sok.
2010. júl. 30. 10:48

Ha valaki ezt kipróbálja és végigcsinálja...

Hát hajrá!

2010. júl. 30. 10:48
Nem vagyok egy dietetikus, de ez igy elsöre olvasatra is baromsag. Kukorica es rizs köztudottan kemenyitök, nem hajtanak semmit, hanem megkötnek. Persze ha folyadekot veszel csak magadhoz es ilyen alacsony kaloriatartalmut meg hozza, akkor termeszetese, hogy 4 nap alatt kihajt belöled mindent. De 6kg 4 nap alatt? Nekem sikerült egyszer 1 het alatt, az valami fött tojas-salata-repa dieta volt, de a 3. napra annyira undorodtam mindentöl, hogy inkabb nem ettem. En birtam, kolleganöm elajult a munkahelyen. Mindenki lefogyott 1 het alatt 6 kg-t, de ahogy ujra ettünk normalis kajat, vissza is hiztuk. Szoval gyerekek, semmi ilyet nem szabad elhinni. Mozgas fontos, de nem kell cardiora gondolni, lassu izomformalo mozgasforma is megteszi a hatasat, pl. callanetics... nem kell a tüdöt kiköpni! :D Lenyeg: sok zsirszegeny feherje fogyasztasa, kenyer, teszta, krumpli, rizs mellözese, ha nagyon muszaj, akkor teljes kiörlesü, de probaljatok meg inkabb a hagyomanyos köreteket zöldsegköretekkel helyettesiteni. Panirt elhagyni! Heti 1 kg fogyasnal több nem maradando! A kilok nem 1 het alatt kusztak fel rank, nem is varhatjuk el, hogy olyan gyorsan megszabaduljunk tölük. Tartosan gyorsan csak plasztikai sebesz altal lehet fogyni.
2010. júl. 30. 10:42
inkább menjen le 1 hónap alatt 5 kg tornával és normális diétával :)) ezt még olvasni is borzasztó :(((((
11. kiarakyl (válaszként erre: 8. - Nebosszancs)
2010. júl. 30. 10:35
És nincs hatékony edzés megfelelő táplálkozás nélkül. Valamint hatékony fogyás diéta nélkül (csak mozgással). Szerintem aki diétába kezd, hagyjon fel egy időre a nagy edzésekkel. Persze azzal tisztában kell lenni, hogy hogy is működnek a dolgok a fogyókúra után. Na akkor jön a nagy edzés és a kiegyensúlyozott kajálás. Sokszor a fogyi utáni súlytartás keményebb, mint maga a fogyókúra.
2010. júl. 30. 10:34
4kg 6nap hahaha... komolyan van aki ezt elhiszi, netan meg csinalja is?
2010. júl. 30. 10:29
Majdnem elcsábultam erre a 4 nap 6 kg-ra. Persze tudom, hogy ez hülyeség, nem ma kezdtem a fogyózást de csábító, ha ma csak 4kg sikerülne kb ennyit kellene leadnom. Viszont már attól rosszul lettem, hogy elképzeltem ahogy összekutyulom ezeket a cuccokat. El tudom képzelni, hogy van olyan, akinek bármit bevesz a gyomra. Kíváncsian várom az eredményét. Én szerintem maradok a level diétánál így a finishbe. Lehet hogy a gyakorlatban nem olyan hatékony, de legalább olyan dolgokat eszek, amiket szeretek.
2010. júl. 30. 10:25

Nincs fogyás mozgás nélkül :)

A mozgás az kell. Nem attól fogja jól érezni magát az ember, hogy tesped a fotelben és issza ezt a löttyöt (szörnyű íze lehet).

Aki elég bátornak érzi magát, hát hajrá!

2010. júl. 30. 10:21
Ez az egész egy letölthető könyvből van - ingyenes fogyis csodaszert kínál a honlap, ez azt jelenti, hogy ingyen letöltheted a könyvet. Közben persze regizni kell, címgyűjtéshez jó. És ha nagy a forgalma a honlapnak, a hirdetők is szépen fizetnek.Szóval egy jó kis üzleti fogás az egész... persze attól még a turmix biztosan vízhajtó, zsírégető és tisztító (bár a konzervadalékok miatt nem igazán tisztíthat), lemegy vele 1-2 kg, ami minden léböjtnél lemegy. Éhség nincs, és egy életmódváltás előtt jó lehet, de akkor már inkább valami ízleteset válasszon az ember, zöldséglé, gyümölcslé... minek kínlódni még az ízzel is.
6. tina68 (válaszként erre: 2. - 8e163afeff)
2010. júl. 30. 10:18

Ettől féltem én is:-(


A lelki szemeim elött láttam a kinézetét, és nem tűnik bizalom gerjesztőnek:-(

Nekem!


De aki kipróbálja, attól szivesen várom, a tapasztalatokat!

2010. júl. 30. 10:17

Nem hiszem el, hogy megint egy csodaital:):)

És azt sem hiszem el, hogy 4 nap alatt 6 kg:)

És az egészet nem hiszem el:D:D:D

Sok sikert hozzá!

2010. júl. 30. 10:15

így elképzelve szerintem is hányadékhoz hasonló....és hosszú távon nem művelhető....


Furcsa hogy valaki ezt véletlen "találta" ki. Ki az aki önszántából, mert ilyen ízlése van, ilyen kotyvalékot iszik?????????????????

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook