Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez beszólás volt a fogorvostól, vagy én értem félre? fórum

Ez beszólás volt a fogorvostól, vagy én értem félre? (beszélgetős fórum)


1 2
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Epresturmix)
jan. 28. 09:50
Melyik fórum az?
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Lolita2112)
jan. 26. 10:18
Sokat fizettem neki.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Loch ness)
jan. 25. 09:40
Egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy kellene rá valamit reagálni, de aztán mégsem. Megfutamodtam.:)
jan. 25. 05:45
szerintem egy fogorvos ne legyen bunko!
jan. 25. 04:37
Mindenképpen bunkó volt valamennyire, pláne, ha ezzel abba is maradt a téma. Lehet, hogy poénkodni akart, de akkor utána komolyra kellett volna fordítania a szót és válaszolni. Szerintem hozd fel még egyszer a témát, és szedd ki belőle a választ. Ha amúgy rendes doki és jóban vagytok, akkor szerintem el lehet nézni neki egy ilyen kisebb bunkóságot. De ha továbbiakat is tapasztalsz tőle, akkor már érdemes elgondolkodni rajta, mennyire veszi komolyan a fogaid kezelését.
37. Epresturmix (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 23:57

Entschuldigung!!! 😊

Volt egy hasonló fórum nemrèg…

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Epresturmix)
jan. 24. 23:51
Sosem szólt be. Sőt, megdicsérte, hogy szép az ínyem. Mert korábban tényleg voltak bajok, de amióta ő kezel, azóta teljesen szuper a szájhigiéniám.
jan. 24. 23:41
Nem te vagy akinek múltkor beszólt a fogdoki hogy büdös a szája?
34. Miss Sárika (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 23:22

Túl szigorú vagy! 🙂


A fogorvos beülteti a székbe az új beteget, s hosszan nézi.

- Maga nagyon ismerős nekem... Megvan. Maga az a közterület-felügyelő, aki tegnap megbüntetett, mert tilosban parkoltam…


…és jöhet a trepanálás, a retenció, a wax-up, a kürettálás, a gradia és társai… 🙂

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Greeneyed)
jan. 24. 23:20
Flegma válasz, de nem beszólás.Ez érdekes definíció.
32. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 22:55
Flegma válasz, de nem beszólás. Valószínűleg arra gondolt, hogy ez elsősorban esztétikai probléma. Szóval nem "baj", de ha téged zavar, akkor az.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Miss Sárika)
jan. 24. 22:37
Feljelenteném!
30. Miss Sárika (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 22:04

Inkább fordítva! Az orvos is ember!


…de éppen lehetne félisten is! …mert mit szólnál hozzá, ha dühében cápafogakat készítene…?! 🙂

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Miss Sárika)
jan. 24. 21:40
Az ember is orvos? azt hittem, félisten.
28. Miss Sárika (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 21:35

Talán azért szólt be, mert ő is csak egy esendő ember. Rossz napja volt. Van ilyen. …Soha nem tudhatjuk, hogy mások min mennek keresztül!…

Ne legyünk önzőek. A mi kis lelkivilágunkba is belegázolhatnak “véletlenül”. 🙂

jan. 24. 20:42

Remélem előbbi.

Miért szólogatna be egy egyébként jól fizető páciensnek? Mert nem kevés pénzt hagytam ott. Tudom, én hibám volt és fizettem is az arany kezének.

Egy orvosnak sokféle beteget kell kezelnie és én még szerintem a tájékozott páciensek közé tartozom.

jan. 24. 20:23
Hát sztem ez lehet egy félresikerült poénoskodás, de akár direkt beszólás is 🤷‍♀️ Ha amúgy is szokott vicceskedni, meg közvetlenebbül beszéltek egymással, én nem venném magamra. Mondjuk egy alkalmat amúgy sem, az embernek van, hogy kicsúszik vmi baromság a száján, gondolom orvosokkal is megesik. Ha amúgy normális, jól dolgozik stb. akkor engedd el :-) Ha legközelebb is beszólogat akkor meg engedd el. Szerintem sincs orvosnál ilyen, hogy "hülye kérdésre hülye válasz", az (is) a dolguk, hogy a kezelésről normálisan tájékoztassanak...
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Enissa)
jan. 24. 20:13
Egymással szemben álltunk, szembe néztünk, ahogy átlagosan két ember kommunikál.
24. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 19:29

Ennyiből én meg nem tudom állapítani, ehhez kellett volna látni, ahogy közben gesztikulál az arcmimikája, a hanghordozása sem elkerülendő.

Odavethette foghegyről, lesajnálóan, de lehetett egy humoros pasi is, aki megjegyezte viccesen, hogy neki ugyan nem baj.

Rohadt nehéz az emberekkel kommunikálni, az egyik azt mondja, ha meg sem nyekken az orvos, hogy fapofa, lenéző, ha magyarázna valamit, hogy hülyének nézi, és meg se próbálja a feszült helyzetet humorral elütni, terelni. Lehet azt hitte, egy cuki betege van és neki ilyen a habitusa, próbál poénkodni, és még azt is hiheti, az volt, ha ott nem reklamáltál.

Tökmindegy bárki, bármit is gondol itt, a lényeg, te ezt sértésnek vetted.

jan. 24. 19:09
Egy időre ez lett volna az utolsó látogatás, mert most kb rendben van minden fogam. Létezik, hogy csak addig volt normális, amíg tartott ez a hosszú kezelésfolyamat?
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - R.Eszter)
jan. 24. 18:34
Nyilván, azért megyek orvoshoz, mert nekem van bajom. Neki egyébként alapvetően szép fogai vannak. (Meg ugye ápolja is).
jan. 24. 18:31
Szerintem is elég flegma volt a válasz és értelmetlen is. Nyilván, miután neked van foghiányod, magadra gondoltál és nem rá.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Anyagi)
jan. 24. 18:27
Fogászati kezelés rossz hatással van a retorikai képességeimre.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Anyagi)
jan. 24. 18:14

35.

Pénz: nyilván, sokba kerül, de ki tudom fizetni, az ár nem tarthat vissza.

jan. 24. 18:14
Igen és elég tahó beszólás.
17. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 18:10

Máskor pontosan azt kérdezd meg, amit tudni akarsz!


Egyébként a döntéshez mindenképpen tudni kellene a korodat!


Igen, a fogak odébb vándorolnak, ha hirtelen fölös helyük lesz.

Sőt, a felső fogak elkezdenek lefele "nőni" ha nincs az ellentétes oldalon (antagonista) fog, ami visszatartja.

De ez hosszabb idő alatt történik meg!


És az is megfontolandó, hogy egy beültetés, vagy bármely pótlás mennyibe kerül.

Annak fényében, hogy milyen az anyagi állapotod és hogy mennyi időre szól majd a megoldás!

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Liliom10)
jan. 24. 17:57
Volt a bölcsfogamon is luk és azt mondta, hogy húzzuk ki, mert csak a baj lesz vele.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Liliom10)
jan. 24. 17:55

Igen, alapvetően jóban vagyunk, mint orvos-páciens.

Mint mondtam, problémás eset vagyok, sokat járok.

1. Sokáig elhanyagoltam a fogaimat, igen, ebben bűnös vagyok.

2. Alapvetően sincs egy amerikai fogsorom, furán vannak a foggyökereim az ínyemben, hol nagyok a rések a fogaim között, hol torlódottak.

14. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 17:52

Alul a jobb oldalon van bölcsességfogad ? Az enyém nem tudott rendesen kinőni, aztán egyszer ki kellett húzni a 7-est, és a 8-as fokozatosan benőtt a helyére. Kicsit dől, és kevés hézag is maradt, de azóta nem volt szájzáram.

Én hagynám így a helyedben. Arra van esély, hogy hosszú évek alatt lefelé nő a felső 7-esed, mert keresi a párját, rágni akar.

Én ezt nem venném beszólásnak a dokitól, nem vagyok ilyen érzékeny. Jól dolgozik ? Ez a fontos !

jan. 24. 17:44

Lehet h beszólás volt, meg az is lehet h csak vicc. Van vicelődő fogorvos is, attól függetlenül h általánosságban utálunk fogorvoshoz menni.

Lehet h csak vidámabbnak szeretett volna látni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook