Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló tabletta pro és kontra fórum

Fogamzásgátló tabletta pro és kontra (beszélgetős fórum)


1 2
21. sunshine24 (válaszként erre: 20. - 474687f420)
2011. febr. 1. 23:18
Sajnos ezt nem lehet tudni, mikor elkezdi az ember, hogy kire hogyan hat. 2 évig nekem is jó volt, aztán jöttek a bajok szép sorjában. Én azóta áttértem az óvszeres védekezésre, ebben legalább nincsen hormon, ami tönkretesz.
20. 474687f420 (válaszként erre: 19. - Sunshine24)
2011. febr. 1. 23:13
Az enyém sima egyfázisú 5 e ft. 3 hóra 6 éves tuti van mert akkor kaptam először, ezzel hozták meg ciszta után, nem volt tőle bajom, így amikor nem gyártották a régi gyógyszeremet, mondtam a nőgyógyinak hogy ez nekem jő, mert ugye mástól bajom volt.Ja nem híztam tőle semmit.talán 1 kg-ot.
19. sunshine24 (válaszként erre: 18. - 474687f420)
2011. febr. 1. 23:03
Milligest. Elvileg kis hormontartalmú, modern, háromfázisú tabletta...
18. 474687f420 (válaszként erre: 17. - Sunshine24)
2011. febr. 1. 23:00
Erről a gyógyszerről beszélsz, mert én úgy tudom 1 évig lehet szedni?Bocs,csak nem írtad le.
2011. febr. 1. 22:58
2,5 évig szedtem Az első két évben nem volt gond, nade aztán jött minden: libido nulla, migrén, gomba, híztam is, mindig tiszta ideg voltam. Mióta abbahagytam mindez megszűnt, a régi súlyom is visszanyertem. Fél év óta egyszer sem fájt a fejem, a libidóm is visszatért. Nőgyógyászati gondjaim sem voltak azóta. Viszont így fél évvel az abbahagyása után megint ütköznek ki a gondok: pattanások a hátamon, arcomon(tinédzser koromban sem voltak). Nekem csak kontra. Senkinek nem ajánlanám nyugodt szívvel.
2011. febr. 1. 22:35
Akit érdekel a gyógyszer neve:Diane 35 nekem az eredményeim jók lettek semmi nem volt kiugró viszont ha fáj a fejetek, vagy szédültök vagy ne adj Isten valami más bajotok van hagyjátok abba minden gyógyszer szedését, egyébként valahol olvastam hogy olyankor nem is hatásos annyira a bogyó
2011. febr. 1. 22:33

Szerintem a gyógyszerrel volt a gond.Én 10 éve szedek gyógyszert, persze közben volt egy gyerek, akire egy évet vártunk plusz terhesség, szopizás ugyhogy össz.4 év szünet közben.

Mielőtt elkezdtem a bogyót szedni volt olyan hogy 3 hót kimaradt, 13 napra megjött, stb.Amikor elkezdtem már 1 hónapban órára pontosan(komoly!)beállt.Terhesség után kaptam egy gyengébb fajtát, amitől szédültem és fájt a fejem,ja amikor újra nem szedtem semmit, 5 hónapig kimaradt,emiatt 4 cm-es cisztám lett ami a gyógyszer szedésével, menszesszel ment el.Szóval a fejfájós gyógyszer után visszatértem a régi gyógyszeremhez ami még mindig tökéletes volt.

Most szedek egy gyógyszert, ami full hormon, de a hatása megvan:2 méretet nőtt a mellem ennél is minden hónapban ugyanakkor jön meg, én előtte úgy görcsöltem hogy a szülést utána szine meg sem éreztem mert hasonló volt a két fájdalom(családi vonás), igen és elmúltak a pattanásaim, azt nem tudom hogy amit a neten írnak a gyógyszerről igaz e(szebb köröm haj)mert műkörmöm van és festett hajam.Ja én a cicimnek örülök a legjobban, mert amikor vége lett a szopinak mint két üres tejeszacsi és most 85 c-s.Hozzáteszem 50 kg vagyok és 163 cm.

14. 937a2a883a (válaszként erre: 11. - Banita32)
2011. febr. 1. 21:15
Remélem jók lesznek,bár akkor nem tudom mi lesz a magyarázat a problémáimra.Én is drukkolok neked,hogy rendbe jöjj! :)
2011. febr. 1. 21:05
Nekem iszonyúan fájt a fejem, szédültem, lehangolt voltam, hánytam. A hozzászólásokból ítélve talán jobban jártam, hogy nem erőltettem a dolgot.
12. banita32 (válaszként erre: 10. - Ildikó24)
2011. febr. 1. 21:02
A szeme ugráljon neki, már bocsánat. Úgy szeretem ha ennyire lekicsinylik az ember problémáját. És ha nem épp hiszti és komolyabb bajod lesz? Akkor meg majd csak hápog?
11. banita32 (válaszként erre: 9. - 937a2a883a)
2011. febr. 1. 21:00

Nagyon drukkolok hogy jók legyen az eredményeid és ne legyen baj. Nekem el van szállva az inzulinom és a tesztoszteronom is. De a gyomrom meg nem bírja a gyógyszert.

Most majd márciusban kezdem megint a diétát az IR-re. Remélem használni fog.

2011. febr. 1. 20:59
nekem azt mondta a vérnyomásra, hogy ez már népbetegség, és mindenki azt hiszi magas a vérnyomása, pedig ez természetes, hogy az embernek "ugrál".
9. 937a2a883a (válaszként erre: 7. - Banita32)
2011. febr. 1. 20:58
Nekem is maradt elég sok problémám.Pont 1 hét múlva megyek endokrinológushoz hormonvizsgálatra.
8. 937a2a883a (válaszként erre: 6. - Ildikó24)
2011. febr. 1. 20:58
Érdekes egy orvos...nem játék a vérnyomásprobléma,akármi miatt is van.Az enyém rendes volt,mindenhova küldött vizsgálatra.
7. banita32 (válaszként erre: 5. - 937a2a883a)
2011. febr. 1. 20:55
Detto pedig csak 1 évig szedtem. Most meg azóta is küzdök a helyrehozhatatlan problémákkal.
6. Ildikó24 (válaszként erre: 5. - 937a2a883a)
2011. febr. 1. 20:54
szia. képzeld nekem is hullámzik a vérnyomásom, és fáj a fejem, vérzik az orrom. és a házidoki azt mondta, hogy ez csak hiszti, túl sokszor olvastam a gyógyszerleírást, és csak beképzelem.
2011. febr. 1. 20:51
Én sem bírtam.2 évig szedtem,de végig kínlódtam.Főleg a vége fele.Most itt nem feltétlen a hízásról beszélek,mert sokan letámadnának,hogy olyan nincs,bár mindenki szervezete máshogy reagál...hanem arról,hogy pl felvitte a vérnyomásom,amitől állandóan fájt a fejem és vérzett az orrom.Megkeverte a hormonjaimat és elkezdtem egyre jobban szőrösödni.És még elég sok minden volt.
2011. febr. 1. 20:49
Nem csak te vagy. Szerintem ne szed főleg ha még a kis hormonostól is rosszul vagy. Nekem olyan problémákat okozott hogy utána (1 évig szedtem) 7 évig jártam orvosról orvosra hogy gyerekem lehessen.
2011. febr. 1. 20:49
*volt vérzésproblémám
2011. febr. 1. 20:48
szia, én már 2,5 éve szedem, és eddig szerencsére semmi gondot nem okozott. Amikor elkezdtem szedni az elején voltak vérzésproblémám, de egy hónap alatt rendbejött.
2011. febr. 1. 20:47
Véleményeket és tapasztalatokat szeretnék a témával kapcsolatban. Én két alkalommal próbálkoztam meg a gyógyszer szedésével, de még - az orvos állítása szerint - legkisebb hormontartalmú tablettától is egy rakás gondom volt. Csak én vagyok ilyen béna, hogy nem bírom?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook