Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogadott orvos nélkül 2018-ban fórum

Fogadott orvos nélkül 2018-ban (beszélgetős fórum)

2018. máj. 25. 17:29

En a 2.nál nem fogadtam,viszont megfizettuk az “aktuális dokit”

Szülés előtt jelezte neki a párom,hogy hálásak leszünk.

Sajnos ilyen a vilag illetve ez az orszag..

5. simh
2018. máj. 21. 21:51

Nekem nem volt fogadott dokim. Gondozasra is ugy jartam, hogy aki eppen ott volt. Sosem sikerult egyhez idopont.

A szulesnel raadasul becsuszott a muszakvaltas is, ugyhogy nem annal a dokinal, szulesznonel fejeztem be vegul akikkel indult. De teljesen pozitiv elmeny volt az egesz, hiaba nem voltam fizetos vendeg ugyan ugy figyeltek ram es kedves volt mindenki. Ha fogadni szeretnetek valakit, es problemamentes a terhesseg akk szerintem inkabb szulesznot. O van veled a szulesnel vegig, a doki neha benez (ha benez) es a kitolasnal van ott csak. Ha nagyobb biztonsagot ad egy ismeros arc akkor mindenkepp.

En nem bantam meg, hogy nem fogadtam dokit, de mindenki mas.

2018. máj. 21. 19:51
Te4hesgondozast nem art ha egy dokival csinalsz vegig. De szulesnel ha sima ugy eleg a szuleszno. Ha baj van akkor meg ugyis osszeszalad hirtelen az osszes doki, mindegy kit fogadtal. Fogadott doki programozott csaszarhoz kell ugy gondolom.
2018. máj. 21. 18:47
Nekem fogadott orvosom volt, de nem sokat értem vele.A terhesgondozás miatt em volt rossz, de szülésnél nem érte meg.
2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2018. máj. 21. 16:44

Nem volt fogadott orvosom.Egy dokihoz jártam terhesgondozásra végig,majd az ügyeletesnél megszültem.Amit a fogadottra kifizettem volna ráköltöttem a gyerekre.Maximálisan odafigyeltek,dícsértek.Rendes ellátást kaptam és a gyerek is.

Soha,de soha nem fogadnék orvost.

2018. máj. 21. 16:04
Sziasztok. Télen volt egy méhenkívüli terhességem, amit az orvosom nem vett észre, elbagatellizálta. 3 hetet töltöttem kórházban. Most ismét babaprojekt van, de arra gondoltam, nem fogadok orvost. A párom szerint alig van a mai világban, aki nem fogadott orvossal szül. Mi a véleményetek, tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook