Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
6563. Adrienn20
2014. okt. 22. 20:15

sziasztok!

az lenne a kérdésem hogy a következő dologgal muszáj fodrászhoz mennem vagy otthon is megcsinálhatom anyuval?

a hajam nagyon világos szőke, nem fehér, de elég világos szőke. az eredetim szürkés szőke nem sokkal sötétebb. ezért csak 2 havonat kell festenem. szeretném sötétíteni, de sárga, arany szín nélkül és most megjelent a londának egy új árnyalata, 9.16. kérdésem, hogy ha a tövét 9 essel a hosszát pedig 6ossal vagy 3assal festenénk be akkor elképzelhető hogy egységes szép színt ad a hajam itthon megcsinálva, vagy menjek ezzel fodrászhoz? nem szeretnék sok pénzt költeni feleslegesen :(

6562. Anda39 (válaszként erre: 6561. - Shawr)
2014. okt. 13. 12:17
Én azt csinálnám a helyedben, hogy elmennék egy másik fodrászhoz, akinek elmondanám a problémámat. Át kellene nézni, a vágást kiigazítani, mert valószínű, hogy a sok ritkítás miatt elveszítette a formáját a haj, talán ezért nem szimmetrikus. A ritkítás technikája (vagy egy életlen olló) okozhatja a haj töredezését, szálkásodását. Aztán lehet pakolást tenni a hajra, az is jót tenne neki.
6561. Shawr
2014. okt. 11. 13:56

Miért ilyen iszonyat csúnya a hajam? (KÉP)


Eredetileg sok hajam lenne, de tavaly egy fodrász nagyon elrontotta, megritkította.

Göndörödik össze-vissza, szálkás, az egyik oldalon fönt meg szörnyen lapos. Egyszerűen elegem van belőle, néha annyira utálom, hogy legszívesebben csak egy sapkát húznék a fejemre. :(

Mit csináljak vele?

Felkötni nem tudom, mert nem látszik semmi belőle.


Képek:

[link]

[link]

[link]


Tavaly (2013) nyár végén vágta le, azóta nem nőtt normálisan vissza. :( Vissza fog nőni egyáltalán normálisan? Annyira reménytelennek érzem, soha nem már szép, dús, hosszú hajam. :(

6560. Anda39 (válaszként erre: 6558. - Maxité)
2014. okt. 8. 16:18
Először is a háromféle eszköz háromféle hullámképet ad. Attól függ, hogy melyikkel csinálják, hogy milyen a hajad: mennyire marad benne hullám. A kukaccsavaróra tekert haj meg szokott maradni egy hétig is, viszont ez elég bongyor. A nagyobb csavarók laza hullámokat adnak, és amikor fésülködsz, megint változik a kinézet. A kúpvas vált be nekem eddig azoknál, akiknek nagyon hamar kidobja a hajuk a formázást. Általában pár napig megmarad még a nehéz, ellenálló hajban is. A harmadik eszközt még nem próbáltam, így nem tudok róla véleményt mondani.
6559. Anda39 (válaszként erre: 6557. - Hungarita)
2014. okt. 8. 16:15
Nekem a Kallos placentás hajpakolása vált be, ráadásul pénztárcabarát az ára, úgyhogy nem kap az ember infarktust a kasszánál. Egy fél órára a hajra kell kenni, lezacskózni, melegen tartani.
6558. maxité
2014. okt. 7. 22:27

Göndör hajat szeretnék csináltatni. Mivel idő hiányában nem tudok aznap menni fodrászhoz, hanem két nappal előtte csak, így milyen göndörítést válasszak?


Rendes hajcsavaró, kúpvas, vagy van most valami új göndöríő szerkezet, amibe bele kell fogni tincsenként a hajat és hő hatására begöndöríti.


Melyik a három közül a legtartósabb?


Köszi.

6557. hungarita
2014. okt. 7. 15:50
Szia Anda! Tudnal nekem ajanlani egy nagyon intenziv hajpakolast szaraz roncsolt hajra? A kozepbarna vastagszalu alapbol kicsit szaraz es hullamos hajamat vilagosbarnara szerettem volna varazsolni, igy loreal excellence 8.1es festeket kentem ra... kar volt! Foltos es durva tapintasu fenytelen es szaraz lett, foleg a tove. Gondoltam szivatas nelkul sima szoke festek nem teszi tonkre a hajam... hat tevedtem sajnos!:(
6556. fean
2014. okt. 6. 18:05

sziasztok :)


segítsen nekem valaki :(

joico 4lépéses hajkúráról hallott már valaki?

fontos lenne

tapasztalatok stb

köszönöm szépen

6555. Anda39 (válaszként erre: 6553. - Kazlas)
2014. szept. 15. 09:37
Én a helyedben inkább rákeresnék egy rasztás blogra vagy hasonlóra és ott érdeklődnék. Ez elég speciális hajviselet, fodrászoknak nem is tanítják.
6554. k.bea7
2014. szept. 14. 11:44

Sziasztok!


Eredetileg sötétszőke hajamat szeretném világosbarnára beszínezni.

Valakinek esetleg van bármiféle tapasztalata a Kemon Nayo vagy a Londa color hajszínezőkkel?



A válaszokat előre s köszönöm!:)

6553. Kazlas
2014. szept. 7. 15:21

Sziasztok! Az én kérdésem az lenne, hogy ha kivágok a hajamból 2 tincset(bontás alatt álló raszta hajam van), az mennyire látszana meg? Sajnos pont elől van és olyan helyen, hogy amíg meg nem válok tőlük, a frufrumat se tudom levágni.... A felől érdeklődnék: van-e valami technika erre?

Köszönöm előre is a segítséget!

6552. PrincessO (válaszként erre: 6548. - Ee30e3fbaa)
2014. aug. 29. 18:57

Milyen hajszínt szeretnél kapni? Én régen kevertem szőke festéket rézvörössel korallvörössel és ugyanúgy rézvörös eredményt kaptam..bolti festékből..:D

De nekem nem állt jól.fújjj.. :D

6551. PrincessO (válaszként erre: 6548. - Ee30e3fbaa)
2014. aug. 29. 18:54
Vöröses szőkét kapsz szerintem nem vagyok fodrász de a réz szín és a szőke együtt sárgás szőke lesz szerintem.:)
6550. PrincessO (válaszként erre: 6549. - Valaki2222)
2014. aug. 29. 18:52

Mi a kérdés?Mennyire nehéz ez a haj?Szerintem jó ez a hossz a színe is szép. Hát megkell növeszteni attól függ most mekkora, aztán ha akarod befested barnára..ennyi.:)

Remélem tudtam segíteni.

Amúgy én meg még mindig barna hamvas hajfestéket keresek ami tartós! Valaki segítsen!

2014. aug. 27. 22:51

Szia

27 éves férfi vagyok, [link]

ilyen hajat szeretnék érdekelne, meddig növesszem, és hogy mennyire nehéz ez a haj, és mit kell tudni róla.

előre is köszönöm

2014. aug. 27. 22:07
SZiasztok. Tudna nekem valaki segiteni 2 hajfesték színt szeretnék összekeverni. mostani hajszínem rézvörs sötét szöke árnyalattal. Majirel hajfestéket szeretnék keverni sötétszöke vörös réz árnyalatot szöke arany hamvas árnyalattal. 6.46. és 7.31. egy egész tubus 6.46 és fel tubus 7.31. milyen szint kaphatok?
6547. PrincessO
2014. aug. 25. 10:59
Ha már befestem valami szép hamvas barát vagy sötétet szeretnék semmiképp se vöröses árnyalatút.
6546. PrincessO (válaszként erre: 6545. - Dettike_1)
2014. aug. 25. 10:58

Köszi a választ.De mennyi festéket vegyek majd?Írtam kb.70 g.Gondolom ugyanúgy samponnal kell mosni stb...

És ha színezőt veszek te milyen festéket használsz?

Nem szeretnék nagyon drágát de gagyit se.

6545. Dettike_1 (válaszként erre: 6544. - PrincessO)
2014. aug. 25. 09:33
Lehet festeni nekem is volt pothajam és festettem.Semmi baja nem lesz.De azért használj rá pakolást,hogy ne legyen olyan durva.
6544. PrincessO
2014. aug. 25. 02:01

Sziasztok!

Rendeltem netről ebayről csatos póthajat emberi remy hajat lehet befesteni?Kb.Mennyi doboz hajfesték szükséges kb.70 g 40 cm hajhoz 7 darabos szett átfestéséhez?Mert félek hogy nem fog egyezni a hajszínemmel vagy mert hülyén fog állni a szőkés melír a hajamban vagy megunom azért kérdezem a festést.Még sose volt remy csatos hajam hogyan kell ápolni milyen gyakran szoktátok mosni akinek van? Tapasztalatokat írhattok köszönöm előre is! :)

6543. Dettike_1
2014. aug. 24. 22:13
Ma szivattam le a hajam,mert a piros melír idegesített a szôkében.S most vettem észre,hogy egy helyen a fejbôrôm megsérult.Mintha megégette volna a szôkítés.Nem fáj,csak mintha begyült volna ott és valami gyulodás szeru folyna ki .Mit lehet ilyenkor tenni?
2014. aug. 20. 23:12

Na, eddig ezeket nem is láttam soha! Nem is tudtam, hogy létezik ilyen árnyalata az excellence-nek. Jók!:)


Talán fodrászkellékes boltban, vagy ha rendelhetsz külföldről is. Nekem is jobban tetszik a 9RB.

6541. vacsa
2014. aug. 20. 19:39
Szóval ez a 9Rb lenne a legjobb. De honnan vegyek?
6540. vacsa
2014. aug. 20. 19:37

úúú, itt de jó a színe:


[link]

6539. vacsa (válaszként erre: 6538. - Gribedli***)
2014. aug. 20. 19:35

Nézd, ezt találtam. Ilyet még sosem láttam üzletben :(

[link]

6538. gribedli*** (válaszként erre: 6536. - Vacsa)
2014. aug. 20. 19:08

Ha dobnának ki egy újabb színt...lehet, hogy nekik sem megy, mással nem tudom magyarázni, hogy szőkéből van isten tudja hány árnyalat, vörösből meg passz, 2??:)))


A lányom eredeti vörös, így nyáron szőkült picit de télre vissza fog vörösödni, na, neki pont jó, bármilyen évszakban vagyunk. De ő meg nem értékeli, olyan szeretne lenni mint anyu, mindenben utánoz és pont azért akartam vöröset többször, hogy vegye már észre, milyen gyönyörű az övé, hogy még anyu is őt majmolja:D

6537. vacsa (válaszként erre: 6535. - Gribedli***)
2014. aug. 20. 18:32
Köszi, ezt megkérdezem a fodrászomtól:-)
6536. vacsa (válaszként erre: 6533. - Gribedli***)
2014. aug. 20. 18:31
Pont ez a bajom:-) Nem is találok megfelelőt, gagyikkal nem kísérletezek. A szőkéit is használtam, nagyon elégedett voltam velük. :-) Ez a kapható legszebb rézvörös, csak ne lenne frissen olyan sötét:(( Úgyhogy lehet hogy maradok ennél.
2014. aug. 20. 18:25

Ja, jut eszembe, egyszer a fodrásznál lett egy jó kis rézszőkém és benne fehéres melír volt. De sajnos nem emlékszem a festék számára, alfaparf volt, az tuti, mert ezt használ, és a színsorban egy szinte halványrózsaszín, nagyon nagyon világos rézszőke tincs volt, amit javasolt. Ígérte, hogy nem lesz rózsaszín és nem lesz ilyen világos de rézszőke igen. És olyan is lett. Mivel én akkoriban is excellence-t használtam, ebből tudom, hogy a 2 festék nem üti annyira egymást, nem lesz semmi baj, a kikopott excellence nem zavar be egyáltalán. De a fodrásznál gőzben volt egy ideig a feltett festék, ezt otthon nem tudom, mennyire lehet megvalósítani.


De próba cseresznye, szóval alfaparf, legvilágosabb rózsaszínes rézszőke!:)

2014. aug. 20. 18:18
Válts márkát után felkiáltójel!:)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook