Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! fórum

Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
855. d8e82b94f7 (válaszként erre: 854. - UjFehérAnna)
2011. júl. 26. 12:06
az lesz délután meglátogatom a dokit
854. UjFehérAnna (válaszként erre: 853. - D8e82b94f7)
2011. júl. 26. 12:02
Hát lehet hogy tényleg el kellene menned orvoshoz! Az sztk-ba kell lenni másik orvosnak is. Kérdezz utána szerintem!!!
2011. júl. 26. 11:23
az egész úgy kezdődött,hogy ültünk az ágyon és mintha a derekamra vagy a farcsontomra ráült volna valaki beszúrt egy pillanatra az el is múlott de onnantól kezdve a pocakom nagyon fájt....viszont ha jósló fájás lenne azt írják az az alhasban görcsöl.nekem meg a gyomromnál görcsölt először majd utána már mindenhol az alhasamnál középen a gyomromnál mind két oldalon...:/ wc.ztem ugye,utána rámjött egy hidegrázás fáztam nagyon lezuhiztam forró vízben és jobban lettem....:/
852. d8e82b94f7 (válaszként erre: 851. - UjFehérAnna)
2011. júl. 26. 11:15
nem víz folyt ki belőlem hanem igen széklet de úgy jött mint a víz....komolyan nyomnom sem kellett leültem és visszatartani sem bírtam már jött is...a pocim meg ma is fájdogál...csak az a para,hogy a doki (sztk)szabin van a védőnőm is szabin van úgyhogy nem tudom mit tegyek.....a házidoki meg nem tud "belém nézni"...:/ nem tudom,milyen a jósló fájás de én ezeket annak tituláltam be....gyomorrontás nem lehet mert csak tegnap volt ez a vécés folyós dolog ha gyomorrontás lenne ma is tartana még,plusz a párom is ugyan azokat ette mint én...:/akkor neki is lennének ilyen "tünetei"
2011. júl. 26. 10:35
Hú-ha! Nagyon dolgozik a szervezeted! Ezek simán lehetnek jósló fájások, bár nekem még nem voltak, de ahogy leírod ezek szerintem azok! Tehát akkor nem víz folyt ki belőled, hanem széklet, csak nagyon folyékony volt? Hát ez nem tudom mi lehetett! Nagyon figyelj oda magadra, lehet előbb jön a pici!
850. d8e82b94f7 (válaszként erre: 849. - Kobri29)
2011. júl. 26. 06:48
:) lenen egy olyan kérdésem,milyen az a bizonyos jósló fájás?csak mert tegnap este lementünk a párommal anyumékhoz,hazafelé olyan görcs jött a hasamba pluszba még belenyilallt is sose éreztem még ilyet,állandóan görcsölt pluszba még erősebb görcsök jöttek időközönként meg még erősebb nyilallások.igaz hazaértem párom mondta üljek a wc.re hátha de nem éreztem,hogy kellene aztán leültem és mintha beöntésben részesítettek volna kifolyt belőlem minden mint a víz...de úgyan azokat a kajákat ettem mint a párom...:/ nem tudom mi lehetett de én arra gondoltam útközben hogy ezek a jóslók.:S az biztos kegyetlenül fájt megszólalni sem volt kedvem...
849. kobri29 (válaszként erre: 847. - UjFehérAnna)
2011. júl. 25. 17:53

Helyes. :) Tessék írni mindketten, nagyon érdekel, hogy mi van veletek. :)

Én pont azért fáradtam el nagyon a szülésben, mert mire megszületett Dani, addigra már kicsit több mint 24 órája ébren voltam. Lehet, hogy néhány óra alvással előtte könnyebben ment volna. :)

Egyébként jó, hogy egész éjjel bent voltunk a kórházban, mert így megszáradt az ágyunk, mire a férj hazaért aludni. :D

848. d8e82b94f7 (válaszként erre: 847. - UjFehérAnna)
2011. júl. 25. 16:35
helyes:) mármint,hogy mesélsz.majd meséld el az nst-t is meg mindent:D
847. UjFehérAnna (válaszként erre: 846. - Kobri29)
2011. júl. 25. 14:58

Persze minden képen írok minden vizsgálat után!


De jó erre nem is emlékeztem, hogy neked este lefekvés előtt folyt el a magzatvized! :)

Majd úgy is beszámolok mindenről éppen mi történik velem! :)

846. kobri29 (válaszként erre: 844. - UjFehérAnna)
2011. júl. 25. 14:48

Nekem csak kétszer voltak jóslóim, egy-két héttel a szülés előtt először, aztán aznap végig, mikor este elfolyt a magzatvíz. Azt, hogy a pocak megereszkedett, senki sem erősítette meg igazán, csak anyukám mondta, hogy "mintha picit" lejjebb lenne.

Szóval semmi pánik, anélkül is lehet szülni, hogy bármi arra utalna, hogy fogsz. :) Én 17-én már-már csalódottan készültem lefeküdni, hogy ebből megint nem lesz szülés, mikor hirtelen elfolyt a víz. :)

845. d8e82b94f7 (válaszként erre: 844. - UjFehérAnna)
2011. júl. 25. 14:33
majd írj mindenképpen hogy mi volt az uhun:D drukkolok,hogy beforduljon a babócád
844. UjFehérAnna (válaszként erre: 843. - D8e82b94f7)
2011. júl. 25. 14:02
Ha nem görcsölsz, nem vérzel és a babát érzed akkor nem lesz gond! (és még a védőnő is is ezt mondta!) Jól van, reméljük ma már jobban leszel, illetve megszűnnek ezek a keményedések, nekem semmi ilyen nincs. Nincs még jóslófájásom, sem keményedés és a pocakom is még fent van. Kíváncsi vagyok mikor lesz változás a szülés irányába. Na meg éljen augusztus 2.-a mert akkor megyek UH-ra és megtudom, hogy fekszik a baba, befordult-e már!
2011. júl. 25. 13:55
köszi csajok a mai napot már jobban bírom még csak 2szer keményedett.védőnönek mondtam azt mondta aggodalomra semmi ok amíg nem görcsös a pocakkeményedés.a mozgásokat érzem persze ma nagyon aktív a kicsikém.örülök hogy ti jól vagytok.
842. mgagi (válaszként erre: 840. - Kobri29)
2011. júl. 25. 13:55

Persze persze, de nem jó ha 37. hétnél hamarabb születik. 36. hét után már én sem szedtem.

35. héten kórházban kaptam a magnéziumot. 1 hétig voltam bent. 1 hétre rá mentem terhesgondozásra, és akkor már 37 hetes voltam és a doki mondta hogy mostmár nem kell szedni.

841. UjFehérAnna (válaszként erre: 838. - D8e82b94f7)
2011. júl. 25. 13:39
Jajj sajnálom, hogy nem vagy jól. És orvosnak vagy védőnőnek mondtad ezeket a panaszokat? Én mindenképpen utána kérdeznék! De a magnézium tényleg lehet, hogy segít. Én már abba hagytam, mert már csak 29 nap van a kiírt napig. Én hála az éhnek teljesen jól vagyok, sokat mocorog a babám! Minden rendben. Te érzed a magzat morgást?
840. kobri29 (válaszként erre: 839. - Mgagi)
2011. júl. 25. 13:38
Azt már nem sokáig szedheti, a 36. héttől már többnyire inkább tiltani szokták a dokik, mert gátolja a görcsöket, nem tesz jót szülés szempontjából. Addig persze jó gondolat.
839. mgagi
2011. júl. 25. 13:09

Wanduh!

Vigyázz ezekkel a keményedésekkel. Sajna én is bekerültem jóslóval és vérzéssel a kórházba 35 hetesen. Szedjed a magnéziumot!

838. d8e82b94f7 (válaszként erre: 837. - UjFehérAnna)
2011. júl. 25. 11:53

Sziasztok!


Köszi kérdésedet,nem a legjobban...pár napja egész napos pocak keményedéseim vannak de úgy kell elképzelni,hogy körülbelül 5 percekre tér vissza eredeti állapotába a pocakom,utána újból bekeményedik.tegnap ki akartam szállni a kocsiból de odalent majdnem a szeméremdombomnál úgy bele nyilallt valami nem bírtam kiszállni csak 2 perc múlva mikor elmúlott a fájdalom.remélem semmi gond nem lesz.van egy kismama a fórumozók között akinek elhunyt a kisbabája szegénynek és bennem is van para azóta,de próbálok nem a legrosszabbra gondolni...te/ti hogy vagytok?már nem sok van.nekünk is csak 38 nap...remélem hamar elrepül egészséges kis csöppségünk fog születni mindnyájunknak.

2011. júl. 25. 11:45

Sziasztok!

Hogy vagytok? Én jól vagyok, holnap leszünk 36 hetesek a babával. :) Szerdán életünk első nst vizsgálata és vérvétel.

Bizony izgulunk már, én már megkezdtem a 9. hónapot! Azért izgalmas ez a dolog! ;) Már mindent beszereztünk a babának amire szüksége lesz. Még az új dolgokat ki kell mosnom aztán már csak a baba hiányzik!

Vanda hogy vagy?

Többiek?

2011. júl. 23. 21:40

Sziasztok kismamák és anyukák!

Látom, mindenki izgul már és várja a kisbaba érkezését. Szerintem jobb a rooming-in szoba, mert nyugodtabb vagy, ha ott van melletted a gyermeked. Nekem szülés után pár órával már odahozták a kislányom és rajtam aludt, míg nem hoztak egy kocsit, amibe belerakhattam. Csodálatos érzés volt, igazán akkor érzi át az ember, hogy anya lett és itt van egy kis emberpalánta, aki ránk van utalva.

835. d8e82b94f7 (válaszként erre: 832. - UjFehérAnna)
2011. júl. 21. 11:48

sajnálom a vizsgádat.pedig gondoltunk rád hidd el.

hát az én főzelékem sem bizti h sikerül de imádja a párom a lencsét anyummal mindig azt főzet gondoltam meglepem.feltéve ha sikerül:D

igen tuti h a rántott sajt okozta a pocifájásom ugyanis nem bírom a panírt mindig kijön...

ha keményedik a hasad?hát az nekem fájdalmas szokott lenni.befeszül pár másodperre az egész és kőkemény lesz mindenhol....

834. UjFehérAnna (válaszként erre: 833. - Maja2009)
2011. júl. 21. 11:48
Sajnos legközelebb kb 4 hónap múlva megyek csak. Már 2 nap múlva 9 hónapos leszek, és csak másfél hét múlva lett volna újabb időpont, és akkor már nem tudom vállalni. Jövőhéten már felgyorsulnak az események, sok vizsgálat - kórházba járkálás, így nem fog menni. :( Most kicsit szomorú lettem, mert azt hittem, hogy tudok még egyszer menni szülés előtt, de nem. Hát ez van. );
833. Maja2009 (válaszként erre: 831. - UjFehérAnna)
2011. júl. 21. 11:24

Sajnálom a vizsgát, mikor mész újból?

Engem is megbuktattak először aztán másodszor háromszor olyan ratyin vezettem , mint előtte és megadták. :) Nem tudom hogy van ez, de ők tudják.

Legközelebbi biztos sikerülni fog. Azért jó lesz ha majd a babával tudsz erre-arra mászkálni. :)

832. UjFehérAnna (válaszként erre: 830. - D8e82b94f7)
2011. júl. 21. 11:13

Fájások: Nekem tegnap fájt a hasam meg hányingerem is volt, de én azt betudtam az idegességnek. Aztán el is múlt.

Szerintem neked is inkább a rántott sajt okozta az ijedelmet.

Azt hadd kérdezzem meg, hogy milyen amikor keményedik az ember pocija?


Na vissza emlékszem életem első főzelékére... :D Hát biztos nem az volt a legfinomabb amit valaha ettünk. Aztán sokat gyakoroltam, mert az én férjem meg a borsó főzeléket szereti nagyon és az anyukája meg sosem főzött neki. Annyi a titka, hogy a rántást kell nagyon jól megtanulni, főként a mennyiségét. Sok sikert! :)

831. UjFehérAnna (válaszként erre: 827. - Kobri29)
2011. júl. 21. 11:08

Hát majd meglátjuk, mi lesz! De biztatom mindenképpen, hogy forduljon be.

Köszönjük, hogy izgulsz értünk, emlékszem én is úgy izgultam Dittiért és érted! :)

Hát lányok nem jól szurkoltatok, mert nem sikerült a forgalmi vizsgám! :( ;( A vizsgabiztos egy nő! volt, és hát nem hatotta meg hogy 9 hónapos terhesen szeretnék jogosítványt szerezni, a záróvonal győzött!

Sávváltásnál, rámentem az első kerekekkel a záróvonalra és rögtön meg is buktatott!

Tudjátok azért lenne nekem nagyon fontos a jogsi, mert üdülő övezetben lakunk a falutól 3 kilométerre, a legközelebbi közért 3 km, a gyermekorvos 4 km-re van innen. Busz meg napi 5 közlekedik. De hát ez senkit nem érdekelt a mai nap. :(

830. d8e82b94f7 (válaszként erre: 829. - Kobri29)
2011. júl. 21. 09:53
hát én beparáztam mert fájt.:Dokok szép napot nektek is.ugydöntöttem ma megpróbálok főzeléket készíteni még sosem sikerült de a párom imádja meglepem egy kis lencsével:D
829. kobri29 (válaszként erre: 828. - D8e82b94f7)
2011. júl. 21. 09:14

A jóslófájások lassan-éassan már előfordulhatnak ilyenkor. De az még "csak" a tested rákészülése. Mondjuk én egy szót sem szólok, kétszer voltak jóslóim a terhesség alatt, egyszer valahogy néhány héttel a szülés előtt talán, meg konkrétan aznap, mikor elfolyt a magzatvíz.

Most megyünk Danival csípőszűrésre, később még leszek. :) Addig is szép napot nektek! :)

828. d8e82b94f7 (válaszként erre: 827. - Kobri29)
2011. júl. 21. 08:35
aranyos vagy :) az éjjel elég keményen fájt a pocim,nagyon rosszul voltam de csak mert megettem 6 szelet rántott sajtot és nem bírja a pocakom a panírt(mindig kijön)...kicsit be is paráztam h ez nem e szülési jósló fájás de reméltem h azért a 34 héten mér csak nem:D
827. kobri29 (válaszként erre: 830. - UjFehérAnna)
2011. júl. 20. 16:20

Ha nagyon biztos vagy a dolgodban, hogy faros, akkor csináld, ha nem, akkor inkább Befordulhat az a babó magától is, ha akar. :)

Anno 34 hetesen mondták nekem is, hogy ha sokat mocorog, akkor lehet, hogy éppen befordul, aztán mondtam, hogy már befordult, erre közölték, hogy akkor lehet, hogy éppen visszafordul, de szerencsére maradt fejfekvésű. :)


Jaj, úgy izgulok értetek, babavárók! :)

826. d8e82b94f7 (válaszként erre: 825. - UjFehérAnna)
2011. júl. 20. 14:32
jó vezetést.szia
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook