Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatal nő létemre szexfüggő vagyok. fórum

Fiatal nő létemre szexfüggő vagyok. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

30. Főnix3 (válaszként erre: 29. - Kristo_f)
2023. febr. 13. 17:04
Úgy legyen, ha te mondod, de mi az, hogy vén? 😳
29. kristo_f (válaszként erre: 21. - Főnix3)
2023. febr. 13. 15:52
Elmonsomm a frankót6m meslélték, mire odajutottunk volna, illetve meghivtak egy közös látogatásra, már vének voltunk :(
28. Főnix3 (válaszként erre: 27. - C914d3c5e9)
2023. febr. 13. 14:24

Olvastad, hogy problémát okoz neki?

Nem? Túl reagálod? Igen!

Hja tovább olvasva, már megint a börtön..

Túl gondolod? Durván.

Mi történt veled? Valahol nagy sérülést kaphattál.?

Érdemben nem tudok hozzád szólni, mert valahol a világaink távol állnak,kb két véglet! Olykor igazad van, de szeretsz dramatizálni...

Lehet azt hiszed okos vagy, de lehet a sok könyvtár helyet élhettél volna is egy kicsit.., vagy legalább is nem kellett volna bebiflázni az összes idegen szót, hisz magyar vagy. :D


Lejáratlak? Nem tervem, megteszed ezt magad..

Ha sokan személyeskednek veled, néz magadba..

Hogy jön ide a profilkép? Nem kell válaszolni, nem érdekel.. :D

Ocsmány stílus? Prűd vagy! :D Szerintem ,akit nem érdekel, tovább görget, te megállsz és bekommentelsz , miért is? Erre se válaszolj, ez sem érdekel.

Kimaradt valami? Erre válaszolhatsz. :D

27. c914d3c5e9 (válaszként erre: 25. - Főnix3)
2023. febr. 13. 14:10

"1. Mikortól szexfüggő valaki? Te megtudod ítélni? Szerinted a FI biztos ebben? Erre nem kaptunk választ!" - vannak erre definíciók, de ezt nem lehet egzaktan meghatározni. És egyénenként más, ha valakinek ez problémát okoz a mindennapi élete során, esetleg elhatározza, hogy nem akarja csinálni, mégis csinálja, vagy olyan helyzetekbe megy bele, amik neccesek (tehát börtönbe is kerülhetne miatta), akkor ott igenis el kell gondolkozni. A függőségben az a legrosszabb, onnantól lehet függőségről beszélni, hogy nem te kontrollálod a szokást, hanem a szokás átveszi a hatalmat feletted.

"Poénkodni? Nem veszed egy kicsit komolyan az életet?" - kutya nem szólt hozzád, volt másik két fórum, ahol nem tudtál érdemben mit kezdeni a mondanivalómmal, és most azt gondolod, lejáratsz, megragadod az alkalmat, hogy hülyének állíts be. Próbálkozhatsz, tehetsz még ötszáz felkiáltójelet, attól nem lesz a mondandódnak semmi pozitív tartalma. Még csak koherensnek sem mondanám, kimerül a személyeskedésben. Megszoktam már, érvek hiányában megy a személyeskedés. Vagy éppen más platformon belekötnek a profilkép hiányába (mintha lenne valami köze a mondanivaló lényegéhez annak, van-e valakinek profilképe, vagy sem).

Egy végtelenül ocsmány stílusban megírt hozzászólásra reagáltam, amit már el is távolítottak az adminisztrátorok. Nem te írtad.

"Biztos az életben is szórakoztató, pozitív valaki vagy!" - és mindez megerősíti a fentebb leírt állításaimat. Te szaladsz be tátott szájjal abba a bizonyos erdőbe. 😊

"Akinek gondja van, az te vagy! Ebben biztos vagyok!" - mondom én, hogy kimerül az egész a személyeskedésben. Reagálnom sem kellene, nem is tenném. Mindez csak az én állításaimat erősíti meg.

26. Főnix3 (válaszként erre: 24. - C914d3c5e9)
2023. febr. 13. 14:07

Annyit még hozzátennék, hogy a függők, legtöbb esetben tagadnak. Nem bevállalják, hogy szenvedély betegek!

Egy nő ritkán szexfüggő! Lehet hormonjai most jobban dolgoznak, de hogy szexfüggő,laikusként szinte lehetetlen meg állapítani.

Kérdezted,kaptál választ arra, hogy ezt orvos igazolta?

25. Főnix3 (válaszként erre: 24. - C914d3c5e9)
2023. febr. 13. 13:55

1. Mikortól szexfüggő valaki? Te megtudod ítélni? Szerinted a FI biztos ebben? Erre nem kaptunk választ!

Poénkodni? Nem veszed egy kicsit komolyan az életet?

Aki itt félre ért és félre beszél az te vagy! Nem kell olyan helyre menni, amit idegileg nem bírsz.. vagy meghaladja a szellemi horizontodat. :D

A szexualitásom számomra teljesen rendben van. Ne vetítsd a frusztrációd rám. :D

Ha számodra itt kezdődik a primitívség, akkor legyen. Leszek primitív, mint sem egy olyan ember, amit te képviselsz! Karót nyelt vagy ! Biztos az életben is szórakoztató,pozitív valaki vagy!

Akinek gondja van, az te vagy! Ebben biztos vagyok!


Ezek ám a nagy szavak! :DDDD


" - igen, ha valakinek túlterjed a szellemi horizontja a szokásos kliséken, akkor az már szenzitív"

24. c914d3c5e9 (válaszként erre: 17. - Főnix3)
2023. febr. 13. 13:46

Szerinted jó dolog az, hogy valaki szexfüggő? Poénkodtok rajta, mintha ez vicc lenne, vagy valamiféle jó dolog. Azok a primitívek, akik hozzád hasonló hangnemben reflektálnak a Fórumnyitó hozzászólására. Szóval ezt nagyon félreértetted. Itt egyáltalán nem valami cool dologról van szó, gyanítom neked is valami problémád lehet a szexualitással.

"Nem is értem ilyen szenzitív "férfi" minek regizik egy női oldalra." - igen, ha valakinek túlterjed a szellemi horizontja a szokásos kliséken, akkor az már szenzitív.

23. Főnix3 (válaszként erre: 22. - Tumbo2)
2023. febr. 13. 13:36
:DDD
22. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. febr. 13. 13:33
hát akkor röhejes lenne.mire fölállítaná a rudat,/egy kabaréból,/ már a nő is elérni a nyugdíj korhatárt.
21. Főnix3 (válaszként erre: 20. - Kristo_f)
2023. febr. 13. 13:31

:D

Mesélték? :D

Első kézből nem sikerült statisztikát felállítani?

20. kristo_f (válaszként erre: 19. - Főnix3)
2023. febr. 13. 13:27
Jaja, a természetes kezelés pótolhatatlan. Mesélték nekem hogy vannak klubok ahol akár egész nap gyógyitják ezt a kórt
19. Főnix3 (válaszként erre: 18. - Kristo_f)
2023. febr. 13. 13:02
Gyógyszer ellenes vagyok. :D Természetes kezelést ajánlanék.. :)
18. kristo_f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 12:57
Ez szörnyű lehet neked! Szerencsére olcsó gyógyszerek vannak rá és nem lesz időd szexelni :)
17. Főnix3 (válaszként erre: 15. - C914d3c5e9)
2023. febr. 13. 12:02

Minek jöttél ide? Miért idegesíted magad megint egy szexuális tartalmú fórumon, keresd meg a frigid fórumot. Ott lehet nincsenek primitívek! Az való neked!


Nem is értem ilyen szenzitív "férfi" minek regizik egy női oldalra.


Amit még mindig nem értek, hogy miért kell olyan fórumba degradáló bejegyzést írni, ami nem érdekel, nem érint! Én sem megyek receptes fórumra okoskodni, hogy kell egy nokedlit megcsinálni. :D

16. Ibi3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 11:43
Konkrétan miből gondolod, hogy szexfüggő vagy?
2023. febr. 13. 06:19
De primitív vagy, te jó ég.
14. Eryk30 (válaszként erre: 14. - Jennifer Kovács)
2023. febr. 12. 22:48
Hasznos tanács 😁😁
13. Zsozsy (válaszként erre: 12. - Fox Mulder)
2022. márc. 29. 18:09
Haha. Ez de igaz 😉
12. Fox Mulder (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 17:44

Ez esetben ajánlanám neked az egyetlen ételt, ami elfogyasztása után hosszú távon 90% -al csökkenti a női szexuális étvágyat.

Ez pedig: Az esküvői torta!

:D

11. Zsozsy
2022. márc. 29. 17:43
Én is annak tartottam magam, de csak a gyerek megszületéséig tartott
2022. márc. 29. 17:33
Miért baj ez????
9. Alnisa (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. márc. 24. 09:36
Hú azt én is szeretem.
2022. márc. 24. 08:34
Ez most panasz vagy dicsekvés?
2022. márc. 24. 08:05
Nem derül ki hogy ez probléma ,,vagy juhéééé.
2022. márc. 24. 08:03
Öreg nő korodra elmúlik.
2022. márc. 24. 07:52
Brit tudósok megállapították, hogy a túl sok szex függőséghez vezet. :D
2022. márc. 24. 07:41
Én meg mákosguba függő. Nyugi, majd elmúlik.
2022. márc. 24. 07:38
Ezt szakember állapította meg, vagy te? 🤔
2022. márc. 24. 07:36
Mert mikor kellene szexfüggőnek lenni, ha nem fiatalon, amikor tombolnak a hormonok? Ez akkor lenne érdekes vallomás a 80 éves lennél.
2022. márc. 24. 07:36

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook