Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... fórum

Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2023. jún. 18. 06:28
Csak ámulok és bámulok! [link]
2023. jún. 14. 18:19

Fiam házánál ma portalanítottam a teraszt. Hát annyi volt a pollen, lapátra lehetett seperni. Szegény gyerekem meg pollenallergiás. Mondtam is neki jó hogy elment, mert most biztos fuldokolna itt. Azt felelte mióta elment semmi baja. Persze ahol most van elég gyér a növényzet, de semmi baja, és az általános közérzete is sokkal jobb mint itthon volt. Hát stressz az biztos hogy nincs. Nem csak neki, a helyiek is lazák, nyugodtak, ráérősek, mosolygósak. Ott senki nem rohan.


Esténként sok vendéglátó teraszon élő zene szól. Nem fülsiketítő örjöngés mint itt a Balatonnál, normális, kultúrált zenészek, énekesek adnak elő. Be lehet ülni fogyasztás nélkül is, sőt lehet táncolni is. Ingyen buli kultúráltan.

Fiam barátja lányának is, akinek mutattam a panzióházát, a férje énekes a saját teraszukon. Ott szokott fiam kis baráti köre összejönni. Engem nagyon boldoggá tesz, hogy végre úgy élhet ahogy mindig is szeretett volna. Megérdemli a jólétet, sokat dolgozott, és dolgozik is érte.😀

513. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 510. - Ildike2)
2023. jún. 14. 12:09
Hát, ha belegondolok mit éreznék ha én akarnám itt hagyni a gyereket, unokát, lehet hogy én se mennék sehova, legfeljebb ide-oda nyaralni.😀
512. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 510. - Ildike2)
2023. jún. 14. 11:37

Bizony, alapos előkészületre volt szükség. Az nagy segítség volt hogy Spanyolországban magyar irodán lehetett ügyet intézni, előre lefoglalt időponttal. (Annyian hagyják el az országot, hogy már több országban is van magyar iroda a kivándorlók számára. Volt olyan ügy amit elintéztek neki mire odaért, csak alá kellett írnia.


Az itthoni munkájával fel kellett jutni arra a szintre hogy a megélhetéshez szükséges passzív jövedelem rendelkezésre álljon. Most ezt "csak" életben kell tartani ami persze munka, de én is segítségére vagyok ebben.


Fiamnak én vagyok az egyedüli élő rokona. de én nem lehetek visszahúzó erő. Én inkább tolom. Menjen csak, ne is lássam egy darabig!😀 Még fiatal, egészséges, most ért arra a szintre anyagilag hogy megteheti amire mindig is vágyott.

Bármikor beszélhetek vele, ha kell bármikor haza tud jönni mint augusztusban is teszi. Arra az időre már minden perce be is van táblázva. Nem sokszor tehetek ebédet elé, mert sok felé megy az országban.

Lássa el magát, és punk-tum!😀

511. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 509. - Kacagó11)
2023. jún. 14. 11:18
Az bizony, és nagyon boldog vagyok hogy jól érzi magát szeretett gyermekem.
510. Ildike2
2023. jún. 13. 21:45

Bírom azokat az embereket, akik vagányak, nem félnek belevágni egy új kalandba. Persze, alapos előkészületek után, mint ahogy gyermeked is tette.

Egy ismerősöm így költözött ki Costa Ricába, "a világ legboldogabb országába".

Nekem is vannak ötleteim, de a családom, főképp imádott kisunokáim idekötnek.

509. kacagó11 (válaszként erre: 508. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 13. 20:18

Judit ez gyönyörű! :)

Meg a többi is amit már mutattál:)

2023. jún. 13. 17:00

Naplemente Fuerteventurán:

[link]

Forgassátok a képet! Csodaszép!😀

2023. jún. 11. 09:10

2 újabb fotó. A gyermekem királyul van.

[link]

506. fokhagyma (válaszként erre: 505. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 13:31

Jóvanna!!! Örülök, hogy örülsz, én is örülök. Egy kis humorral megtűzdelt csipkelődésnek híve vagyok. Ne savanyodjunk be! Itt a Hoxán úgyis sok a panasz, fájdalom. Bizonyára nagyon sok jogos, de vannak olyanok is, akik úgy megszokásból szomorkodnak.

Nahát, nahát! Elfeledkeztél az ebédről. Nem is csodálom. A kerti munka nagyon eltereli a figyelmet még az evésről is. Mindig a végére akar érni az ember annak, amit elkezdett. Hajtja az igyekezet, enni meg elfelejt.

Ügyes vagy, biztosan tudsz valami gyorsat és finomat csinálni.

505. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 504. - Fokhagyma)
2023. jún. 8. 11:55

De hát írtam hogy örülök nem?

Én is várom miket rak fel, ha lesz valami hozom.😀


Most rájöttem hogy nincs ebédem. Kiugrottam a gyomlálásból, és gyorsan kreálok valamit ami olcsó és nem ráz.

504. fokhagyma (válaszként erre: 503. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 11:23

Ne beszélj már butaságokat! Mi az, hogy nyakon vágni? Semmiféle nyakonvágás nem volt. Te problémáztál rajta, hogy nem látunk mindent. Miután kiderítettem, hogy miért, nem azt írtad, hogy de jó, kiderült, mi az ok, hanem azt, hogy nem agyalsz rajta. Erre írtam, hogy én se agyalok. Csupán utánanéztem, de nem magam, hanem magad miatt, mert Te töprengtél rajta, hogy miért nem látjuk, amit mutatsz. Amit Te nyakonvágásnak nevezel, az segítség volt, és talán azt kellett volna mondani, hogy de jó, hogy kiderítettem azt, amit se Te se a fiad nem tudott. Nem mintha olyan nagy számítógép guru lennék, de sikerült.

Szerencséd, hogy öreganyádnak szólítottál, és hogy a nyakonvágás után nevető smilit tettél.

No, ezt akkor tényleg megbeszéltük. Várom a további csodás fotókat, videókat!

Küldök egy jelet neked!

503. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 502. - Fokhagyma)
2023. jún. 8. 10:10

Jól van, azért nem kell mindjárt nyakon vágni!😀

Örülök hogy megbeszéltük, és tovább adhattam fiamnak. Valószínű ő se tudta hogy a zárt csoport tartalmát az ő oldalán is csak a tagok láthatják. Megírtam neki had okosodjon.😀

502. fokhagyma (válaszként erre: 500. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 08:46
Én se agyalok rajta, Te írtad, hogy végképp nem érted, miért nem látható minden. Ezért írtam, hogy én értem. Ha valami nem nyilvános, csak a tagoknak, persze, hogy nem látjuk.
2023. jún. 8. 08:27

Újabb 2 fotó: [link]

Elképzelhető hogy a reggeliző baráti kört nem látja aki a Beatrix zárt csoportjába nincs felvéve.

A másik kép szerintem mindenki számára látható, azon a Villa Wintert örökítette meg fiam. Ez egy villa Fuerteventura délnyugati részén , a Kanári-szigeteken a Jandía- félszigeten. A villát Gustav Winter német mérnök építette aki itt húzódott el a világtól.

500. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 499. - Fokhagyma)
2023. jún. 8. 07:51
Hát biztos igazad van, én nem agyalok ezen, nagy ritkán 1-1 percre ide ülök, el se olvasok mindent, a facéhez amúgy se értek. Ez van.😀
499. fokhagyma (válaszként erre: 497. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 21:30

Nálam teljesen biztos, hogy nem kell beállítani semmit.

Most a következőket látom:

A legutolsónál kezdem.

Egy forgatható táj (Casa winter Cofete...)

Alatta: "Felséges kaja, nagyszerű társaság"

A fotón egy táj, házakkal, vízzel, fákkal.

Ha erre a képre kattintok, ez a szöveg jelenik meg:


"Privát

Csak a tagok tudják a csoporttagok listáját és a bejegyzéseiket megnézni.

Látható

A csoportot bárki megtalálhatja.

Előzmények

A csoport létrehozása: 2018. július 9. A név legutóbbi változása: 2019. július 20.

Megjelölt tartalom szerepelhet benne

Az adminisztrátorok akkor is láthatóvá tehetnek bizonyos bejegyzéseket és hozzászólásokat a csoportban, ha a Facebook rendszerei megjelölték azokat. További információ"

Alatta ugyanaz a fotó, rákattintva ugyanaz a szöveg, amitaz elöbb bemásoltam.

Alatta: Tali last minit. Ez Youtube

Alatta: máj. 31-én feltett ugyanaz a fotó, ami többször is volt már, rákattintva ugyanaz a szöveg.

Alatta:"Gyerekek, ez oltári nagy buli volt!"

Ez látható, már korábban is mutattad.


Én végül azt állapítottam meg, hogy ahol Beatrix utazási tippjei felirat van, és az, hogy privát csoport, azoknál csak a fotó látható, és azoknál jelenik meg az a szöveg, amit bemásoltam.

Ezeket valószínű az említett Beatrixtól vette át a fiad, aki nem tette nyilvánossá.

Kicsit hosszan magyaráztam. Remélem érthető. Én már értem, miért látható valami, miért nem.

2023. jún. 7. 20:14
Én se vagyok barátnak jelölve nála, mégis mindent meg tudok nézni. Most volt nálam egyik itthoni barátja fiamnak, ő is meg tud nézni mindent, de a facén nem ismerősei ők se egymásnak.
2023. jún. 7. 20:11

[link]

Végképp nem értem miért van hogy egy azon oldalt nézve nem ugyanazt látjuk.


Amit én látok az utolsó fotó tegnap 15:50kor lett felrakva az oldalra. Az egy virtuális fotó, a kis baráti társaság látszik rajta egyikük panziójának a presszójában. Páran lájkolták, tehát nem csak én látom.

Alatta ez a videó van, ami felkerült a youtube csatornára is, most onnan hozom: [link] Ez 2 napja. Annak alatta meg 6 napja egy buli a barátokkal. Különös hogy van aki nem látja. Laci állítja minden publikus, egy kép, vagy egy videó sincs korlátozva vagy tiltva.

Nem lehet hogy a ti oldalatokon valamit be kell állítani ahhoz hogy bármit láthassatok?

496. fokhagyma (válaszként erre: 495. - Fokhagyma)
2023. jún. 7. 15:39

Megnéztem a korábbiakat. Ott van, amit Judit írt, de az még május 30-i. Azt akkor meg is néztem. Azt Judit jún. elsején mutatta.

Tehát ugyanazon a linken több dolgot lehet látni, ha visszafele is nézi az ember.

495. fokhagyma (válaszként erre: 493. - Icuska538)
2023. jún. 7. 15:34
Én is látom a facebookon a bejegyzéseket, fotókat, csak nem azt, amit Judit írt. Ott csak táj van az utolsón, emberek nincsenek.
494. fokhagyma (válaszként erre: 489. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 15:31
Ezen a linken egy fotót látok. Házak, tengerpart, fák, de emberek nincsenek.
493. Icuska538 (válaszként erre: 492. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 15:24
Bocs hogy belebeszélek. Eddig nekem sem volt látható és most pikk pakk látom. Én aztán nem tudok semmit állitani a láthatóságon stb. Köszi
492. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 490. - Fokhagyma)
2023. jún. 7. 13:12
Azt írja Laci a fotó és az oldala is nyilvános. Az is bizonyítja hogy számára ismeretlenek is láthatják, hogy a fotóit látva már keresték meg őt üzleti céllal.
491. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 490. - Fokhagyma)
2023. jún. 7. 13:05

Gőzöm nincs ez miért van, de megbeszélem vele. Egyébként én se vagyok nála megkülönböztetve a facén az idegenektől. Nem vagyunk egymás ismerősei sem barátjai a face szemében sőt azt azt se tudja hogy a fiam, mégis látok mindent amit felrak. A privát beszélgetés az más.

Ha tud megoldást a rejtélyre, írok.

490. fokhagyma (válaszként erre: 489. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 11:29
Nem látható, csak neked és az ismerőseinek.
2023. jún. 7. 11:16

Együtt a kis baráti társaság. Az én fiam az, aki az énekeshez közel ül.

[link]

2023. jún. 5. 12:48
487. globus (válaszként erre: 486. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 3. 12:36

Kérdezze meg, hogy ezt ismerik-e

😀

[link]

2023. jún. 3. 12:10

Fiam ismét a fuerteventurai szállásán múlatja a napokat. Napközben barátjával felváltva meglátogatják egymást, közben összeismerkedett a szomszédjában lakó idős házaspárral. Az asszony lengyelül beszél, az ember spanyolul, lengyelül, angolul, gondolván, valahogy csak megérteti magát. Fiam sokszor elveszíti a fonalat. Mivel ő lengyelül nem beszél, de az öregeknek ez az anyanyelve, a telefonjáról webfordíval hangosan lengyelül beszél hozzájuk, ők bárhogy is kavarják. Vicces lehet😀

A haverkodáson kívül dolgozik és tanulja a spanyolt. Esténként úszik az óceánban.

Most így telnek a napok.


Hamarosan készül egy strandról virtuális fotót készíteni, ha meglesz idehozom.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook