Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Festett fekete hajból tudok szerintetek csokoládébarnát csinálni?:) fórum

Festett fekete hajból tudok szerintetek csokoládébarnát csinálni?:) (tudásbázis kérdés)


16. Anda39
2011. jan. 10. 20:16
Ez egy fodrásznak is nehéz feladat, kötve hiszem, hogy bárki otthon elsőre meg tudná csinálni. Hacsak nincs mázlija...:) Nem azt mondom, hogy a fodrász se tud vele megbirkózni, hanem azt, hogy közben állandóan figyelni kell a hajat és ettől függ, hogy mi a következő lépés.
15. hajno1
2010. dec. 21. 10:41
Ha igaz, a Nutrisse festékek tudják ezt egy lépésben, leszívja a színt és megfesti az újat. Olvasd el, mi van a dobozra írva!
14. Panni58 (válaszként erre: 10. - Gina_91)
2010. dec. 17. 21:07

Amit én fodrásznál láttam, az derékig ért...

És valóban barna lett. De órákat töltött a lány a fejmosóban. Több nekifutásban, kenve, lemosva, kenve, lemosva...

13. gina_91 (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2010. dec. 17. 20:28

Háát... hátul pont leér a tarkómra, elöl és fönt pedig hosszabb, mert épp Kleopátra frizurából növesztek, most fokozatosra van vágva. Persze, igazad van, ha csak drasztikusan tudok megszabadulni tőle, szeretem annyira a hajamat, h nem teszem ki merényletnek, és várok..:)

csak gondolom más is jár/járt már hasonló cipőben mint én, és ugy látom akadnak szakmabeliek is, és gondoltam tapasztalatokat gyűjtök azért...:)

12. gina_91 (válaszként erre: 2. - Eperlevél)
2010. dec. 17. 20:25
Akkor ugy veszem ki a leveledből, h neked is szőkítették előtte. Nagyon tönkretette a hajadat? És a szőkítő után rákent szín szépen egyenletesen befogta?:)
11. emagdi (válaszként erre: 10. - Gina_91)
2010. dec. 17. 20:24
nem tudom mennyire hosszú a hajad, de lehet, hogy érdemesebb lenne megvárni amíg lenő a fekete rész...
10. gina_91 (válaszként erre: 7. - Panni58)
2010. dec. 17. 20:23
Igen, én is csak ezt tudom, a szőkítést..sajnos. Pedig milyen jó lenne ha nem lenne ilyen makacs ez a szín... gondolom nem vagyok egyedül aki így gondolja...:)
9. 745c235007 (válaszként erre: 5. - Gumimaci22)
2010. dec. 17. 20:21
Szia! Engem is érint a téma, Én vöröset szeretnék nagyon! Mennyire károsítja a hajat?? Kicsit naív a kérdés, de hátha nem nagyon :)))
8. gina_91 (válaszként erre: 3. - Gumimaci22)
2010. dec. 17. 20:21

Köszönöm a válaszokat először is, csajok!!:)


Gumimaci! És te akkor gondolom meg is tudod nekem mondani, hogy hogyan csinálja ezt egy fodrász. Nagy merénylet lenne ez a haj ellen? Mert ha igen, akkor inkább türelmes leszek és várok..!!:)

Még egyszer köszönöm a válaszokat!!:)(K)

7. Panni58 (válaszként erre: 6. - Gina_91)
2010. dec. 17. 20:21
Más módszert én nem tudok, csak a kiszívatást, azaz világosítást. De én nem vagyok szakember.
2010. dec. 17. 20:18

Szijasztok!

Kb ugy egy fél éve festett fekete hajam van (tartós hajfestékkel festve). Éshát eléggé hullani kezdett tőle a hajam, ezért eldöntöttem, hogy nem festem be többet vele, meghát untam is már, mert sápaszt is egy kicsit és olyan "mordnak" látom magam tőle, és min. 5 évvel öregebbnek..:S:D:D


Kentem rá multhónapban sötétbarna tartós hajfestéket, ez nem fogta be ugye csak a tövét. Most pedig annyira megtetszett ez a csokoládébarna árnyalat, hogy beleszerettem..:D Ma befestettem 28 hajmosásig tartó csokoládészínű bemosóval.. ez is a hajtőnél tökéletes, a hajszálak pedig ugyanúgy feketék, legfeljebb erős fénynél látszik 1 kis árnyalat rajta..:(


Van vmi jó kis ötletetek mit lehetne tenni a csokibarna hajszínért???:)

Kiszívattatni nem akarom, mert igy is elég száraz...

De egyébként minden ötletet szívesen fogadok!!:) Pusziiíí(K):)

2010. dec. 17. 20:15
Ja és mindenképp szakember csinálja,ne otthon magadnak!
4. Panni58 (válaszként erre: 1. - Gina_91)
2010. dec. 17. 20:15
Láttam már ilyet, fodrásznál. Nem egyszerű, és nem szabad egyszerre, szakaszosan szőkítették.Eltartott néhány órát, és nem is lett tökéletesen egyenletes, de barna lett.
2010. dec. 17. 20:15

Igen,bár egy napos meló,de lehetséges.

Fodrász vagyok.

2010. dec. 17. 20:13

nem, hacsak nincs kiszívva, melírozva előtte


nekem volt festett fekete, megszenvedtem vele mikor meg akartam válni tőle..

2010. dec. 17. 20:10
Festett fekete hajból tudok szerintetek csokoládébarnát csinálni?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook