Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjnél vagyok, de reménytelenül beleszerettem valaki másba. 😞 fórum

Férjnél vagyok, de reménytelenül beleszerettem valaki másba. 😞 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
5. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fidel)
2023. júl. 7. 22:48

Arató Mónika.

Ne hidd, hogy nem ismerem az írásait. :P

4. fidel (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. júl. 7. 22:36
....Realitások? Ma ne foglalkozz velük, csak akadályoznának az álmodozásban. Higgy a mesékben! A tündérmeséd valóra válhat, ha te hiszel benne. Ki hinne bennük, ha nem éppen te?" (Főnix3)
3. fidel (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. júl. 7. 22:30
"Hagyd, hogy a lelked repítsen az álmok mesevilágába, képzeld el azt az életet, amelyet méltónak tartasz önmagadhoz. Mit szeretnél tenni, kikkel, milyen szándékkal? Milyen örömforrások várnak rád? Mit fogsz megvalósítani, amit eddig még nem tettél meg? ...(Főnix3)
2023. júl. 7. 22:00

Na az ilyen vallomásokra vagyok érzékeny.Nem azért,mert férjnél vagy, nem azért, mert titkos utakat jársz! Hanem, mert valószínűsítesz valamit , ami nem igaz.

Ha belebetegedsz valamibe, akkor megérdemled! Nagyon is! Miért? Mert egy olyan álmot kergetsz,ami nem a tiéd!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook