Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak(remélem vannak), és nők véleményét várom! Tanácsot, tapasztalatot szeretnék. fórum

Férfiak(remélem vannak), és nők véleményét várom! Tanácsot, tapasztalatot szeretnék. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
44. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2013. okt. 23. 18:24

"lemerem írni, hogy jó vagyok az ágyban"


Most ez miben merül ki, hogy jó vagy? Abban, hogy évekig tűröd, hogy semmi sincs úgy, ahogy te szeretnéd, és ezt úgy kell érteni, hogy ez a nő jó az ágyban? Ez nekem magas.


Ami az előjátékot illeti, nagyon sok nőnek 20 perc az az idő, ami épp elég, és nem túl sok, nem túl kevés, ez a nagy átlag, ha ehhez képest úgy érzed, neked sokkal több előjáték kellene, még akkor se úgy nézd, hogy itt valami defekt vagy ilyesmi van, 20 perc az a 3 perchez képest már elég sok. Egyébként meg csak egy szám, szóval ne másokhoz hasonlítgasd magad, csak mondom, hogy semmi baj nincs abban, hogy ha te úgy érzed, hogy többre van szükséged mint 3 perc, tök normális:)

43. Gombócné (válaszként erre: 39. - 388b941089)
2013. okt. 23. 18:24
Én is a szerxről beszéltem :) az nem volt az igazi.. a kapcsolattal nem volt gond :)
42. de Luca (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2013. okt. 23. 18:23
Oda akartam kilyukadni, hogy ha egy férfi hódítani akarna, akkor tenne is érte, de az 1 m2-ére eső puhapöcsök száma rohamosan nő.
41. gribedli*** (válaszként erre: 12. - De Luca)
2013. okt. 23. 18:19

Szerintem semmi köze nincs ahhoz, hogy a lányok hódítanak, akkor ne legyen előjáték. Vagy, ha valami lenne, akkor úgy lenne ugye, hogy pont ellenkezőleg: régen a pasik hódítottak és nem volt semmi előjáték, a nő nem élvezhetett. Ma, ha tényleg a nők hódítanak, azt kellene jelentenie, hogy nem lesz semmi előjáték a férfiaknak, csak ők izgathatnak minket. És ez is egy fura elképzelés lenne, ezért szerintem semmi köze a kettőnek.


Persze, a nők ma már jobban kezdeményeznek, de az, hogy egy nő kezdeményez, nem azt jelenti, hogy akkor nem kell neki előjáték, sem azt, hogy akkor húúú de nagyon nedves már alap, vagy ilyesmi. Mindkét emberen múlik, egyébként meg nem tudom, milyen élvezet mondjuk egy behatolás egy olyan nőbe, aki nincs is felizgulva, sem nedvesség, tehát fájdalmas is lehet a férfinak, és a hüvely sem úgy tónusos, mint amikor egy nő fel van izgulva. Bár nem vagyok férfi, akivel beszéltem erről, mind azt mondta, hogy kellemesebb érzés egy nedves punci mint egy nem elég nedves. Akinek ez számít, tesz is róla, és igényli (férfi létére), hogy legyen előjáték.


Azt, hogy béna egy férfi, nem annak tudom be, hogy nem kezdeményezős típus, inkább béna és kész

2013. okt. 23. 18:17

Én is találkoztam ilyen fickóval, szerintem ezek unalmasak.Nem is tartott sokáig. Nem is értem, hogy hogyan tudod évekig ezt eltűrni.

Én ennyi időre még csak szét se tenném a lábam. Persze olykor izgalmas lehet egy vad, gyors menet, de azért egy kapcsolatban nagyon fontos az érzékiség, a csókok, illatok, a másik simogatása , érintése, vágyakozó pillantások , a nyelvek kutakodó játéka.. őőő

Amelyik pasi nem nyalja a mézes bödönt, azt el kell zavarni oda, ahol csak tunkolhat. Rengeteg férfi van aki szívesen megmutatná neked a gyönyörök gyönyörét! :) Keress egy Férfit! :)

39. 388b941089 (válaszként erre: 37. - Gombócné)
2013. okt. 23. 18:15
most te meg o ket kulonbozo dologrol beszeltek sztem :D
38. vacsa (válaszként erre: 26. - Bibuba)
2013. okt. 23. 18:14

Sajnos ez nem szerelem. A szerelmes férfinak az első a nő. Őt az tüzeli fel hogy feltüzeli a nő vágyát... Minket nőket meg az hogy feltüzeljük a szeretett férfi vágyát. A jó hosszú előjáték mindkét félnek jót tesz.

Nem erre a férfira van szükséged.

37. Gombócné (válaszként erre: 25. - 388b941089)
2013. okt. 23. 17:57
Igen, érdemes innen is megvizsgálni... Nálunk is pl az elején nekem nem volt az igazi, de a páromat ez nagyon bántotta, sokkal jobban mint engem :D és próbálkozott :D Egyébként még a mai napig is sokkal inkább rám helyezi a hangsúlyt, sokszor úgy kell "erőszakoskodnom" hogy de én is viszonozni akarom..
36. Gombócné (válaszként erre: 29. - C6cc1a938e)
2013. okt. 23. 17:54
Ez nagyon igaz!!
35. orsibigyu (válaszként erre: 33. - 10846c73f8)
2013. okt. 23. 17:52
Merjetek azt mondani, hogy nincs igaza! Mer van!
34. 388b941089 (válaszként erre: 33. - 10846c73f8)
2013. okt. 23. 17:52
:D
33. 10846c73f8 (válaszként erre: 29. - C6cc1a938e)
2013. okt. 23. 17:49
Te nagyon kész vagy :D
32. 388b941089 (válaszként erre: 29. - C6cc1a938e)
2013. okt. 23. 17:48
jezusom, mi ez a defektes hozzaszolas? :DDD
2013. okt. 23. 17:48

Van ugy, hogy csak hagyod, hogy tortenjenek a dolgok, hogy csak arra fokuszalsz,hogy neki legyen jo? Nalunk az elejen volt egy ilyen periodusunk mikor jottem az elvarasokkal, hogy igy meg ugy. Utana mivel hazasok voltunk, s valni nem akartam, feladtam es elhataroztam, hogy csak azt figyelem, hoyy neki jo legyen es kesz. S mikor ezt igy kieresztettem, es tenyleg az oromszerzes( neki) es nem a kapas volt a celom, s nem idealokat kerestem, hogy az elojatek min. 20 perc legyen s ezt meg ezt tartalmazza, hanem hagytam magam sodrodni, sikerult nekem is elvezni az elojatek nelkuli szexet. Utana latta rajtam, hogy elvezem, s kezdte elvezni, hogy en elvezem s ez tovabb motivalta a kenyeztetesre. S mikor kenyeztetett lattam ahogy furkeszve nez, hogy ez most jo nekem, es igy alakulgatott ez.

Persze lehet masnal nem igy mukodik, de nalunk igy volt.

2013. okt. 23. 17:47

Egyébként számomra az alap koncepció ott bukik meg, hogy én úgy tekintek a női testre, mint kisgyerek a vidámparkra. Még jó hogy minden pillanatát és helyszínét ki akarom élvezni, ha már egyszer ott járok. Marhaság lenne egész idő alatt, az otthonról hozott matchboxot tologatni, ahelyett, hogy "kihasználnám" a helyszín által kínált élvezeteket.


Ha így nézem én is önző vagyok, és csak kihasználom a helyzetet :D

29. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2013. okt. 23. 17:45

Aha.Az én tapasztalatom az,hogy a pasik akkor szeretik a hosszas kényeztetést,ha belőlünk közben érdekes reakciók hangzanak el.Ekkor még arra is képesek,hogy csak a nőnek legyen jó,utána ráér magát is lerendezni rajtunk.Ezt annyira szeretik,hogy aztán kifejezetten előnyben is részesítik és ha rájuk nincs is épp lehetőség(no idő,vagy no gumi,akármi miatt),nekünk akkor is jó legyen.Bizony.Szval sztem te lapos lehetsz.Hát bocs,ha nem!(szted)


Egy részről ezt még hozták oviból,csak akkor még kellemetlen kínzó eszközökkel vették rá a hisztis lányokat,hogy némi érdekes hangot csaljanak ki belőlük,más részről meg imádnak még mindig "kínozni" minket,csak élvezetes módon.Mármint az,aki férfi,az szeret ilyesmit.

28. Lia14 (válaszként erre: 26. - Bibuba)
2013. okt. 23. 17:42
A végén teljesen tönkremész lelkileg, és ezt te sem akarhatod. van, hogy szeretünk valakit, mégsem ő az, akivel élni tudunk.
27. Lia14
2013. okt. 23. 17:41
Egy szerelmes férfi mindent megtesz azért, hogy a szeretett nőnek jó legyen és a kedvére tegyen! Ezt sose felejtsd el kedves fórumindító. Ha nem ezt tapasztalod, keresd meg az okát, és gondolkozz el.
26. Bibuba (válaszként erre: 21. - Demon555)
2013. okt. 23. 17:40
Már mindent bevetettem, tényleg. De az önbecsülésem már ott van, ha 5 percnél tovább merem húzni az agyát. És nem, az már nem indít be, hogy meg akarnak dugni, és én kacérkodva nem engedem. :( Olyan férfire lenne szükségem, aki érezteti az ágyban, hogy nő vagyok, és én is számítok. Talán tényleg véget kellene vetnem neki, de nagyon szeretem.
25. 388b941089 (válaszként erre: 22. - Bibuba)
2013. okt. 23. 17:38
figyelj ez a pasi teged nem szeret.ha szeretne nem tartana nyugnek az elojatekot,hanem mindent megtenne azert h neked jo legyen!
24. 10846c73f8 (válaszként erre: 23. - Orsibigyu)
2013. okt. 23. 17:38

Néztem is ki a fejemből, hogy most mi van :D


Semmi baj :D

23. orsibigyu (válaszként erre: 19. - 10846c73f8)
2013. okt. 23. 17:37
Nem! Bocs! Neked mas akartam irni, de aztan toroltem. Azt, hogy ferjem is igy van ezzel. De utana rajottem, hogy ez senkit nem erdekel:-D
22. Bibuba
2013. okt. 23. 17:36

Szóval még egyszer. Mindent megbeszéltem vele. Nem köntörfalazok, nem kerülgetem a forrókását. De ilyen.


Köszi, hogy írtok! :)

2013. okt. 23. 17:36
tudod mit? Vegyél fel dögös fehérneműt,és előtte simogasd magad,de NE engedd hogy megdugjon,ettől te is felizgulsz ,neki meg talán leesik hogy mire vágysz.Húzd ameddig bírod.Jó játékot :)))
20. 388b941089 (válaszként erre: 17. - Bibuba)
2013. okt. 23. 17:35

b.sznam ki mint macskat sz.rni

bocs de ezt meg olvasni is felhaborito,nem csodalom h rosszul esik

19. 10846c73f8 (válaszként erre: 15. - Orsibigyu)
2013. okt. 23. 17:35
Ezt biztos nekem akartad címezni? :D
18. Lia14 (válaszként erre: 14. - Gombócné)
2013. okt. 23. 17:35

Jó, nem a legeleslegelejére gondoltam én sem.:) Persze, hogy kell egymásra hangolódás. A többedik együttlét után látja az ember, mi is lehet még belőle. Na, de évekig csak nem őrlődnék!!!

Tudom, nehéz, ha az ember szereti is az illetőt.

17. Bibuba (válaszként erre: 8. - Gombócné)
2013. okt. 23. 17:33
Olyan is volt.:) Mutattam, de neki egyszerűen nem szükséges, így nem is értékeli. Egyszer majdnem minden jól alakult, majd lement kényeztetni, és tudod mit láttam az arcán mikor ránéztem? Közömbösséget. Hogy csinálja, mert kell.Szóval nem úgy van, mint első férfi válaszolómnál, hogy élvezi, ha élvezetet okoz. Rettenetesen kiábrándító.
16. de Luca (válaszként erre: 14. - Gombócné)
2013. okt. 23. 17:33
Kivételek mindig vannak :-)
15. orsibigyu (válaszként erre: 3. - 10846c73f8)
2013. okt. 23. 17:32
Szerintem beszeljetek ki ezt az egeszet, magyarazd el miert erzed ugy magad ahogy, hogy miert sirsz, miert reagalsz ugy ahogy, hogy mi esne jol, mit erzel. Ha nem tudjatok megbeszelni akkor az inkabb a baj, nem a rossz szex.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook