Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak(remélem vannak), és nők véleményét várom! Tanácsot, tapasztalatot szeretnék. fórum

Férfiak(remélem vannak), és nők véleményét várom! Tanácsot, tapasztalatot szeretnék. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. Gombócné (válaszként erre: 10. - Lia14)
2013. okt. 23. 17:32
Ezzel csak azért nem értek egyet, mert az elején nekünk se ment ez, össze kellett szoknunk, egymáshoz alakulnunk! De nem adtuk fel, és mára más csodás minden :) De sok idő kellett neki, hónapok! És én örülök hogy nem adtuk fel már az elején :)
2013. okt. 23. 17:31
egyszeruen felfoghatatlan szamomra ez
2013. okt. 23. 17:30
A te korosztályod már úgy szocializálódott, hogy a nők hódítanak, és az ágyban is át kell vállalni a kezdeményező szerepét. A srácok puhulnak, a nők keményednek.
11. Gombócné (válaszként erre: 9. - Bibuba)
2013. okt. 23. 17:29
És azt nem kérdezted, hogy miért nem?
10. Lia14
2013. okt. 23. 17:29

Ez nekem nagyon fura, és szinte hihetetlen, hogy minden kapcsolatod ilyen. Én az elején leállnék egy olyan kapcsolattal, ami ennyire nem "rám szabott." A kölcsönösség és az, hogy figyeljünk a másik igényeire, alap szerintem. Ha azt gondolod, hogy minden férfi ilyen, rád biztos igaz lesz. De ez csak a te igazságod... Érdekes, én egyetlen ilyennel sem találkoztam.

Ne félj addig keresni, míg meg nem találod azt, aki tényleg neked való. Mert van ilyen. Fiatal vagy, megtalálod! A jelenlegi kapcsolatodban, ha tudtok, beszéljétek ezt meg. ha szeret téged, előbb-utóbb változni fog a helyzet.

9. Bibuba (válaszként erre: 6. - Gombócné)
2013. okt. 23. 17:28
Én mindent elmondtam neki. Én már az első rossz kapcsolatom után nem kerteltem e téren. Persze nem bunkón, parancsolón mondta, hogy mi legyen, csak elmondtam nyíltam az igényeim, és semmi. Nem szoktam célozgatni. :(
8. Gombócné (válaszként erre: 7. - Bibuba)
2013. okt. 23. 17:28
Akkor lehet hogy nem elmondanod kellene, inkább mutasd meg :)
2013. okt. 23. 17:27
Ez esetben fogalmam sincs, hogy lehetek ilyen szerencsétlen. Nem tudom mit tegyek, de már az életem minden területére kihat. Nagyon rossz, hogy nem kapom meg azt a testiséget, amire vágyom.
6. Gombócné (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2013. okt. 23. 17:26
Sajnálom ez nagyon rossz lehet! De valahogy mégis nektek kell ezt megbeszélni, ha szeret, és márpedig szeret ahogy írod, akkor ő is azt akarja hogy jó legyen neked! Csak sokszor nem elég nekik célozni rá mit akarunk hanem egyértelműen a szájukba kell rágni :D lehet hogy ő azt hiszi már mindent megtesz azért hogy jobb legyen!
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Gombócné)
2013. okt. 23. 17:24
Na ez meg a másik fele.
4. Gombócné (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. okt. 23. 17:23
Igen, ez nálunk is így van, sőt! Az én páromnak pl jobban szüksége van rá mint nekem!
2013. okt. 23. 17:22

Most erre mit lehet mondani?


Vicces verzió ... Velem még nem találkoztál.


Komoly verzió ... Szerintem rossz emberkékkel futottál össze. Az érzéseid megértem, a "kiölték" belőled részt is, de szerintem azért nem minden férfi így áll hozzá. Én sem ilyen vagyok, pedig nem igazán hiszem, hogy annyira "különc" mentalitásom lenne. Én szeretek a nők kedvére tenni, élvezem, hogy élvezik. A tekintetek, a rándulások, a sóhajok megadják azt a pluszt, hogy véletlenül se úgy tekintsek az előjátékra, mint valami felesleges macerára. A felfokozott feszültség kiváltása számomra egy "jó játék" és nem igazán hiszem, hogy meg tudnám unni vagy le akarnék róla mondani.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2013. okt. 23. 17:18

Érdekes.

Én még nem találkoztam olyan pasival, aki ne igényelte volna az előjátékot.

2013. okt. 23. 17:12

Hosszú lesz, de kérlek segítetek ki tanáccsal tapasztalattal! :(


Eddig nem találkoztam olyan férfival, pasival aki nem csak magával van elfoglalva az ágyban, semmi előjáték, semmi kényeztetés, csak csók-felláll-betesz. Első kapcsolatomnál az elején nem zavart, hisz én is azonnal beindultam, minden nagyon jó volt. De mindemellé az első 3 perces volt. Miután elkezdtem neki megjegyezni, hogy nem jó így, és hogy semmi baj, ne szégyellje, lehet ellene tenni(utána néztem), csak gyakorolja önkielégítés közben. Mindig azt mondta, hogy gyakorol, de sosem tette. Mindig mondta az előjátékot, sosem volt, de mivel nagyon szerettem, tűrtem, és volt a baj. Nagyon hülye voltam. A végére Nagyon(!) megritkultak az együttlétek, és akkor is elfordítottam a fejem. Akkor kezdett neki leesni, hogy (3 év után) ez így nem lesz jó, és elkezdett könyörögni, hogy na legyen előjáték. Pff. Mondtam, hogy nem. Szakítottam vele. A következő párom 25 éves volt. Eddigre a libidóm sehol sem volt. Kiölte belőlem az, hogy sosem éreztem az előzőnél, hogy én kellek neki, beindítom, kíván, azt akarja, hogy nekem is jó legyen. Gondoltam, hogy na, hátha. :) A hét év korkülönbség biztos tapasztalatot is takar. Itt is szerelmes lettem. Ő már nem volt gyorstüzelő, de le szarta, hogy nekem jó-e? Természetesen már nem voltam néma gyerek, kinek anyja sem érti a szavát. Szépen elmondtam, hogy nekem mi lenne a jó. De így se. Kb. annyi volt, hogy felállt neki, és naa, gyere, majd a következőnél veled is foglalkozunk, stb. -.- 1 évig voltam vele. Nem is értem miért. Aztán egy kis szünet, majd volt egy nagyon rövid "kapcsolat". Dettó ugyan ez. A rengeteg rossz tapasztalat miatt egy átlag előjáték időm sokkal tovább tart(ana), mint másoknak, mikor a mostani párom elkezdene kényeztetni, leblokkolok, csak azon jár az agyam, hogy ez neki most unalmas, csak kényszer... és kb. a görcsös sírás kerülget. Hozzáteszem nem egy férfi mondta már nekem beszélgetések közepette, ha szóba jött, hogy az előjáték a "szükséges rossz", és ha lehet kerülik, mert kit izgat, hogy be van-e indulva a nő rendesen, hisz amíg ő csinálja, addig a nőnek is jó. Kicsit tönkre mentem e téren. A férfiakban már csak a rosszat látom. A mostani párom nagyon-nagyon szeretem. Rengeteg a közös bennünk, ő az első férfi, akivel kapcsolaton belül tudok órákat beszélgetni, poénkodni. Mindent megteszek érte, és nem kényszer. DE vele is ugyan ez van. :( Tudom, hogy szeret. Hiába mondják, hogy ha egy férfi tényleg szerelmes egy nőbe, akkor odaadó az ágyban, úgytűnik ez nem így van. Vagy ő a kivétel, aki erősíti a szabályt. Mondtam neki, hogy mi a helyzet már az elején, és csodálkozott. 29 éves, volt jó pár nője, tudom. És kb. én világosítottam fel, hogy a nőnek Kell az előjáték, ezért, és azért, és hogy másképp működnek, mint a férfiak. Vele talán 3-szor próbáltuk előjátékkal, de mivel látta a rossz reakcióim, inkább hanyagolja. Mondtam neki, hogy ez így nem jó, ne legyen ilyen, ehhez idő kell, és nem könnyű, de sosem kezdeményez. Bezzeg ha én elkezdem kényeztetni, az sosem baj. Ez így rosszul hangzik, elhiszem. Ettől eltekintve a legodaadóbb pasi, akivel eddig együtt voltam. Ölelget, puszilgat, éjjel hozzám bújik, szó nélkül segít, támogat, minden. Több mint egy éve vagyunk együtt.


Régen imádtam orálisan kényeztetni "az éppen aktuálist", nagyon beindított, mára majdnem kiölődött belőlem, mert csak azon jár az agyam, hogy ez nem oda-vissza jár. Hogy csak az a lényeg nekik, hogy betegyék, megdugjanak, és elélvezzenek.

Nem tudom mit kellene tennem. A mostani párom őszintén szeretem, de nem indulok már be rá. Hozzáteszem mindig odaadó voltam az ágyban, sok ötlettel jöttem elő, meglepetés fehérneműk, és lemerem írni, hogy jó vagyok az ágyban. Szóval nem arról van szó, hogy mivel rossz vagyok, így büntettek.


Nem tudom mit tegyek... :(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook