Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi vadászösztön fórum

Férfi vadászösztön (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 14. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:50

Sikeresen a játszma-dús élethez vezet valódi intimitás nélkül. Ha erre van szükséged, csináld.

Bár nyilván erre van, hiszem feltetted ezt a kérdést.

2011. okt. 25. 13:50

Szerintem ez a "genetikailag hűtlen" dolog, csak önnyugtatás!

Sokan ezzel "védik" a párjukat, hogy mindegyik ezt csinálja, az enyém is, de ebben "semmi" rossz nincs, hiszen alapból ilyenek!

Ez badarság!

Szerintem a férfiak is vágynak a biztonságra, arra, hogy egy nő legyen az életükben stb.

Ha kerek a párkapcsolat, ha minden rendben van, egy férfi sem fog kockáztatni, nem fog más nőkkel lepedőt gyűrni. Persze ilyen is van, de ez alól a nők sem kivételek.

Vannak "kutya" férfiak, de ugyanúgy kutya nők is.

19. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:49

Benne van a genetika! Nagyon is. ez tény.

Viszont, ha ahhoz kell folyamodni, hogy féltékennyé tedd.... :/

Sajnos általában kialakul a visszavonhatatlan bizalmatlanság, ami végképp megöli a kapcsolatot. Amúgy pedig nem lehet tudni ki hogy reagál. Lehet első körben elhagy, lehet, hogy kitör belőle a féltékeny állat, sarokba szorít, és nem mehetsz sehová, de ez jó irányú változást nem szül.

2011. okt. 25. 13:49

szerintem dobd ezt a palit úgy ahogy van és keress magadnak egy tisztességeset!!


hagyjuk már a vadászösztönt...ugyan hagyjuk..

ez egy jó dolog a pasiknál,mert nekik "kell" a hódítás,kell a francokat!!!!

mi az ,hogy nem vagy elég jó..neki?ha nem neki majd leszel másnak a tökéletes!!!

ő meg csak menjen és keresgéljen és folytasson kalandozó hadjáratot..de nélküled!

ezt már te megtartani nem tudod..kár is időt feccölni a dologba.


hogy mi kell a férfinak,hogy a nővel maradjon?igazi mindent elsöprő szerelem és akkor nem létezik senki más a világon!!!!!

itt ez hibádzik..a szerelem!

17. Venu (válaszként erre: 16. - Vigyorex6)
2011. okt. 25. 13:48
Én úgy értettem: ha kimondja, hogy baj van és mással keresne megoldás akkor van baj...
16. Vigyorex6 (válaszként erre: 12. - Venu)
2011. okt. 25. 13:46

Ez is két részre bontható. Mármint, hogy ki mondja, hogy valami nem elég.

1. Figyu! Ez meg ez nem működik! Kérlek, változtassunk rajta! Oldjuk meg!

2. Figyu! Ez meg ez nem működik! Kipróbálnám mással!


Az első egy olyan kapcsolat ismérve, ahol bár nem tökéletes minden az idő múlásával, de el akarják hárítani a problémát. A második pedig az, ahol az egyik félnél megmutatkozik a magas fokú önzőség. Sajnos, itt már nagy gondok vannak, érzelmileg is!

15. Venu (válaszként erre: 14. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:46
Akkor csak ügyesen, sajnos túl sok megoldás erre nincs :(
14. Marcsika84 (válaszként erre: 8. - Venu)
2011. okt. 25. 13:44
Ó ott a pont!!:)Sajnos saját bőrömön tapasztaltam már,hogy a pasik többsége genetikailag hűtlen,Ezen változtatni sajnos nem lehet,de tenni ellen talán igen...Ezért is indítottam ezt a fórumtémát.A féltékennyé tevésről pedig csak annyit,hogy most pont azon ügyködöm:))Talán beválik,mert mikor megtudta,hogy valaki mással beszélgetek a neten,bedurrant a feje...:)
13. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:42

Persze, hogy nem változtatna, de te akartál más megoldást, mint ami kézenfekvő.

Nekem biztos nem kellene egy olyan szennyláda, akinek nem vagyok elég jó és ezt azzal is ki akarja hangsúlyozni, hogy az orrom előtt kefél félre, sőt azzal is meg akarja erősíteni az önbecsülésem, hogy ehhez a hozzájárulásomat kéri.

12. Venu (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2011. okt. 25. 13:41

Ez szerintem is így van.

És ha valaki már ki is mondja hogy nem elég ami van, ott tényleg valami probléma lehet...

11. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:40
Akkor, ha Te elmondod neki, hogy Te csak őrá vágysz, csak őt akarod, és Téged nagyon bánt az, hogy ki akar kacsintani, és ennek ellenére ugyanez marad a felállás, akkor ez a pasi nem az igazi. Ennyi biztos.
10. vandam77 (válaszként erre: 4. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:40
persze,azért írtam
9. 4c30444687 (válaszként erre: 7. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:40
Mert ultimátumot kaptál?
8. Venu (válaszként erre: 1. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:39

Csak annyit tudsz tenni hogy legyél te is változatos. Ha ez nem segít (sajnos általában nem elég) próbálj meg te is más pasikkal flörtölni előtte, hátha ráébred hogy ez nem játék.

De azt kell hogy mondjam a pasik többsége hűtlen...

Vagy elviseled vagy szakítasz, szerintem...

7. Marcsika84 (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2011. okt. 25. 13:39
Ettől a szitu még ugyanaz marad!Semmin sem változtatna!
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:38

Az én véleményem az, hogy ha gondolati szinten marad az, egy dolog, ha valaki a tettek mezejére lép, az egy másik dolog.

Mindenki azt gondol, amit akar, ezt nem lehet elvenni tőle, de kimondani, és ezzel megbántani a másikat, majd megtenni, hát, ez nem fér bele, legalábbis nálam.

Ha egy nő ad a külsejére, nem hanyagolja el magát akkor sem, ha már egy sok éves kapcsoltban él, működik a szex mennyiségileg, és minőségileg, ezen kívül a kapcsolatban más területeken is minden jól működik, akkor ennek nem szabadnak ebben a formában felmerülnie, de mint mondtam, gondolni rá, az más.

2011. okt. 25. 13:36
Hmm. pl. elárulhatnád neki, hogy ez téged nagyon fájdalmasan érint, mert te a monogámia híve vagy.
4. Marcsika84 (válaszként erre: 2. - Vandam77)
2011. okt. 25. 13:36
Köszi!Most sokat segítettél!:))Te hagynád??
3. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:36

Holnap legyél vörös démon, holnapután szende szöszi, utána meg barna bögyös.

Vesszet fejsze nyele. Nem tudsz friss hús lenni neki.

2011. okt. 25. 13:35
hagyd vadászni!
2011. okt. 25. 13:31

Sziasztok!

Kérdésem a következő hozzátok:-barátom mostanság elég furcsa lett,úgymond nem vagyok sztem számára már elég érdekes.Sokszor észrevettem már,hogy más lányokat megbámul,és beszélt is róla,hogy jó lenne más dolgot is kipróbálni mással.Pl:szeretne néha-néha félrekacsintgatni,de nem szeretné,ha ezért elhagynám.Szerintem ez szimpla vadászösztön nála.Minden férfi gondol ilyen dologra a párja mellett,csak valaki kimondja,valaki eltitkolja.Ami a lényeg,hogy ez eléggé zavar.És most csak azok a hozzászólások érdekelnek,akik tudnak nekem tanácsot adni arra,hogy mit tegyek,mielőtt ezt megtenné,mert az nagyon fájna?!Elhagyni nem akarom,csak érdekesebbé tenni magam!Egyszóval mi kell egy férfinak,ahhoz,hogy az a nő legyen a mindene akivel éppen van???Hogyan tartsam meg őt egyszerűen női praktikával??:))

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook