Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi vadászösztön fórum

Férfi vadászösztön (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
51. Marcsika84 (válaszként erre: 49. - Vigyorex6)
2011. okt. 25. 14:22
Nem írtam olyat,hogy nem érdekli,ha elhagyom...
50. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 14:22
általában a pasiknak nem tudunk olyat tenni hogy jó legyen...ha édes bújós cicák vagyunk ajtó csapkodásra vágynak, ha birtokolni akarjuk őket szabadulni akarnak, ha lazán kezeljük őket, ránk tapadnak..ha felvállajuk velük a nyitott kapcsolatot csak maguknak akarnak...ez sajnos ilyen...és hogy miért érdemes mégis foglalkozni velük hát az a szerelem... vannak szép időszakok amikor szólnak a szimfónikusok ha megcsókolnak...de sajnos ez is múlandó....mit tegyél? keresd a szimfónikusokat...csak azt tedd ami neked jó...ha fáj ereszd el, ha zavar ne viseld el..fiatal vagy még nincs miért kompromisszumokat kötnöd
49. Vigyorex6 (válaszként erre: 46. - Nbandus)
2011. okt. 25. 14:21

Talán ez nem is bizalom, hanem inkább átgázolás.

+, hogy nem érdekli, hogy a barátnője elhagyja, vagy sem.

Viszont a "Más kérdés..." kezdetű mondatoddal totál egyetértek.

2011. okt. 25. 14:20
Mennyi okos ember....:))Csak vagdalódzunk a szavakkal,kívülről nézve baromi egyszerűnek tűnik.A valóság sajnos mást tükröz:))
47. Vigyorex6 (válaszként erre: 41. - 7ac18b9dfa)
2011. okt. 25. 14:18

Ha az burkolt, hogy más nőre vágyik, akkor ám legyen. Én mindent elhiszek.

Viszont az érzelmek talán hiányoznak, meg a másik fél tisztelet, aki nem mellesleg szereti, erre jól megtiporja ahelyett, hogy elmondaná mi a baj, és együtt változtatnának. Itt a srác nem úgy néz ki, mint aki a lánnyal akarná megoldani a dolgaikat. Mármint lánnyal akarja :), csak nem vele. :/

2011. okt. 25. 14:17

A kódolás egy dolog. Biztos, hogy mindenki szeretne felelőtlenül kalandozgatni, de azért van az embernek a homloklebenye, hogy korlátozni tudja az állati ösztöneit... Az én párom nagy csajozós volt, de választás elé állitottam, és ő lemondott erről... Lehet, hogy 20 év múlva, vagy pár év múlva előtör belőle a vágy, de tudni fogja, hogy akkor elveszit, és sose tenné meg... Legalábbis remélem :)

Az viszont szerintem nem gáz, hogy beszélt erről neked, mert legalább megbizott benned annyira... Más kérdés, hogy ezzel kitörölheted a s*****d... Állitsd döntés elé... Ez az egy opciód van.

Drukkolok

45. 6b006fc769 (válaszként erre: 41. - 7ac18b9dfa)
2011. okt. 25. 14:17
Biztos neked is marha jól esne, ha a barátod közölné, hogy nem te vagy, akire vágyik, hanem mondjuk Lyuk Gizi a szomszéd utcából. De úgy-e nem baj, ha egyszer-kétszer jól meg...simogatja azt a gusztusos fenekét..?
44. Vigyorex6 (válaszként erre: 43. - 7ac18b9dfa)
2011. okt. 25. 14:15
Tudjuk, de nem róla van szó.
2011. okt. 25. 14:14
nő a fórumnyitó
42. féknyom (válaszként erre: 40. - Vigyorex6)
2011. okt. 25. 14:13

Nem csak az szerint, de pszt!:)

Kedves fórumindító, ha igaz a hír, állok szolgálatodra.:)

2011. okt. 25. 14:11
a férfiak nagy része így van kódolva, ezen annyira nem lehet választani! ő legalább kimondta, hogy mi az ami úgymond bántja, de burkoltan...nem vagy neki már annyira érdekes, ahogy te fogalmaztál! lehet, hogy csak arra gondol, hogy hármasban csináljatok valamit, lehet, hogy már az is elég lenne neki...túl egyhangú neki a kapcsolat és változtatni akar
40. Vigyorex6 (válaszként erre: 37. - Féknyom)
2011. okt. 25. 14:06
Az tök mindegy! A lényeg, hogy adatlap szerint férfi vagy, és a topicindítónak pasi kellett! :)
39. Vigyorex6 (válaszként erre: 35. - 0b18315731)
2011. okt. 25. 14:04

Csóközön! :D Én most ittam.

Szerintem annyi a szitu, hogy valaki egyszerűen nem akarja kinyitni a szemét. :( Sajnos. :( ...és így boldogtalanságra ítéli magát. A boldog élet záloga egyedül mi magunk vagyunk. Mi alakítjuk a körülményeket, a gondolatainkat.

38. 0b18315731 (válaszként erre: 31. - Féknyom)
2011. okt. 25. 14:02
Úgy bizony:-)
37. féknyom (válaszként erre: 34. - Vigyorex6)
2011. okt. 25. 14:02

Ugyan, szóra sem érdemes.:)

Köszönöm, hogy férfinak titulálsz, hehe.

Mi van, ha a Suzy vagyok álnéven?:)

Na kódoljunk!

36. Venu
2011. okt. 25. 14:01

Én még azt is normálisabbnak tartom valahol, ha egy pasi/nő nagy ritkán félrelép, egy buli hevében vagy ilyesmi...emberek vagyunk és hát az ösztönök...bár bennem általában nagyobb volt mindig is a félelem a másik elvesztése miatt...nekem/nekünk elég egy kis flört is...

De az hogy nyíltan kimondani a másiknak és józan ésszel ilyet eltervezni, hogy másokkal együtt lenni, ez tényleg sok.

35. 0b18315731 (válaszként erre: 34. - Vigyorex6)
2011. okt. 25. 14:01

:-)))))Hihihi nem ám:-)Mennem kell kávézni:-)

Amúgy én is romon vagyok akár a szomszéd lányt hallanám,annak meg exe kell aki le se..egy éves kislánnyal.Már az egész családja kétségbe van esve...totál padlón a nő.Megkérdezed,de minek,miért szereted?Nem tudom,szeretem.Úristen én el sem hiszem hogy a nők nem tartják magukat semmire sem.A fórumindítót bántani nem akarom.Maradjunk annyiban:Ébresztő az olyan karakán nőktől mint én úgy látom már kapja így is rendesen.

Remélem megfogadja és kirugja a szarházit:-))

Valaki kávét esetleg?:-)Puszim

34. Vigyorex6 (válaszként erre: 31. - Féknyom)
2011. okt. 25. 13:58

Köszi, köszi, hogy jöttél! :)

Üdv Doris Neked is! :)

Akkor itt kódolunk tovább? :)

33. 0b18315731 (válaszként erre: 26. - Panka78)
2011. okt. 25. 13:58
Így van,teljesen így!:-)
32. Vigyorex6 (válaszként erre: 22. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:56
Én szóltam egynek. :) Remélem idetalál. :) ezen ne múljon!
31. féknyom (válaszként erre: 22. - Marcsika84)
2011. okt. 25. 13:56

Van!:)

Nos...vadászösztön, állatvilágban létezik, ha nincs élelem, indul a vadászat. Jelen esetben van élelem, Te. Sekélyesnek tartom, ha valaki a gerinctelenséget a vadászösztönnel magyarázza.

30. Venu
2011. okt. 25. 13:56
Én arra válaszoltam amit kérdezett.
29. 0b18315731 (válaszként erre: 18. - 59491e8f67)
2011. okt. 25. 13:56

Osztom!



Ha ő így ,akkor te is így.Én elé állnék és közölném,menet van,mehetsz jó vadászást drágám.Nekem ez nem fér bele,ha neked igen csókolom és találj jobbat...

Nem minden pasi hűtlen,olyat találj aki habár megnézi az étlapot otthon vacsorázik:-)

Amúgy meg probléma köztetek a szex és a kommunikáció hiánya.Úgyhogy másik verzió megkérdezném tőle,hogy mi van?Mi nem jó?

Változatosságra meg ott a jelmezesdi,ha már annyira akarod ezt a palit.

Viszont nem hinném,hogy másnál nem dobná be ezt mint nálad,szóval az ilyenek mint a te palid lesznek még 50 évesen is facérok...

Neked kell eldöntened kire,mire van szükséged.

Apám,sógorom és Párom nevében pedig kikérem az általánosítást a pasikra nézve.Köszönet,hogy elolvastad szép napot neked is!

2011. okt. 25. 13:55

Elnézést sok nő társamtól!

Nem, nem minden pasi hűtlen, ez nem genetika! Ezt mi nők tesszük velük. Kezdve a fejfájásainkkal, befejezve a zsarolásainkkal. Én ugyan nem vagyok ilyen, és nem csaltak még meg sosem.

Ez a féltékennyé tevés is egy fárasztó női praktika. Szerintem gyűlölik a férfiak.


Ha valakinek nem kellünk, akkor el kell engedni! Nem is értem, hogy miért kellene bármiért megbocsátani, vagy bármit ügyeskedni, ahhoz, hogy megtartsuk.

Tudom, hogy nem akarod, hogy ilyen válaszokat kapj, de a legjobb akkor is az lenne, ha elengednéd, úgy is menni akar. Ez felesleges erőlködésnek tűnik számomra...

27. Vigyorex6 (válaszként erre: 23. - Venu)
2011. okt. 25. 13:55
Ez tény. De hát a szerelem vak. + öl, butít és blabla...
2011. okt. 25. 13:54

Még annyit tennék hozzá, hogy ahol már szükséges a női praktika, az a kapcsolat már régen rossz.

Számomra az a kapcsolat a kapcsolat, ahol önmagam lehetek, ahol elfogadnak úgy, ahogy vagyok, nem kell taktikázni, nem kell agyalni, egyszerűen csak át kell magamat adni a szerelem érzésének, és önzetlenül szeretni, és szeretve lenni!

25. alann (válaszként erre: 23. - Venu)
2011. okt. 25. 13:53
Már megalázta, ennél jobban nem is lehet.
24. alann
2011. okt. 25. 13:52

Hát tudod, aki menni akar menjen!

Én nem tartanám vissza, ezt meg is mondanám Neki!

Te meg majd kihevered, lesz más. Ez a pasi nem az igazi számodra.

Ilyen féltékennyé tevős játékot nem játszanék. Ha szeretek valakit, s Ő is szeret, ilyenre nincs szükség. Butaság. Mondd el neki őszintén, hogy téged bánt, s menjen a csodába, ha nem vagy neki elég. Ennnnyyyyi.

23. Venu (válaszként erre: 19. - Vigyorex6)
2011. okt. 25. 13:52

Vagy lehet hogy "végre" szakítanak és talál magának egy normális srácot.

De ez a csaj egyenlőre vak a szerelemtől és nem akarja hallani hogy vége.

Ezért próbálok valami elfogadhatót írni számára, mert ha csak hallgat nem tesz semmit, meg fogja alázni ez a fiú.

2011. okt. 25. 13:51
Van köztetek férfi is???Csak mert számítana az ők véleménye is:))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook