Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nézik le a feministákat? fórum

Miért nézik le a feministákat? (beszélgetős fórum)


21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Bichi)
márc. 21. 13:20
Nem velem van a baj, hanem veled amiért ezt hiszed.
20. Bichi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 12:50
Szerintem itt veled lehet a baj, gondolom az a "mindent támadásnak és mindent magára vevő" fajta vagy, sosem tapasztaltam hasonlót...
19. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 11:42
Annak a szintnek, ahol te fogalmazol semmi köze a feminizmushoz. A kérdéseidet sem tudod értelmesen megfogalmazni.
18. Panna.33 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 10:43
Tessék?
17. srcrss (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 10:29
Érthetetlen, amit írsz.
márc. 21. 10:26
sőt az egyik kérdésoldalon sok felháborító komment van az alárendeltségről, nem is tudom mit írtak róla, pontosan de az egyik válaszban olyasmi volt, hogy a nők nem akarják elvenni a férfiak a sze#u alárendeltségét, de ez mit jelent? , hülye vagyok, ezért nem tudom mármint ez azt jelenti hogy a férfi irányít akkor? kérlek ne írjatok sze#u szavakat mert törlik ja egyébként a kérdést nem én tettem fel ott.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Semleges)
márc. 21. 10:15
Én úgy tapasztaltam, hogy néhányan igen.
márc. 21. 09:49
Van olyan kollégám, aki lenéz, mert nő vagyok. De ezt nem tudom magamra venni, mert úgy látom, hogy a legtöbb emberben talál valami kivetnivalót, ami miatt rosszabbnak gondolhatja magánál. Ha nem azért, mert nő, akkor azért, mert butább, okosabbnak hiszi magát, más csapatnak/pártnak szurkol, más a vallása, más márkájú autója/telefonja van, stb. Aki ezen a szinten van, azzal nem lehet mit kezdeni.
13. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 09:42
Szóba sem állok ilyen férfiakkal. Te miért? Unatkozol? Feleslegesen idegesíted magad.
12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 09:28
Válts egy szintet és kultúráltabb környezetből válogasd ki a barátaidat!
márc. 21. 09:24

Sok férfi kollégával dolgozta és dolgozok mai napig - sosem voltak ilyen problémáim. Igaz, a munkahelyen nem mint nő vagyok jelen, hanem mint kolléga.


Igaz, IT területen is átlagosan kevesebbet keresnek a nők, de ez általános minden gazdasági területen.

márc. 21. 09:22
Mert lenézik? Nem tapasztaltam.
9. 33d9e639ec (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 09:17

Nem nézik le. Ez ilyen egyszerű.


Az általad felvázolt gondolkodásmód csak bizonyos intelligenciahányados alatt létezik. Az pedig nem kell, hogy érdekeljen téged, nincs vele dolgod.

márc. 21. 07:22

Egyszerűen azért, mert a legtöbb ember félreérti a feminizmus lényegét. Azt hiszik, hogy a feministák férfigyűlölők és a mozgalom a férfiak elnyomására jött létre. Pedig ez nem igaz. Nem a férfiak elnyomására, hanem a nők elnyomásának megszüntetésére jött létre. Csak ugye a feminizmus történetének már a legtöbb ember lusta utánanézni, ha meg mégis utánanéznek, sokszor nem tudják értelmezni.

A másik probléma, h a valóban férfigyűlölő, radikális gondolkodású nők magukat feministának kiáltják ki, ezért sokan az ilyen extrém viselkedéssel azonosítják a feminizmust, tévesen.

márc. 21. 05:27
Nem tudom, hogy mások miért nézik le őket, én felnézek rájuk.
márc. 21. 05:17
Asszem ezt jó megaszontad magadnak, minden bennevót. Há akkó tudja kend is a választ he?
márc. 20. 22:06
Én sem hiszek ilyeneket a férfiakról és ugyanúgy végig hallgatom őket
márc. 20. 22:04
Az meg hogy az ember igazat mond-e vagy hazudik az meg nem a nemi identitáson múlik ehez semmi köze
márc. 20. 22:02
Tisztelet a kivételnek
márc. 20. 22:02
Azaz nem hiszik el amiket mondunk
márc. 20. 22:01
Miért nézik le a feministákat? nőként mondom, hogy nem gyűlölöm a férfiakat, de az idegesítő, hogy vannak olyan férfiak, akiknek nem számít a véleményünk, általában nem is hallgatnak meg , vagy nem hallgatnak végig és hiszik el, amit mondunk, pl. ha igent mondunk, azt hiszik , hogy nem, ha nemet mondunk, akkor azt hiszik igen, azt hiszik, hogy ha azt mondjuk, hogy fáj a fejünk amikor azt akarják akkor hazudunk, ha azt mondjuk, hogy nem akarjuk, akkor azt hiszik, hogy akarjuk, azt hiszik csak női munkát kéne végeznünk vagy hogy a nőknek a konyhában van a helyük , meg a gyerekei mellet

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook